V Bratislave na Gumárenskej 2312/A v bloku F na 3. poschodí vľavo, medzi dverami 177 a 179 v malej cestovnej kancelárii, sa dvaja muži pokúšajú o nemožné - výhodne predať absolútne nezmyselné slovenské destinácie nič netušiacim klientom. Vašo a Niko sú... Bruno Reisen! (oficiální text distributora)

rubik1

Cestovka bola zo začiatku naozaj perfektná ale postupom času začal tomuto seriálu dochádzať dych a posledných päť častí to bola naprostá nuda. Z pôvodných 5* upravujem preto svoje hodnotenie na 4* ()

ČučoRiedka odpad!

Najdementnejší seriál, aký som kedy videla a pozrime sa ako vysoko ho tu detičky ohodnotili...Hanbaaaaaaa!!! Nesmierne trápne, stupídne, neskutočne vulgárne, nasilu humorné a nekonečne neprirodzené najmä čo sa týka "hereckého" výkonu zrejme zúfalého Janka z Pošty pre teba...jednoducho humus, hrôza, des... ()

22matelko

Vašo a Niko sú proste skvelý. Predať zájazd do Plaveckého Štvrtku namiesto Karibiku dokážu véžne asi iba oni. A keď sa k nim pridá ešte ich šéf Bruno Reisen o zábavu je stopercentne postarané. Jediná škoda je že sa vysiela len 1 diel za týždeň. Dávam jednoznačne 5 hviezd. No to by už stačilo pôjdem ja asi do bufetu. :D za posledných 6 dielov musím upraviť hodnotenie bohužial ide to akosi dole vodou. ()

sellsakul

Čo k tomu napísať? Stručné, jasné, výstižné a "kurefsky" vtipné. Niko a Vašo sú proste haluzáci 90% EDIT: Ano cestovka si zaslúžila 90%, ale to bolo za prvú polovicu čo som videl t.j. do 25 časti, ale odvtedy to ide rýchlym spádom smerom nadol, a preto som sa rozhodol pre takéto hodnotenie. Keď ďalšie časti budú opäť ako tie predošlé, tak rád svoje hodnotenie pozmením, ale zatiaľ nie. 70% ()

• V 115. epizóde, keď muž (Jaroslav Szabo) odchádza z kancelárie je možné v zábere vidieť celú kameru. (ČSFD)
  • V 48. epizóde, keď Vašo (Jakub Ružička) umýva Nikovi (Ján Gordulič) auto si môžeme v pozadí na streche auta všimnúť položené scenáre. (ČSFD)
  • Tvorcovia seriálu Stano Guštafík, Ivan Huljak a Ján Gordulič sú závoreň aj tvorcami úspešného slovenského seriálu Mafstory. (rubik1)