poster

A Very Murray Christmas

Komedie / Hudební

USA, 2015, 56 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KNTRFKT
  ***

  Jde v podstatě o takovou pohodičkovou záležitost, která vás vyloženě nutí navlíknout si vytahanej vánoční svetr s potiskem Rudolfa, udělat si čaj z lesního ovoce, dřepnout si s tim před okno (musí samozřejmě pršet/sněžit), držet ten hrnek kolem dokola oběma pazourama a pomalu usrkávat, zatímco tenhle celej akt doprovázíte povzdechy typu "už mam všechno hotovo a teď si konečně vorazim".(19.3.2016)

 • Dzonysek
  **

  Čekal jsem mnohem víc - s takovým potenciálem, co má Bill Murray. Ten to vlastně jediný zachraňuje. Má to sice pár vtipných momentů, jako vystoupení Clooneyho nebo Miley Cyrus v kostýmu Santa Clause, ale jinak by mě nebavilo koukat na to ani v době vánočních svátků ve stavu otupění z kombinace řízku, bramborového salátu a vanilkových rohlíčků.(25.10.2017)

 • castor
  ***

  Myslím, že Bill Murray měl za sebou na Oscarech léta páně 2004 nejlepší herecký výkon roku (Ztraceno v překladu). Na bravurně převyprávěném příběhu smutného klauna má lví podíl i Sofia Coppola, která si nyní spolupráci s Murraym znovu zopakovala. Výsledkem je poměrně příjemné vánoční setkání, které ovšem pro jednou bohatě stačilo. Dialogy totiž umí tahle trojice „scénáristů“ určitě líp.(12.4.2016)

 • hansel97
  ****

  Bez Billa Murraye by tenhle vánoční úlet asi nefungoval, ale on je taková osobnost, že to funguje více než dobře a camea známých celebrit ho hezky doplňují. Nikdo tam hlavně není tak dlouho, aby ukradl Billovi prostor a je to poměrně zábavné, svižné s naprosto nádhernou atmosféru. Kvůli tomu bych nedoporučoval se dívat mimo Vánoce, protože vám atmosféra nesedne. Písničky jsou také krása a i ta Miley mě velmi potěšila.(5.12.2015)

 • Rimland
  **

  Jak moc jsem se na to těšil, tak moc jsem zklamán. Murray (kterého mám jinak rád) umí spoustu věcí, ale zpěv mezi ně (už) nepatří. Což je u speciálu postaveném z 99 % na přebékávání vánočních klasik více než problém. Čekal jsem pohodovou "feel good" vánoční oddechovku se sympatickým obsazením a atmosférou, která by mi vykouzlila na ksichtě spokojený úsměv. K tomu bych ale asi potřeboval speciál z let padesátých, se Sinatrou, Martinem, Davisem, Crosbym, Fitzgeraldovou apod. Místo toho se mi dostalo špatně napsané, špatně natočené, špatně "zahrané" a (povětšinou) špatně zazpívané podívané, u které jsem se akorát znechuceně křenil. Jediné, co to jakžtakž drželo nad vodou (vedle toho fórku na adresu Památkářů), byla snová sekvence na pódiu (Miley Cyrus i přes svou štětkoidní vizáž přece jen zpívat umí), ve které se (konečně) objeví Clooney, který přinese na scénu trochu šmrncu a šarmu. Jenomže je tu využitý asi jako v reklamě na Nespresso, takže zdaleka nemá možnost s celkovým výsledkem cokoli udělat. Škoda. Snad příště...(7.12.2015)

 • - Ve filmu se objevila kapela The Phoenix, její členové hráli kuchaře. (hansel97)

 • - Na filmu pracovalo několik příbuzných režisérky Sofiy Coppoly. Zahrál si tu její bratranec Jason Schwartzman a její manžel Thomas Mars, frontman skupiny The Phoenix. O produkci se postaral její bratr Roman Coppola. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace