O spetku lepsi nez Goldfinger ale porad jenom prumer souhlasim z tim ze ty podvodni sceny jsou na tu dobu skvele natoceny dneska by to asi stalo desetkrat tolik a efekt by byl zhruba stejnej ale porad tomu neco chybi ten jednookej zaporak je taky jenom prumernej Bondgirl by usla akorat mi prisla blba jak sane v lete ale to patri k zanru nebudu zastirat ze Connery neni muj uplne nejoblibenejsi predstavitel ale nastesti ho cekali jeste 2 filmy ktery ty predchozi z vyjimkou Srdecnych pozdravu z Ruska strcily do kapsy(28.2.2012)

Tak kde začít. Thunderball má: Opět skvělého Conneryho, který je stejně tak vtipný jako drsný i šarmantní, výborný špionážní příběh, senzační akční scény (úvodní rvačka i závěrečná bitka potápěčů), jako vždy vynikající hudbu Johna Barryho (plus píseň nazpívanou Tomem Jonesem a jedny z nejpovedenějších úvodních titulků), krásné dívky, parádního záporáka... Co Thunderball nemá? Chybu! Pět hvězd jasných, výtky žádné.(8.5.2010)

Čtvrtá bondovka určitě stojí za shlédnutí, ale narozdíl od Goldfingera a Srdečných pozdravů z Ruska, mi tento díl přišel o něco slabší. Největší devízou tohoto dílu jsou určitě výborné podmořské souboje, které mi ovšem přijdou, že jsou natočeny trochu chaoticky. Záporák Emilio Largo mi přišel nevýrazný (když porovnám třeba s Goldfingerem).(2.12.2007)

Naprosto zaměnitelné s předchozími díly. Tentokrát s nezajímavou zápletkou, slabým záporákem a hodně přepálenou stopáží. Connery hraje pořád dokola to stejné a série se (v Youngově režii) jakoby nikam neposouvá. Kdyby tam nebyly ty perfektní podvodní scény a vskutku nádherná bondgirl, asi bych u toho usnul.(13.8.2012)

Plusy: napínavé, akčné, Sean Connery, skvelý záporák, bohovská úvodná skladba od bohovského Toma Jonesa, výborná hudba, sexy Bondgirls Zápory: film je taký nijaký, za čo môže hlavne to, že sa to odohráva na jednom mieste a aj to, že (napriek efektnému záveru) síce akcia je napínavá, ale skôr komornejšia - aspoň mne sa to tak zdalo.(29.10.2007)

• - Puška, ze které střílí Bond (Sean Connery) u Larga na asfaltové holuby, je Browning Auto 5. (JohnSmith)

• - Iniciály na rakvi na začátku filmu – JB – nesouvisí s Bondem ale se jménem Jacques Bouvard. (džanik)

• - Jediný film s Jamesem Bondem, který získal Oskara za vizuální nebo zvláštní efekty (John Stears, 1966). (džanik)