Loučení s Terencem Youngem. Bohužel. Ten rozdíl oproti Hamiltonovi je neuvěřitelný. Je zábavné, jak si sám Young dělá z "Gáje" legraci v některých scénách. (Klobouk, "svádění zlobivé dámy"). Srdečné pozdravy jsou mi přeci jen stále bližší, ale Thunderball je v těsném závěsu. Divím se, že se podmořská bitva nestala kultovní a že jí v nějaké pozměněné podobě nepoužil nějaký moderní akční režisér. Také jsem zvědavý, jak se bude tématicky série měnit, Thunderball po předchozích náznacích ukázal prstem na jaderné zbraně přímo a tak předpokládám nějakou změnu...(31.1.2015)

Absolutne fenomenálne. Terenca Young si svojho posledného Bonda znamenite užil a vychutnal a vďaka nemu to isté ponúkol aj fanúšikom. Thunderball má veľmi pomalý rozbeh, ktorý ale vôbec nevadí, pretože Bond má stále čo robiť a aj keď to zo začiatku vyzerá ako iná zápletka, všetko krásne zapadne do seba a potom nás čaká neskutočná akčná jazda, z fantastickými hláškami a dosiaľ najlepším finále. Sean Connery doslova žije pre Bonda. Každý jeho krok, úsmev ale aj úder päsťou je doslova odzbrojujúci. K tomu všetkému mu konkuruje Celi ako Number Two a svojou eleganciou a šialenosťou môže hravo konkurovať ďalšiemu z Bondových záporákov Goldfingerovi. Bond Girl - Caludine Auger je jednoducho úžasná. Jej premena z naivnej dievčiny na zachránkyňu je krásne vystupňovaná a dáva zmysel. Nemám čo vytknúť. Podľa vzoru väčšie, epickejšie a akčnejšie, ktoré tak strašne nefunguje v iných filmoch TU fungovalo dokonale. Terenca Young je jednoducho skvelý režisér a dal Bodnovi to čo ho sprevádza až do teraz. Neuveriteľnú uveriteľnosť. Ale nedá mi dodať, že po Austinovi Powersovi je sledovanie Bonda úplne o niečo inom:)(14.8.2009)

Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. James Bond s harpunou pátrá mezi lidožravými žraloky a dívkami k sežrání po atomové bombě. S případnými protivníky si umí poradit: "Malé ryby házím zpátky do moře." Bondovka je to veskrze průměrná, Sean Connery (agent, č. 007) se zdá být pro tentokrát zastíněn jednookým padouchem Largem (Přízrak, č. 002). Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ElyENM6i0xg(1.12.2013)

Je zajímavé sledovat, jak Bond s postupem času vykrádá sám sebe. Thunderballu se to netýká. Měla jsem spíš na mysli, že zápletky ze starých dílů se obnovují v dílech nových. Nemůžu jinak než obdivovat celou podvodní sekvenci, jejíž natáčení si opravdu nedokážu představit. I dneska, když se nad některými triky jen pousmějete, souboj potápěčů rozhodně obstojí. Sean Connery po hrůziplném souboji dokázal, že přeci jen On je ten nejlepší Bond.(29.10.2010)

- Ženská zbraň, že? - Víte toho hodně o zbraních, pane Bonde? - Ne, ale vím něco málo o ženách...Jedna z nejlepších bondovek, ve které nechybí exotika, krásné ženy, šarm, kouzlo ani vtip. Nezapomenutelné je zejména setkání dvojníků, elektrické křeslo při poradě SPECTRE, již zmíněný podmořský souboj, Bond s tryskami na zádech v úvodní scéně nebo závěrečné rozpůlení Largovy lodi.(1.11.2003)

• - Aby už nikdo další nemohl použít k natáčení maketu bombardéru Vulcan, tak ho produkční tým zničil dynamitem. Kostra zůstala na dně. (džanik)

• - Largova dvoudílná jachta Disco Volante byla předělána z křídlového plavidla zvaného The Flying Fish (Létající ryba). Náklady na celou akci, včetně transportu lodi z Portorika do Miami, činily půl miliónu dolarů. (džanik)

• - O jednom činu, který James Bond (Sean Connery) udělal, tvrdí, že ho "udělal pro krále a pro vlast." V roce 1965 však na trůnu seděla královna Alžběta II. (Chegi)