Reklama

Reklama

Zločinecký boss sjednotí svoje rivaly do velké organizace. Když ale jeden lupič odpadne, aby se pomstil, vypukne válka gangů. (Netflix)

Recenze (5)

Atron 

všechny recenze uživatele

Už jsem pochopil, proč dali Connerymu dělat Bonda... když leze po okapu a následná rvačka, je to jak vystřižený z bondovky. Jinak tedy průměr. ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Gangsterský film na taký decentnejší anglický spôsob. Občas sa niečo porozbíja, ale inak sú títo gangstri celkom gentlemani, hlavne v porovnaní italoameričanmi v iných gangsterkách, kde sa gangy medzi sebou vraždia hlava nehlava. Zase tu nejde o také veľké prachy, vyberá sa po dvackách a päťdesiatkach, takže to sú takí treťotriedni kriminálnici. Aj tu sa síce jedna vraždička udeje, ale veľmi nezaujme prevedením. Pokiaľ ide o hercov, Sean tu strháva na seba oveľa viac pozornosti ako hlavná hviezda Herbert Lom, ktorý už má na konte aj vydarenejších záporákov. V konečnom výsledku dosť priemerná krimi s minimom zaujímavých a napínavých pasáží. ()

Reklama

r007 

všechny recenze uživatele

No vida, konečně Sean jako předchůdce Bonda. Sice je ještě trošku neohrabaný jako štěně, ale už je mu to vidět na očích...A téma je docela zajímavé . Zápletka sice tuctová, ale hvězdné obsazení. Krásné ženy, peníze a hospody platící výpalné. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Sean Connery pred angazman 007 -ky bol len obycajny robotnik, takymito filmami by v zivote neprerazil. Dobre, ze prisiel Bond a take tie plane kecy ze Konery udajne neznasa Bonda su bullshit. Bez 007 -ky by bol robotnik az do dochodku : 60 % ()

spikey1 

všechny recenze uživatele

krásná noirovka s Seanem těsně předtím než se zrodí jeho životní role. Krasavec a zároveň trochu hajzlík. A ve scénách kdy jen tak “je” na plátně Vám dochází naplno že byl rozhodně nejšarmantnějším mužem Anglie. Celkově je zápletka krásně stavěná, barví se postavy, jejich motivy, černobílý film je na vrcholu díky kameře, která si dovoluje nejen statické rámování. Dostupné na Netflixu, rozhodně více než doporučeníhodné na “nedělní černobílý film” ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama