Reklama

Reklama

Metaloví lordi

  • USA Metal Lords
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladí outsideři Hunter a Kevin si myslí, že se můžou proslavit jedině díky metalu – úplně se mu oddat, vyhrát soutěž kapel a nechat se uctívat jako bohové. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (115)

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Metalový lordi je docela příjemná a sympatická podívaná, která si mě osobně ale spíš než čímkoliv jiným, získala především mou slabostí pro tu nejtvrdší metalovou odnož, tedy death, ovšem být tedy kluci příznivci třeba ještě grindu, tak bych šel s hodnocením určitě ještě výš :-). I takto jsem ale rád, že právě tento hudební žánr není ve filmech úplně opomíjen a každý takovýto snímek mě upřímně potěší. Každopádně, co se týče samotného filmu, je to taková nenáročná, přímočará, předvídatelná jednohubka, která svižně odsejpá, po většinu času je opravdu zábavná, disponuje fajn postavami, stejně tak jako jejich hereckými představiteli, a to ani nemluvě o cameo roličkách metalových legend, což mě vyloženě nadchlo. Jinak to má od všeho trochu, pár vtipných scének, několik funkčních dramatických vložek, něco málo té romantiky, nicméně dominantou Metalových lordů je ale především tedy ta hudba, což jsem ovšem jen uvítal, a to ať už v podobě vlastních fláků, tak několika dalo by se říct i legendárních nářezů. Možná tedy jen škoda, že se tvůrci tohoto snímku v jakémkoliv směru více neodvázali a drží se až příliš v pomyslných mantinelech korektnosti a přístupnosti, přeci jen se totiž jedná o metal, nicméně i tak jsem si tuto podívanou docela užíval a bavil se u ní. ()

petisek 

všechny recenze uživatele

Peter Sollett tieto teen filmy vie točiť. Po skvelom "Nick and Norah's Infinite Playlist" natočil ďalší príjemný film pre mladých, ktorý sa navyše vymyká bežnej kvalite Netflix produkcie. Opäť ide o film, v ktorom hrá dôležitú úlohu hudba. Sympatické je, že ide o metal a o láske k tomuto hudobnému žánru rozpráva film skutočne so srdcom. Filmu svedčí aj casting neopozeraných, ale sympatických hercov, ktorí svoje postavy zahrali ozaj uveriteľne. Príjemná oddychovka. ()

Reklama

Timak 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem od toho přece jen něco jiného. Trailer lákal na peckovou podívanou s úžasný soundtrackem, ale přitom šlo vlastně o klasické vztahové drama 2 best friends, kteří jsou totální looseři, přičemž jeden z nich se zamiloval do ještě většího loosera (dívky) a tak dále … v podstatě jakákoliv teen komedie, akorát zabalená do metalového kabátu. Ale těch (před)posledních 5 minut bylo úžasných - takový měl film být, na to mě nalákal. A za to dávám 2* ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Klasická teenagerská komedie s outsidery, láskou a tak podobně, jejíž přidanou hodnotou by měl být metal. Tedy alespoň pro některé. Jenže člověk se neubrání srovnání s Heavy Trip, se kterým Metal Lords prohrávají na plné čáře. Vlastně je to jen takový slabší odvar. Neříkám, že se tu nenajde nic k zasmání a že by film vyloženě nudil. Skotská holka trpící záchvaty vzteku byla fajn, i ostatní herci měli něco do sebe a samozřejmě muzika je super. Ale prostě to nebylo ono. A nepomohlo ani camoe legend, jako jsou Rob Halford či Kirk Hammett. Průměr. 50% ()

Sfinkter 

všechny recenze uživatele

Ne až tak dětské jako Škola rocku, ale stále relativně motivující pro dnešní teenagery - a nejde o metal, jde o nadšení pro vaše záliby a hledání přátelství - dvě věci, které mnoho dětí dnešní doby nemá. Snímek je samozřejmě trochu naivní a odlehčený, Netflix do produkce nemůže pustit metalový masakr, ale soundtrack je kvalitní a cover verze War Pigs od Black Sabbath je výborná. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (5)

  • Ve filmu se ve vířivkové scéně v malých rolích objeví i opravdoví metaloví lordi – Scott Ian z Anthraxu, Tom Morello z Rage Against The Machine, Kirk Hammett z Metallicy a Rob Hallford z Juds Priest. (Sau)

Související novinky

Jason Momoa hrdinou Minecraftu

Jason Momoa hrdinou Minecraftu

18.04.2022

Ano, čtete správně. Populární hra Minecraft se dočká svého vlastního filmového zpracování. Stát za ním bude studio Warner Bros., a snímek už má podle všeho v hledáčku i hlavní hvězdu. Měl by se jí… (více)

Reklama

Reklama