Neloučení

• Španělsko Hasta que nos volvamos a encontrar (více)
Trailer
Komedie / Romantický
Španělsko / Peru, 2022, 96 min

Architekt posedlý prací žije úplně jinak než nespoutaná umělkyně. Když na sebe ale tihle dva narazí v úžasné krajině Peru, změní to jejich pohled na svět. (Netflix)

Trailer

Aljak

Film, ktorý sa oplatí pozrieť predovšetkým kvôli prekrásnym scenériám malebného Peru! Ale čo sa týka príbehu, zápletky, postáv, a všetkého ostatného - to bol typický romantický film, ktorý je predvídateľný od začiatku až do samého konca. Nebyť tých peruánskych kulís, tak by to pravdepodobne ničím nevyniklo. Áno, bolo tu zopár dobrých scén a niekoľko zmyselných dialógov. Ale ako celok to bolo v podstate dosť klišé. Sympatická mi nebola ani jedna z hlavných postáv, lebo obaja predstavovali extrémy na dvoch protipóloch, z ktorých sa mne osobne nepáčil ani jeden, ani druhý extrém. 2* za Peru! ()

Cermicek

Příběh omletý jak šutrák v potoce! Hvězda za vzpomínky na Peru a na lehkost backpackingu po Jižní Americe + 2 hvězdy za Stephanie!😍😍 Yo no quiero un amor civilizado Con recibos y escena del sofá Yo no quiero que viajes al pasado Y vuelvas del mercado con ganas de llorar Yo no quiero vecinas con pucheros Yo no quiero sembrar ni compartir Yo quiero catorce de Febrero Ni cumpleaños feliz Yo no quiero cargar con tus maletas Yo no quiero que elijas mi champú Yo no quiero mudarme de planeta Cortarme la coleta, brindar a tu salud Yo no quiero domingo por la tarde Yo no quiero columpio en el jardín Lo que yo quiero corazón cobarde Es que mueras por mí Y morirme contigo si te matas Y matarme contigo si te mueres Porque el amor cuando no muere mata Porque amores que matan nunca mueren ()

Marcos22

Neloučení je španělskou „soft“ variací na Padesát odstínů šedi se spirituálním přesahem. Úspěšný a movitý architekt míří sjednat miliónovou výstavbu nového sedmihvězdičkového hotelu do 9000 kilometrů vzdáleného Cuzca v Peru. Tam do jeho života náhle vstoupí silně nezávislá a velmi pohledná Ariana, která ho vezme na cestu za sebepoznáním. Ač je základní dějová linka velmi prostá a chybí ji významnější zápletka, tak zmíněný duchovní přesah poměrně dobře tyto nedostatky nahrazuje. Stejně tak vykreslení silné nezávislé ženy nebývá v romantických filmech častým jevem, a proto Neloučení řadím mezi ty sofistikovanější z nich. Neloučení tak doporučuji všem romantickým duším, které nehledají žádnou velkou romantickou akční dobrodružnou podívanou, ve stylu nového Ztraceného města, ale v pomalejším tempu vyprávěný příběh s nádhernými peruánskými scenériemi. 🙂 (18.03.2022). ()

Pethushka

Příběh hodnotit raději nebudu, to nemá cenu. Hlavní kvalitou filmu je Cuzco, které člověku bere dech při každém záběru. Pohlížet na to jako na dokument o cestování mi proto přijde rozumnější. Maxi a Stephanie mě herecky moc nepřesvědčili. Oba jsou sice mimořádně pohlední, a tak se na ně, jak se vlní uprostřed té krásy, hezky dívá. Jakmile ale dojde na dialogy a nějaké větší hraní, jsou až moc dokonalí. Nomádský duch a peruánská ze života radující se atmosféra, hezká hudba a neskutečná příroda mi nedovolí nedat aspoň ty dvě hvězdy. ()

zsn

Nesnáším romantiku, ale jak jde o cestování, je to romantika sama o sobě a lásce se pak snadněji podléhá. Konečně nová destinace, stačilo už  Benátek a Paříže. Hlavní herečka krásně zpívala, pokud to byl její hlas a trn útulný hotýlek a příroda... No jen za to dávám tyhle body. Zajímalo by mě, zda jde o skutečný hotel? Ví někdo a jede se mnou??? 🤩🤩🤩 ()

• Maxi Iglesias si už dříve zahrál architekta v seriálu Valeria (od r. 2020), kde se taktéž zamiloval do chudé umělkyně. (Ganka)