The Phantom Empire

Corey Kaplan

Kostýmy:

Jill Conners
  • Shanen29

Tak tento materiál nemohl fungovat.(16.5.2018)

Celé dějiny béčkové sci-fi narvané do jednoho filmu.(21.3.2006)

Ferdo, Ferdo! Keď ja ťa mám tak rád! A nie som sám. Tak prečo nám to robíš? Pri každej tvojej vykopávke čakám ,,pecku,, a ty nie a nie. V úvodných minútach som tomu začal veriť, ako krásne si natočil urvatie ľudskej hlavy akýmsi dementným a nechutne vyzerajúcim jaskynným človekom. Super! Ako si natiahol úvodné titulky na 10 minút, ich prešpikovaním scénami obsahujúcimi, o čo vlastne pôjde. Paráda! A potom? Ti hanba! Toto sa nerobí, milý pán režisér. Zabudol si zrejme, že rozpočet ti dáva niekto z rovnakej milosti, ako sa mi dívame na tvoje filmy a aj tak si sklamal, opäť. Tvoj DEEP SPACE zostane neprekonaný.(26.11.2017)

• sullafelix

miestami su sceny tak naivne .. ze nestranny pozorovatel ma pocit ze reziser ma za sebou len 4 ry rocniky zakladnej skoly , popripade ze strednu skolu absolvoval tak ..ze ju navstevoval len v stredu(20.12.2008)

• RetroMan

Pro zájemce a fanoušky pokleslé zábavy naprostý skvost. Cesta do středu Země (jeskynní lidé - kanibalové) kombinovaná s Cestou do pravěku (souboj dinosaurů) umocněná prsatou velitelkou, které sekundují Amazonky z Penthousu a robot, shánějící diamanty na pohon svého vesmírného plavidla. Film plný hlášek a úsměvných scének. Natočeno za šest dní s výborným hereckým obsazením.(25.10.2012)

• - Film byl natočen za 6 dní. (Pumiiix)