poster

Mstitelé

 • USA

  The Avengers

 • Slovensko

  Pomstitelia

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1998, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  *

  Tolik výsadních herců a taková sračka... Co je špatně? Zlaté obsazení určitě ne, protože všechny tři superhvězdy hrají perfektně. Ani mdlý děj není odpovědí na tak nízké obsazení. Jenže tenhle film je totálně nelogický a šíleně zpotvořený. Střihač pohřbil už tak chatrnou režii a ani kamera a vizuální hračičkové film ze srabu nevytáhli. Spíš smutný než špatný film...(30.9.2005)

 • Opsha
  ****

  Boha jeho co proti tomu všichni máte..... Producenti by sice za přestříhání měli dostat pár ran deštníkem a Sean Connery je klasicky špatný, ale takhle stylový film jsem už DLOUHO neviděl. Vizuální stránka nemá k dokonalosti daleko, stejně tak jako pošukané nápady typu páv s kamerou na ocase či neviditelný archivář. A dialogy jsou také vybroušené jako křišťál (chválím i dabing, kterému se dokonce povedlo zahladit největší logický kopanec filmu). Chci vidět nesetříhanou verzi.(12.5.2004)

 • honajz
  *

  Jen z úcty k Seanu Connerymu dávám aspoň jednu hvězdu. Tohle dostali do ruky totální břídilové - scenáristou počínaje, přes casting až po kameru, střih a hudbu. Vše je špatně. Chybí jakákoliv gradace scén, jejich vypointování, práce s napětím. Ano, snaží se to být vtipné, a možná za jiných okolností by to i fungovalo. Jenže to by musel fungovat scénář, která nectí žádné zásady řemesla a jde jen o odfláknutý, narychlo spíchnutá produkt. Herci samotní mají charisma dubu v lese, nějakému jiskření mezi Umou a Ralphem by věřil snad jen duševně postižený, většina linií a hodně postav nejsou dotaženy do konce, některé věci se okecávají div ne hodinu, ale věci zásadní pro příběh se řeknou jen tak mimochodem (asi i to mělo být vtipné, jenže tohle je totální zpackání právě té práce s napětím). Kam to ten Sean Connery jen vlezl! Pořád chtěl dělat nějaké ekologické agitky a něco jiného než akční filmy, ale tohle snad je pod jeho úroveň.(29.1.2016)

 • Svadbos
  **

  Pokus o znovuoživenie populárnej britskej TV-show 60-ych rokov sa márne snaží zachytiť jej štýlovosť a bezstarostnosť. Fiennes je žalostne mimo misu, Connery podáva monotónny výkon a dobré vedľajšie charaktery sú v tomto stratené. Thurman je sympatická, ale film je úplne plochý. Patrick MacNee, hviezda originálneho seriálu, má zábavný vokálny štek.(25.10.2011)

 • Arius
  *

  Checikovi pomstitelia nie su skutocne ziadnym prinosom pre svetovu kinematografiu. Scenar a dialogy gycove az hroza, otrasne vizualne efekty(cest vynimkam), taktiez trapne a nepotrebne rekvizity a skutocnou ceresnickou na torte je otrasne herectvo Umy Thurmanovej ktora bola viac ako nevhodna. A ani take hercke esa ako Ralph Fiennes ci Sean Connery film nevynoria s pod hladiny.(31.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace