Strach.com

Fear.com

Horor / Thriller / Krimi

Velká Británie / Německo / Lucembursko / USA, 2002, 101 min

• Mimesis

Ty postavy hrozně blbě hrály, byly naprosto nesympatické, ani jsem si je skoro nestačil zapamatovat. Dva agenti, co působili jako .... nedovedu to vysvětlit, prostě strašně cizí lidi. Přitom myslím, že bychom se měli "poznat" s postavami, abychom s nimi mohli prožívat napínavé scénky. Jenže nevím, tady jsem to nestihl, než jsem si vůbec všiml dvou agentů, tak film už končil. Námět nebyl úplně špatný, ale bylo to prostě špatně udělané.(13.5.2009)

• Dudek

Jediným lákadlem se tu pro mě stal Udo Kier, kterého si William Malone nenechal jako třešničku nakonec, ale vyplýtval jeho talent hned na samotném začátku. Každopádně jeho smrt je snad tím nejlepším co v celém Strach.comu můžete najít, pokud vás tato scéna nepřesvědčí, nemá ani cenu dívat se dále, neboť se ničeho co by mělo valnou kvalitu nedočkáte a pokud vás oslní, věřte, že dalším dějem můžete být jen zklamání.(27.4.2007)

• MM_Ramone

Horror je mojim najobľúbenejším flmovým žánrom. Snažím sa byť v obraze v celom jeho spektre. Daňou za to sú mi občas premárnené minúty sledovaním neoriginálnych, nepodarených, nudných zmätkou ako je aj tento európsky, koprodukčný snímok - "Strach.com". Film, ktorý je len zmršenou vykrádačkou úspešných titulov ma nemá šancu zaujať. Zvlášť, keď je to ešte aj mizerne technicky spracované a ani herci nestoja za nič. *(13.5.2011)

• Morholt

Inspirace Kruhem byla víc než okatá, ale to by zase tolik nevadilo. Problém byl, že i přes neumdlévající snahu nedokázal film ani trošku postrašit, nedařilo se mu vytvořit správnou atmosféru a už vůbec ne pocit nějaké nálehavosti, se kterou by se dvojice hlavních hrdinů snažila něco zachránit. Herci tu byli zajímaví a pro Nataschu McElhone mám slabost, ale ani oni s tím nedokázali nic moc udělat a po pravdě řečeno ani se moc nesnažili. 30%(14.12.2015)

• pirate

Tak trocha hrůzy by se našla, ale absolutně mě nefascinovalo to mučení obětí. Spíše naopak. Očekával jsem temnou a napínavou honičku za vrahem, který se však ukázal v prvních minutách a šlo tedy celkově jen o mučení obětí šílencem, což mě vůbec nebere a zabíjení "díky" halucinacím, které prichází ze shlédnutí té děsivé stránky, takže v podstatě se celou dobu koukáme na děsivé (neděsivé) výjevy z obrazovky počítače, či něco podobného. Až už jsem toho začínal mít dost, aspoň, že ke konci to přestane. Pro ty, kteří mají rádi mučené lidi, upozorňuji, je to bez krve (naštěstí, i tak se ukáže pár nechutných scén). Pro mě byli tyhle části ztráta času. A ty různé hrůzy z internetové stránky - za chvíli stačí a ať už dají pokoj. 30%.(17.9.2012)

• - Jméno "Dr. Gogol" napsáno na zdi v první scéně, je odkaz na film Mad Love (1935). (Chatterer)

• - Feardotcom.com je adresa oficiálních stránek filmu. (Chatterer)