Bojová akademie (TV film)

• český

Akademie rychlého nasazení

Combat High

Combat Academy

Komedie

USA, 1986, 93 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

Poměrně zábavná komedie...Dva mladí recidivisti jdou na převýchovu do vojenský školy a Clooney tu jako jeden z důstojníků rozbije jednomu z nich držku asi v půlce filmu.(13.6.2002)

Paráda - ten dabing fakt stojí zato.(26.4.2008)

• Chrustyn

Nepovedená a absolutně nevtipná komedie, snažící se parazitovat na úspěchu "Policejní akademie", která vznikla o dva roky dříve. Ani vtipné, ani zábavné a sympatické postavy by divák hledal marně. I ten Clooney byl otravnej.(1.5.2012)

Skvělá zábava. Nejenom film, ale i Martin Dejdar v rychlodabingu. Jeho přičiněním se na film dá koukat. Ten chlap totiž i při čtení dialogů hraje! Neexistuje moc filmů s rychlodabingem, které bych měl rád a byly tak zábavné (rozuměj nerušivé). George Clooney jako mladíček, Klinger (Jamie Farr) jako důstojník), to musíte vidět.(17.9.2017)

• Terva

40%(5.4.2013)

Je zajímavé kouknout se na to dnes když je George velká stááár, další plus je to že jedním okem uvidíte i Klingera za M.A.S.H.e ... Originál od společnosti LARS má ještě tu výhodu, že všechny mužské role dabuje Martin Dejdar - taky ještě nebyl stááár. Prostě něco pro zasmání.(9.3.2003)

Pamatuju na ten simultární dabing, nevim, ale jestli bych to chtěl znova vidět, spíš to necham pěknou vzpomínkou :-)(9.5.2012)

Dávná vzpomínka z VHS s hodně "zajímavým" dabingem. Nic moc originálního, pár vtipných scén, pár známých herců. Dívat se na to dá.(27.4.2010)

Prča komedie která je zábavná hlavně díky Dejdarově dabingu. A taky máte možnost vidět mladýho Clooneyho a Klingera z M.A.S.H.e bez ženskejch hadrů.(8.9.2008)

Sice to není tak slavné jako Policejní akademie, ale pro mě je to srdeční záležitost. Možná právě kvůli tomuto filmu jsem si zamiloval kanadské žertíky.(14.2.2010)