poster

South Park: Peklo na Zemi

 • USA

  South Park: Bigger, Longer & Uncut

Animovaný / Komedie / Muzikál

USA, 1999, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  *****

  Sprosté to nepochybně je, dokonce hodně sprosté. Ale vtipné ještě víc. Musíte umět překousnout všechny nadávky a vulgarismy a jenom se královsky bavit. Plné narážek na vše možné s inteligentním humorem, nakreslené sice velmi osobitým stylem, který ale k obsahu (a mluvě :-)) naprosto sedí. Navíc písně, které doprovázejí film (muzikálovou formou), jsou na velmi vysoké úrovni (o čemž svědčí nominace na Oscara). Pokud jste ale nějaké citlivky na sprosťárny, ruce pryč!!!(5.1.2004)

 • Rob Roy
  ***

  Seriálové díly South Parku se mi rozhodně líbí víc než tenhle celovečerní počin. Příběh nestačil zaujmout na celých 80 minut. U některých scén jsem se smál, ale většina písniček ( jejich texty )není moc zajímavá. A Tosim má určitě v něčem pravdu - to kurvování přestalo být po určité době zábavné a rozhodně to všehno není jen sotisfikovaná satira.(9.12.2004)

 • Radyo
  ****

  Oproti seriálu slabší, ale i tak slušný nářez a hromada legrace. Nesmíte být ovšem hákliví na sprostá slova, kterých se zde vyskytuje poměrně dost. Ale svůj (provokativní) účel podle mě ona vulgarita plní :) - ostatně předpokládám, že každý, kdo chce tento film vidět, je už alespoň částečně obeznámen se seriálem. A schválně, co myslíte, jak to dopadne s Kennym? :) Btw. Za všechno může Kanada...(8.6.2004)

 • Shit
  *****

  Starej dobrej South Park jak ho známe. Od první minuty vás zavalí sprostostí a úchylnýmí scénami, u kterých jsem se aspoň já náramě bavil a moje oblíbená čtveřice parchantlů Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman udávali tempo filmu a to bylo opravdu pekelný. Trey Parker a Matt Stone zase nezklamali a dokázali si poradit i s celovečerním filmem, samozřejmě že tenhle typ humoru neni pro každého, takže každej se u toho určitě bavit nebude, ale ten kdo ho má rád si tenhle film určitě vychutná.(2.4.2006)

 • Anthony
  ****

  O něco lepší než seriál. Film stojí především na úžasných písničkových scénách. Písničky orchestrované Marcem Shaimanem jsou opravdu dobré, místy geniální - např. píseň odporu, do níž se prolnou skoro všechny další motivy a úžasně to funguje. Navíc píseň "Blame Canada" byla nominována na Oscara - skvěle ji tam tehdy předvedl Robin Williams.(25.7.2003)

 • - V roce 2006 byl film zvolen pátou z padesáti nejlepších komedií Channel 4. (Karlos80)

 • - James Hetfield (Metallica) nazpíval vokály ke skladbě "Hell Is Not Good". (Bachy)

 • - Studio žádalo Treye Parkera a Matta Stonea, aby film natočili v ratingu PG-13. Na to samozřejmě ani jeden nepřistoupil. (Dr Lizal)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace