Šéfkuchař hledá po šokujícím zjištění novou chuť do života. Proto se s nejlepším kámošem, se kterým spoluvlastní restauraci, zúčastní kulinářské soutěže v Cancúnu. (Netflix)

klukluka odpad!

Představuju si, že takhle nějak by vypadal výcuc z třicetidílnýho seriálu televize Prima. Koktejl namíchanej z panáku nepravděpodobnýho životního karambolu a hektolitru banalit. Do toho ty různý barevný serepetičky, který můžou hezky vypadat, ale chuťově to nezachrání. A dokonce bych si myslel, že se to může líbit lidem, kteří tyhle pičičmundy rádi. Já to raději pořádně hořký. Na pití, ve filmu, a asi i v životě. ()

Malarkey

Ničím výrazná mexická komedie, která mě nalákala na žrádlo a nakonec to nebylo ani moc o žrádle a ani moc vtipný. ()

Heywood

Překuchařováno a navíc tady ta zápletka byla tak divná jak nic (ne že by se nemohla stát). Byla to komedie, kde jsme se ani jednou nezasmáli, takže tápu. A holky, co si vyrazí na dovču, aby si vrzly, je téma pro USA a EU asi zajímavé u dvacítek, teď je to posunuté o patnáct let? Zítra si vyrazí padesátnice, aby si ...zbyla z toho pachuť. 35% ()