Reklama

Reklama

South Park: Peklo na Zemi

  • Slovensko South Park: Peklo na Zemi (více)
Trailer

Obsahy(1)

Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (603)

Marigold 

všechny recenze uživatele

Po tanečním vystoupení dua T a P jsem málem dostal v kině zástavu. Ale ono to kupodivu má šťávu celých 81 minut. Trefné pošklebování se snad všemu, zejména pak americké povaze. Výtečné hudební výstupy, které strčí do kapsy většinu filmových muzikálů, protože se tak krásně neberou vážně. Parker a Stone dokázali energii seriálových skečů zcelit do výborného filmu, který nepostrádá nic z toho, co dělá South Park tak kontroverzním dílkem. Ba ještě přidává! Bill Gates. Winona Ryder. Saddám Husajn. Kanadská pakáž s odklápěcíma hlavama... Skutečné peklo na zemi! ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Pro milovníky South Parku rozhodně velký nářez a pro nás ostatní zajímavě udělaná kritika dnešní společnosti, která se s ničím nepáře a nebojí se ani S(adama a s)atana:). Já se zasmál hodně, ale někdy vulgarit bylo příliš. Škoda, že většina dílů seriálu nepřekročila hranici zábavnosti, kterou určil tento snímek. ()

Reklama

Radyo 

všechny recenze uživatele

Oproti seriálu slabší, ale i tak slušný nářez a hromada legrace. Nesmíte být ovšem hákliví na sprostá slova, kterých se zde vyskytuje poměrně dost. Ale svůj (provokativní) účel podle mě ona vulgarita plní :) - ostatně předpokládám, že každý, kdo chce tento film vidět, je už alespoň částečně obeznámen se seriálem. A schválně, co myslíte, jak to dopadne s Kennym? :) Btw. Za všechno může Kanada... ()

Galadriel 

všechny recenze uživatele

Sprosté to nepochybně je, dokonce hodně sprosté. Ale vtipné ještě víc. Musíte umět překousnout všechny nadávky a vulgarismy a jenom se královsky bavit. Plné narážek na vše možné s inteligentním humorem, nakreslené sice velmi osobitým stylem, který ale k obsahu (a mluvě :-)) naprosto sedí. Navíc písně, které doprovázejí film (muzikálovou formou), jsou na velmi vysoké úrovni (o čemž svědčí nominace na Oscara). Pokud jste ale nějaké citlivky na sprosťárny, ruce pryč!!! ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Kennyho rodiče jsou tak chudí, že si musí vzít už druhou hypotéku na papundeklové krabice“. V osmdesáti minutách zažijete ledacos: transplantaci brambory místo srdce, rasistického generála, který postaví všechny černé vojáky do první linie, německé pornostránky i klitoris v nadživotní velikosti. Jó, kdo by nechtěl žít v tom úžasném městečku, městečku South Park. „Kouří se nám od pusy, přeskakujem vágusy“. 90% Zajímavé komentáře: Dadel, Shit, HoneyBunny, Radek99, Honza dAve, TotalFilm ()

Galerie (23)

Zajímavosti (25)

  • V nemocnici je postava Dr. No, což je odkaz k "bondovce" Dr. No (1962). Ve své nemocniční kartě pak má tento doktor poznámku "Kill Bond". (Dr Lizal)
  • Postavu doktora snažícího se zachránit život Kennymu namluvil George Clooney. Jde o odkaz na jeho dřívější účinkování v sérii Pohotovost (od r. 1994), kde ztvárnil postavu Dr. Douga Rosse. (Lorge)

Související novinky

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi

23.11.2008

Televizní South Park spěje ke svému konci. Trey Parker a Matt Stone sice mají podepsané smlouvy až do roku 2011, ale už teď pomýšlejí na stylové završení úctyhodně dlouho běžícího kresleného seriálu.…

Pekelná a prokletá pokračování

Pekelná a prokletá pokračování

05.02.2007

Většina lidí, která tvrdí, že americký film je v krizi, svou tezi argumentují výčtem všemožných adaptací, předělávek a pokračování. Aby měli takoví jedinci na co nadávat a čím argumentovat i v…

Reklama

Reklama