Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

Džejkop

Bylo to v létě. Byl pěkný teplý večer, tak jsme si s klukama řekli, půjdeme do letního kina. Tak jsme tedy šli. Banda puberťáků natěšená na South Park, zkuste si to představit :). Když jsme přišli do kina, bylo vidět, že tento zajímavý film přilákal spoustu lidí. Kino bylo téměř plné a já si pomyslel, Češi zkrátka mají rádi když se mluví pěkně od podlahy. A taky že jo. Při začátku Pekla na Zemi bylo v kině ticho jako v hrobě. Není se čemu divit, první scéna odhaluje Stana jak se prochází městečkem a zpívá roztomilou dětskou písničku. Pak se on a jeho kamarádi rozhodnou jít do kina na Ohnivé prdele. Už při Terrencovi a Fillipovi se ozýval v kině smích, ve vzduchu bylo veliké napětí. To hlavní teprve mělo přijít. Pak jako by kino vybouchlo. Stačila k tomu prostá přeměna slušných kluků v totální burany. Od té chvíle se smích nezastavil a mě při odchodu z kina pořádně bolelo břicho....i když seriál je zřejmě lepší, tohle prostě taky stálo za to. Tolik sprostých slov v jedné minutě nedokázal pravděpodobně vyprodukovat žádný jiný film. A pak taky ten soundtrack, ten je lahůdkou. ()

Oktavianus

A mě to bavilo. Zatraceně hodně. Cartman je parchant jako vždycky, pan Garrison setře Wendy mou nejoblíbenější hláškou celýho filmu, Baldwinovi jsou vybombardovaní a Chef má operaci Lidský štít v prdeli. Nemluvě o tom, že když se KTERÁKOLI písnička z celýho filmu usadí v hlavě, prostě nejde ven. Áááá....už je tam zas. "Shut your fucking face, Uncle Fucka..." ()

Davies182

I když jsou pomalu nejlepší scény vyplýtvány již na začátku kolem děje výpravy do kina :-D, i po zbytek filmu je na co koukat. A hlavně co poslouchat, protože snímek se zbytečně nedistancuje od seriálové verze a v lecčem jde snad ještě dál! Zvláště co se týká scén Saddáma s Husajnem je asi zbytečné cokoli podotýkat, tohle ja vážně maso. Takže jak by řekl Cartman: Neserte mě a podívejte se na to! ()

anais

Řekl bych že hlavní klad South parku: Peklo na Zemi, se už vytratil. Pamatujete jaké to bylo kouzlo, vidět ty děsně nakreslené, sprosté děti na velkém plátně? Byl to svým způsobem výsměch vší hollywoodské kinematografii - uhlazené, romantické, politický korektní. Je rozdíl koukat na tento film po letech v televizi, kouzlo je tak trochu pryč. I přesto je v South parku tolik trefně použitývh sprostých slov, že nějaká ta ztráta kouzla může jít do pr**le. ()

Anthony

O něco lepší než seriál. Film stojí především na úžasných písničkových scénách. Písničky orchestrované Marcem Shaimanem jsou opravdu dobré, místy geniální - např. píseň odporu, do níž se prolnou skoro všechny další motivy a úžasně to funguje. Navíc píseň "Blame Canada" byla nominována na Oscara - skvěle ji tam tehdy předvedl Robin Williams. ()

• Tvorcovské duo si film opäť pozrelo v roku 2009, avšak ani jeden z nich nemal žiadnu spomienku na akúkoľvek prácu urobenú na tomto filme. (Zdroj: ČSFD)
  • James Hetfield ze skupiny Metallica nazpíval vokály ke skladbě "Hell Is Not Good". (Bachy)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi