poster

South Park: Peklo na Zemi

 • USA

  South Park: Bigger, Longer & Uncut

Animovaný / Komedie / Muzikál

USA, 1999, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  *****

  Sprosté to nepochybně je, dokonce hodně sprosté. Ale vtipné ještě víc. Musíte umět překousnout všechny nadávky a vulgarismy a jenom se královsky bavit. Plné narážek na vše možné s inteligentním humorem, nakreslené sice velmi osobitým stylem, který ale k obsahu (a mluvě :-)) naprosto sedí. Navíc písně, které doprovázejí film (muzikálovou formou), jsou na velmi vysoké úrovni (o čemž svědčí nominace na Oscara). Pokud jste ale nějaké citlivky na sprosťárny, ruce pryč!!!(5.1.2004)

 • Jeoffrey
  *****

  Mám rád South Park. Film má navíc ještě ke všemu hodně povedenou hudební stránku a některé písně jsou skoro až nakažlivé. I když je příběh prakticky jenom rozvedením nápadu z jedné episody, kdy rodiče proti vulgaritě tohoto dua už jednou bojovali v episodě, kdy ovšem zvítězil "výbušný průjem", přesto i tentokrát jsem se dobře bavil. Tedy kvalit seriálu možná film nedosahuje, ale u mě to dohání tím zpíváním a hlavně konstatováním, že: "Bůh to je ta největší ku*va ze všech", něco tak krutě pravdivého jsem už dlouho neslyšel, ovšem pouze za předpokladu, že Bůh existuje...(2.4.2015)

 • LihO
  *****

  Grafické spracovanie filmu je rovnako slabé ako je tomu v seriáli South Park, ale to je len drobný nedostatok, ktorý si popri perfektných hláškach a skvelému, trochu chorému, humoru ani nevšimnete. S pôvodným dabingom je to v pohode, ale s českým dabingom je to pecka. Počas toho filmu, sa jednoducho nedá nesmiať :D(28.1.2010)

 • Slasher
  *****

  Když šlo tohle tenkrát do kin, South Park byl mánie a já ho tak akorát objevoval, teď po 18 letech (a návštěvě Book Of Mormon) jsem měl šanci vidět to na plátně a bez váhání toho využil. Součástí bylo i srandyplný Q&A se spolu-skladatelem Marcem Shaimanem a ano - The Movie je dodnes vrchol celý týhle značky, songy jsou geniální a je to skvělá zábava až na věky. Tak nějak vůbec nezastárlo.(26.6.2017)

 • erased
  *****

  Někdo řekne, že South Park je trapným pokusem o konkurenci Simpsonům snžící se zaujmout jenom nekonečným proudem nadávek, jiný oponuje názorem, že neexistuje lepší dílo satyricky parodující prakticky jakoukoli sociální, kulturní nebo politickou událost. A to, co se seriálu někdy vymkne z rukou, se filmu daří dokonale. Trapnost se tentokrát nedostavuje, trefnost je jedním slovem přesná a navážení se do americké společnosti taktéž. Chybí zde sice několik seriálových postav, ale zato zůstaly všechny klasické seriálové hlášky. Výsledek? Pro někoho dokonalý, pro druhého k uzoufání nudný. Hrdě se hlásím k první skupině.(1.3.2009)

 • - James Hetfield (Metallica) nazpíval vokály ke skladbě "Hell Is Not Good". (Bachy)

 • - Studio žádalo Treye Parkera a Matta Stonea, aby film natočili v ratingu PG-13. Na to samozřejmě ani jeden nepřistoupil. (Dr Lizal)

 • - Dabérka ženských postav Marry Kay Bergmanová spáchala sebevraždu pár měsíců po vydání filmu, z důvodů dlouhodobých psychických potíží. (Philoun1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace