Corro da te

• Slovensko Bežím k tebe

Úspešný podnikateľ Gianni je zvodca, ktorý sa nezastaví pred ničím, ak mu to pomôže dosiahnuť jeho cieľ. Keď si krásna susedka jeho mamy Alessia kvôli nedorozumeniu myslí, že je pripútaný na invalidný vozík, predstiera, že to tak naozaj je, len aby vzbudil jej ľútosť a potom si s ňou mohol zahrať svoju obľúbenú dobyvateľskú hru. Alessia ho však namiesto tohto zoznámi so svojou sestrou Chiarou, ktorá následkom dopravnej nehody trpí rovnakým postihnutím. Gianni už zo svojej lži nemôže vycúvať, uvedomí si však, že to, čo cíti k Chiare je úplne odlišné od všetkého, čo cítil doteraz... (RTVS)

Arsenal83

Pekný film s jasne stanoveným záverom a divák proste vie, že to pôjde v osvedčenej línii. Ale pozerá sa na to príjemne. Len som tu nenašiel nič, čo by mi posunulo hodnotenie vyššie. ()

kolemjdouc

jsem ráda že jsem to svým hodnocením vytáhla na 70%.Příběh se řádně vymyká tomu,co jsem od Italů viděla.Oni zas takoví cíťové nejsou a proto věřím ,že kopírovali jak dole někdo píše.Ale je zrovna taková vachrlatá doba tak proč se neodreagovat.Velmi kvalitní slovenský dabing.Už by si to měli Slováci patentovat.Když vidíte jimi namluvený film a hned si pustíte český snímek, tak to by jeden plakal ()

Razzor_82

"Pěkné chvilky si musíš ukradnout." Francouzský originál "Láska bez bariér" jsem neviděl a po tomhle filmu ani neuvidím. Dočkal jsem se citlivě uchopeného dramatu s příjemným hereckým obsazením. Charizmatický Pierfrancesco Favino srší vtipem i romantikou. Miriam Leone je zase tak krásně okouzlující. Při sledování ji nemáte chuť litovat ale milovat. Vtipně jsou odlehčené chvilky, které jsou pro handicapované lidi mnohdy složité. Hřejivá je scénka s večeří v místnosti, která se promění v bazén. Pěkný slovenský dabing. 8/10 ()

PTuranyi

Od začiatku filmu sa mi zdal príbeh povedomý. Neviem prečo sa Taliani rozhodli znovu natočiť len 4 roky starý francúzsky film Láska bez bariér, no urobili to so svojím typickým temperamentom. Neviem už celkom zhodnotiť rozdiely, ale produkcia aj herci sú dobrí. Príbeh zostáva bez väčších zmien takže nechýba vtip ani romantika. Taliani možno pridali viac moderných serepetičiek a ušlo im viac sentimentu na záver. 65% ()