Epizody(12)

Jeoffrey

Ale jo, druhou sérii jsem si užil o něco víc než tu první. Ubylo toho divného juri baitu, kterým byla první sezóna nacpaná, přibylo sympatické rivality mezi hlavními hrdinkami a u posledního dílu, kdy jejich šónenovské golfové schopnosti doslova fúzovaly dohromady už jsem se nepokrytě bavil. Zůstal i starý známý opening, tvůrci jako by věděli, že je mezi fanoušky velmi oblíbený a že refrén asi nikdo nezpívá jako „Venus Line…“. Škoda že můj dojem tentokrát kazí fakt, že první polovina a řešení ztráty paměti a toho, kdo je vlastně čí dítě, byla jak z nějaké ne zrovna povedené mexické telenovely. Sice to dávalo smysl, přinášelo to do vztahu obou dívek určité nové koření, ale jako zápletka to prostě působilo tak nějak lacině… Ona i ta druhá půlka měla svoje velké drama, které vlastně bylo pro sportovní anime docela velké klišé, ale tady moc kritizovat nechci, přeci jen když se řeší zdravotní problémy, tak se do příběhu najednou s těmi svými dokážu mnohem lépe vcítit a tady to dávalo seriálu poměrně milý hořkosladký nádech, který pak nechal o to víc vyniknout sympatickému zakončení. A právě díky samotnému konci a povedené poslední epizodě jsem i chvíli přemýšlel o slabých 4*, ale nakonec s chladnou hlavou, kdy jsem si vzpomněl právě na tu pro mě ne moc záživnou první půlku, dám radši silné 3*. 6,4/10 ()