Spin Me Round

Trailer

Žena (Alison Brie) vyhraje zájezd do pobočky řetězce restaurací na okraji Florencie, spolu s ním také získává šanci setkat se s bohatým a charismatickým majitelem tohoto řetězce (Alessandro Nivola). Brzy však zjistí, že se bude jednat o jiné dobrodružství, než jaké si představovala. (Hyperbolic)

Trailer

dO_od

// Nekonvenční je v tomhle případě slabé slovo. Ujetá, multižánrová komedie s plejádou bizarních postav, která má sice fajn herce, ale tak zoufale nezvládnutý tón a děj, že si člověk musí půlku stopáže klepat na čelo. Navíc ten film neví, kdy má skončit. 4/10 ()

WincKruspe

Alison, Aubrey a její manžel si chtěli udělat dovolenou v Itálii, a proto natočili nějaký film. Není to nijak zábavné, lehce zajímavé a trochu netradiční. Je to spíš ten typ filmu, který běží na pozadí, když děláte cokoliv nezáživného. Fajn atmosféra, ničím neurazí, na nic netlačí, ale taky ničím nenadchne. ()

M.i.k.e

nezáživná a nevtipná polokomedie, jejíž největším plusem je obsazení (Alison Brie, Aubrey Plaza), které ale nedovede vůbec využít.Těch pár světlejších momentů vyvolávající náznak úsměvu nedokáže přebít tu nudu která vládne zbytku...40% ()

silentname odpad!

Tak... v prípade tohto filmu môžem použiť známu vetu - "Nemám ani šajnu, čo som práve videl." Toto absolútne vystihuje moje pocity. Neviem ani zrozumiteľne zhodnotiť, na čo som sa to práve pozeral a ako to mám celé chápať a brať. "Spin Me Round" je tak neskutočný chaos a pôsobí tak umelo, že tu nefunguje skoro absolútne nič. Scénky nevedia udať jasný tón, nechápete z mnohých častí čo sa deje, postavy tomu nevedia veľmi veľa pridať (popravde sú všetci divní), natočené je to koľkokrát cez veľmi zvláštne filtre, záver veci neskutočne skomplikuje a jeho vysvetlenie mi vôbec nepríde inteligentné. Je to film, ktorý nechápete. Od začiatku do konca to sledujete a snažíte sa nájsť nejaké logické vysvetlenie k niečomu, no je to tak zúfalý chaos, že nikto podľa mňa nevedel čo má robiť. A aj vďaka tomu sú mnohé herecké výkony absolútne tragické. Molly Shannon, Ayden Mayeri, Alessandro Nivola, Ben Sinclair... mohol by som pokračovať. Majú tu dokopy momentky, ktoré sú tak divné, tak mimo všetkého... že som len zíral a nebol schopný pochopiť. A čo sa Alison týka, no pôsobí na mňa miestami v tomto filme úplne ale úplne stratená. Nič mi ku koncu nedáva zmysel, je to proste mišung všetkého čo niekoho napadlo a treskol to dokopy do jedného filmu. Úprimne, ak chcete nejakú atmosféru Talianska, pustite si "Love And Gelato". Tomuto sa vyhnite všetkými desiatimi. Počas sledovania som mal chuť do seba naliať toľko alkoholu ako Tim Roth v "The Con Is On". To asi hovorí za všetko. Hodnotenie: F ()