Cestovka (TV seriál)

Komedie

Slovensko, 2008, 126x7-10 min

Cestovka bola zo začiatku naozaj perfektná ale postupom času začal tomuto seriálu dochádzať dych a posledných päť častí to bola naprostá nuda. Z pôvodných 5* upravujem preto svoje hodnotenie na 4*(23.4.2009)

• ČučoRiedka

Najdementnejší seriál, aký som kedy videla a pozrime sa ako vysoko ho tu detičky ohodnotili...Hanbaaaaaaa!!! Nesmierne trápne, stupídne, neskutočne vulgárne, nasilu humorné a nekonečne neprirodzené najmä čo sa týka "hereckého" výkonu zrejme zúfalého Janka z Pošty pre teba...jednoducho humus, hrôza, des...(13.7.2009)

Čo k tomu napísať? Stručné, jasné, výstižné a "kurefsky" vtipné. Niko a Vašo sú proste haluzáci 90% EDIT: Ano cestovka si zaslúžila 90%, ale to bolo za prvú polovicu čo som videl t.j. do 25 časti, ale odvtedy to ide rýchlym spádom smerom nadol, a preto som sa rozhodol pre takéto hodnotenie. Keď ďalšie časti budú opäť ako tie predošlé, tak rád svoje hodnotenie pozmením, ale zatiaľ nie. 70%(23.4.2009)

Vašo a Niko sú proste skvelý. Predať zájazd do Plaveckého Štvrtku namiesto Karibiku dokážu véžne asi iba oni. A keď sa k nim pridá ešte ich šéf Bruno Reisen o zábavu je stopercentne postarané. Jediná škoda je že sa vysiela len 1 diel za týždeň. Dávam jednoznačne 5 hviezd. No to by už stačilo pôjdem ja asi do bufetu. :D za posledných 6 dielov musím upraviť hodnotenie bohužial ide to akosi dole vodou.(25.4.2009)

Ako celok dobrý internetový serial ale strašne som alergický na Gorduliča.(4.10.2009)

• - Niko (Ján Gordulič) vlastní auto Hyundai Accent Sedan. (marciano)

• - Seriálový Vašo vyhral konkurz na pozíciu "Sales Executive" preto, lebo sa prihlásil ako jediný... (rubik1)

• - Kristína Minarovjechová (seriálová Katka) moderuje súťaž TV JOJ "Eurovýhra". (rubik1)