Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • LiVentura
  *****

  Neuvěřitelně milý humor. Budete se bavit.. :-)))(12.11.2017)

 • Flego
  ****

  Film je presne to, čo možeme očakávať od humoru Normana Wisdoma. Situačná komédia, plná bláznivých nápadov s jednoduchým príbehom. Dobrá zábava do každého počasia. Piaty komentár.(8.1.2017)

 • dopitak
  ****

  Starý dobrý Norman. Tentokrát svou nešikovností maří veškeré úsilí sboru diplomatů Její Výsosti britské královny. Ženeva se otřásá v základech, když Norman příjíždí do Hotelu de la Paix vyřídit "tu věc s domorodcema". ____Kromě Wisdoma-Pitkina si ve filmu zahráli i Lana Morris a Jerry Desmonde, kteří se oba setkali už v pět let starším Trouble in Store, Desmonde si krom toho střihl ještě roli arogantního managera mlékárny v další Normanově komedii The Early Bird, rok 1965.___To by Schwarzenberg koukal... EDIT po druhém zhlédnutí (slovenské titulky): konec s mafiány bych vyhodil, je to překombinované. Norman ve filmu hodně zpívá.(11.11.2008)

 • kaylin
  ****

  Norman Wisdom mi prostě učaroval, ale je mi jasné, že jeho eskapády budou za chvíli na jedno brdo, a když uvidíte jeden film, budete v podstatě vidět všechno. Ale z toho chlapa prostě čiší neskutečná pozitivní energie a vy se s ním chcete smát, protože je zábavný, protože jako kdyby nikdy nic neřešil. Baví mě.(13.6.2016)

 • Courtemanche
  ****

  Dobré gagy, navíc jeden za druhým, vlastně bez přestávek. Rozhodně nadprůměrný Norman, je vidět že mu to z hlavy tentokrát sype. Ale občas zbytečně to protahuje (třeba focení), navíc -a to hlavní- jsme jen několik málo let po Chaplinovi a spol. a ten vodopád gagů ve filmu /celovečerní, zvukový/ už může mít opačný účinek /po nějakém čase už otravuje/. Darmo Norman jede jak lokomotiv, nemusí se líbit. Proto já raději pozdější filmy Carry on, -mají menší tempo a dají si více záležet i na detailech. 3,5/5(26.11.2014)

 • hiczech
  *****

  Norman Wisdom je komediální herec mé krevni skupiny. Způsob, jakým se Norman mazlí s každou svojí komediální rolí mě nepřestává udivovat. Takové filmy se už dnes nevidí a neuvidí. To, co dnes plodí filmový průmysl je většinou kanálový humor, který uspokojí jen nízké pudy a s humorem má málo společného.(18.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace