#4 - Typický Bond, no hlavne prostredím veľmi atypická bondovka. Vodná, dalo by sa povedať. Niektoré zábery, hlavne súboje z vody mi po pokroku času prídu až príliš ťažkopádne. Taktiež mi chýbalo aj viac technologických bondovských vymožeností spolu s autom. Navyše Záporák sa dá páskou cez oko urobiť z každého. Ale Connery je aj tak pašák. 65%.(24.9.2007)

Thunderball dokonale využil možnosti novej techniky- vodnej kamery, ktorá z veľkej časti supluje dialógy a množstvo akcie sa odohráva práve pod vodnou hladinou...To samozrejme nie je na škodu veci a keď sa k tomu pridá charizmatický Connery, sympatická bond girl a dobrá zápletka, ide o ďalšiu viac než pohodovú a kvalitnú "007" zábavku:)(29.9.2007)

Film chytne trošku tempo až někde v půlce a v nevýrazné režii se nejdřív nechytá ani Bond se svými hláškami. Neslaný-nemastný hlavní padouch si navíc vypomáhá mou neoblíbenou rekvizitou - páskou přes oko a vůbec, vztahy mezi ním a Bondem, Bondem a Bond-girl a mezi tím vším dohromady působí scénáristicky hodně nepřesvědčivě (srv. třeba s předchozím "Goldfingerem"). První ve filmu použitý funkční jet-pack a podmořská bitva (vesmírně zkopírovaná v "Moonrakerovi") tak celkový dojem moc nevytáhnou.(26.12.2006)

Nemůžu si pomoct. I když se na ty bondovky chci dívat, abych neměla jako správný filmový fanda mezery, jedna po druhé mě pomalu přesvědčují, že to fakt není nic pro mě. Ač nejsem fanoušek akčních filmů, těm novým se aspoň musí nechat, že triky a akce jsou zvládnuty na výbornou. V těch starších (takže i v této) i tohle chybí. Nemají tak oslnivé scény a ač je Sean Connery s Brosnanem asi nejlepší představitel Bonda, ani ten to u mě nezachrání, když mě příběh a vůbec celý film celkem nudí...(17.6.2013)

Thunderball je pro mě stále záhadou. Uznávám jeho kvality, ať už se týkají provedení podvodních scén, či soubojů na souši. Conneryho herectví je jako pokaždé na skvělé úrovni. Hlášky jsou na svém místě, bondgirls taky a záporák má charisma. Jenomže příběh se prakticky dvě hodiny vleče a mám neustále pocit, že kromě první a poslední půl hodiny je to samá vata. V Thunderballu holt nemám to zalíbení jako například v Goldfingerovi, kde se nenudím ani jednou. Tady se mi to párkrát stalo. 7/10(17.12.2006)

• - Na Bahamách opravdu existuje oblast nazývaná „Golden Grotto" (nebo lépe existovala, jelikož už byla překřtěna na „Thunderball Reef"). (džanik)

• - Velký počet podvodních scén pramení z potápěčské záliby scénáristy Kevina McCloryho. (džanik)

• - V roce 1990 se v londýnském National Film Theatre – mj. za účasti režiséra Terence Younga – konalo speciální promítání ke 25. výročí filmu, které organizoval fanklub Jamese Bonda a v listopadu 2005 pak obdobná akce ke 40. výročí. (džanik)