Reklama

Reklama

Posedlost

Obsahy(1)

Zoufalá žena je pro vytoužené setkání se svým idolem z rádia ochotna udělat cokoliv. Dokonce i zabíjet. Beth Needhamová celý svůj život tráví v práci - v obchodě, kde ji obtěžuje a zneužívá její šéf. Doma zase trpí pod vlivem nemocné a zahořklé matky, která ji ničí a neustále jí ubližuje. Takhle už jedenáct let žije v uzavřeném kruhu bez přátel, bez milence. Hluboko v sobě ukrývá všechny své touhy, myšlenky a žije zcela mimo realitu. Jediné, co ji spojuje s okolním světem, je rádio, z něhož noc co noc se zatajeným dechem poslouchá noční show doktorky Lindsey Rolandové. Je přesvědčená, že jedině ona jí může pomoct. Odhodlá se zavolat do rádia a ze všeho si zapamatuje pouze jedinou radu: Pro vás je nejdůležitější mít dobrého přítele. Beth cítí, že doktorka Rolandová je její pravá přítelkyně, její spojenec. Ve své nemocné mysli zosnuje nebezpečný plán jak se dostat k doktorce a neváhá odstranit každého, kdo se jí postaví do cesty. (HBO Europe)

(více)

Recenze (2)

Haller 

všechny recenze uživatele

Tracy Nelson tady vytvořila studii mrazivě přesvědčivé psychopatky, pronásledující za každou cenu moderátorku nočního pořadu v rádiu, kterou se rozhodne považovat za svou přítelkyni. Tracy je velká herečka, ačkoli u nás ne tolik známá, ponejvíc tak ze seriálů jako Případy otce Dowlinga. ()

Martin741 odpad!

všechny recenze uživatele

uboha a slaboducha tema na to, ako akasi zenska prenasleduje druhu zensku .....ani sam doteraz neviem, ci ta prenasledovana fakt pracovala ako moderatorka nocnych relacii v akomsi radiu ...... 0 % ()

Reklama

Reklama

Reklama