Reklama

Reklama

Strach.com

  • Česko StrachTečkaCom (více)

Obsahy(1)

Vyšetřování tajemných zločinů, řady krvavých a podivně podobných úmrtí, svedla dohromady newyorského detektiva Mikea Reilly a krásnou vyšetřovatelku Terry Houston. Jediným pojítkem mezi oběťmi je návštěva jedné morbidní webové stránky. Najít šíleného zabijáka, který tuto stránku vytvořil, znamená pro Mikea a Terry "přihlásit se" - a vstoupit do strašlivého světa halucinací, nočních můr a nelítostných vražd. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (71)

genetique 

všechny recenze uživatele

Keby som pod položkou režisér spatril meno Uwe Boll, vôbec by ma to neprekvapilo. Akási počítačová verzia 'Kruhu' sa absolútne nepodarila a Stephen Dorff po takýchto sračkách (+Alone In The Dark) už ťažko dostane nejakú slušnú rolu. Čudujem sa, že takúto sračku vôbec vypustia do sveta. 15%. ()

Dudek odpad!

všechny recenze uživatele

Jediným lákadlem se tu pro mě stal Udo Kier, kterého si William Malone nenechal jako třešničku nakonec, ale vyplýtval jeho talent hned na samotném začátku. Každopádně jeho smrt je snad tím nejlepším co v celém Strach.comu můžete najít, pokud vás tato scéna nepřesvědčí, nemá ani cenu dívat se dále, neboť se ničeho co by mělo valnou kvalitu nedočkáte a pokud vás oslní, věřte, že dalším dějem můžete být jen zklamání. ()

Reklama

Hakha 

všechny recenze uživatele

Velice špatné kopírování kruhu, ani jedna "lekačka" se nepovedla, většinou je scénář neuvěřitelně okatý, že jsem se většinou pousmál, když jsem zachytil záměry autorů. Bez napětí, bez výraznějších hereckých výkonů a trošku slušné efekty. No, jsem rád, že jsem nudou neusnul a tak hodnotím 0,5 hvězdičky... ()

woody odpad!

všechny recenze uživatele

Naivní a hloupoučká vykrádačka Kruhu.Potěší pouze cameo Udo Kiera a celkem obstojné triky.Ale ten sadistický vrah v teplárensé věži- už dlouho jsem se tak od srdce nenasmál (obzvláště když cituje Stalina, to jsem byl u vytržení z toho co scénárista dovede napsat a režisér zfilmovat). Se někdy sám sobě divím nad čím ztrácím čas ... ()

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

Tak dobře, budu teď za odporného diletanta, ale chci prostě taky něco pochválit :). Nečetl jsem žádný ohlas a jediné, co jsem měl, krom toho kotoučku v ruce, byly postřehy jedné tetky z vesnice. Když to vezmete jak to je, díváte se na obrazovku, pohodně uprdeleni do pohovek, gaučů, otomanů, uzříte celkově slušný rozjezd v stylu moderních temných thrillerů, takové probuzení do pěkně hnusného, Fincherovsky potemnělého, rána. Ona i ta kamera, nikterak hektická a kolíbavá, k tomu nějak sedí. Navíc, první vražda za zvuku Rammstein (což potěšilo rockovou část mého já) a celkově zajímavá, chladná hudba k tomu. Mno jo, ale co dál že, soudruzi? Atmosféra, když ji tedy zmíním, může na občasného diváka působit znepokojivě, podporovaná jakous takous zajímavou grafikou. Jenže pro otrlejšího diváka, kterých je nepoměrně víc, je ta kolize s námětem Kruhu příliš silným soustem a obzvlášť, když FearDotCom na něj prostě příběhově ztrácí. Charaktery postav se klíží do všech koutů a tam, kde bych třeba já nějaký charakter, charisma u postavy očekával, nic a kupa vajglů nudy. William Malone postihl, v hromadné koprodukci, ten takzvaný „kopirajd“ a natočil pro některé skvělý hororový thriller, pro jiné jen šprycl smetanu do husté černé kávy lepších a příběhově originálnějších projektů. Sázka na méně známé herce nebyla od věci a Stephen Dorff byl na podobné úrovni, jako Christopher Lambert v mnohem lepším thrillerovém „kopirajdu“ Vraždy podle Jidáše (1999). A právě v porovnání s tímhle snímkem jde u Strachu.com o třídu slabší podívanou a tak musím po rozvaze sáhnout k místně standadrnímu hodnocení 4/10. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (3)

  • Feardotcom.com je adresa oficiálních stránek filmu. (Chatterer)
  • Jméno "Dr. Gogol" napsáno na zdi v první scéně, je odkaz na film Mad Love (1935). (Chatterer)

Reklama

Reklama