poster

Doktor Mordrid

 • anglický

  Doctor Mordrid

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 1992, 74 min

Scénář:

C. Courtney Joyner

Kamera:

Adolfo Bartoli

Hudba:

Richard Band

Producenti:

Charles Band

Scénografie:

Milo

Kostýmy:

Zeca Seabra
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • obitus
  ****

  Nádherné béčko od zlatých bratří Bandových, okořeněné několika vpravdě skvělými hereckými výkony a hloupoučkým příběhem. Malilinko více: http://blog.obitus.cz/2008/08/doctor-mordrid.html(7.8.2008)

 • Campbell
  ***

  Celkem dobrý film od společnosti Full moon. Ne že by byl nějakej úžasnej a nebo kvalitní ale dá se na něj koukat v pohodě. Příběh je takovej krásně béčkovej a sympatickej. Ale film trvá jenom hodinu takže se podle mě pořádně nerozvinul, navíc půlhodiny je celkem nuda bez ničeho. Herci jsou správně béčkový a Combs a jeho mimika je srandovní(ale dobrá). ZA zmínku stojí konec a souboj dvou čarodějů který byl dokonalej. Nicméně není to rozhodně film který si pustím znova.(5.7.2012)

 • corpsy
  ***

  Čo dáva tomuto ináč nudnému snímku jeho čaro, je schéma bratov Bandovcov. Poprední hráči v béčkovom biznise ( popri PM Entertainment ) v rokoch 80. a 90. sa vytasili s príbehom, ktorý napíše aj návštevník základnej školy, s trikmi ktoré fungujú hlavne na princípe ich viditeľnosti ( o to lepšiu to má atmosféru ) a s hercami, ktorí do popredných škôl kvôli obsadeniu do takýchto filmov chodiť rozhodne nemuseli. Je to film svojho žánru a postavenia, škoda len, že záverečná bitka nemala väčší rozsah.(22.7.2018)

 • darkrobyk
  ****

  Rozkošný brakový snímek, který jakoby vypadl z první půle 80.let. Magie, oblíbené blesky všech barev, cestování mezi dimenzemi i v čase, čaroděj Brian Thompson jako legrační odnož Warlocka a především Re-Animator Jeffrey Combs! Jo a havran (nebo krkavec?) od Poa...Celé je to roztomile naivní se slušnou kamerou a údernou hudbou, s jednou nahatkou a stop motion kostrami a démony. Těžké béčko určené především fanouškům žánru. Čtvrtá * je za tentokrát velmi žádoucí happy end.(19.10.2016)

 • - Námet na tento film bol prevzatý z nesfilmovaného projektu štúdia Empire Pictures figurujúceho pod menom Doctor Mortalis. (beso74)

 • - Původně měl příběh filmu pojednávat o doktoru Strangeovi. Až po začátku natáčení byl scénář upraven a hlavní postavu nahradil doktor Mordrid. (jarjarbinx)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace