Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ****

  První/jediná? bondovka, ve které je Bond méně sympatický než padouch. 80% Zajímavé komentáře: Rob Roy, Marigold, berg.12, ScarPoul(9.2.2005)

 • woody
  ***

  4. bondovka Terence asi nepochopil v čem dělal chyby. Ještě víc jich přidal. Nezáživné akční scény, nevyrazný záporák Emilio Largo (zlatý Maria Brandauer v remaku), namyšlená Bondgirl, minimum pomůcek. Nuda nuda šeď šeď. Tento díl jsem neměl nikdy rád. Pozitiv je pomálu, ale proč si je nevyjmenovat - zbraň zkázy jachta Disco Volante, úvodní píseň a předzvěst odhalení identity megazloducha Ernsta Stavro Blofelda. Jeho žhavá křesla vešla do historie :-)(26.7.2006)

 • boshke
  ***

  Thunderballem končím se starými bondovkami. Ani jeden ze čtyř nejlépe hodnocených filmů mne jednoduše nezaujal... A ten Bond je vážně strašnej kurevník, v každém díle protočí alespoň dvě dámy... 60%(21.11.2011)

 • Boss321
  ****

  Čtvrtá bondovka určitě stojí za shlédnutí, ale narozdíl od Goldfingera a Srdečných pozdravů z Ruska, mi tento díl přišel o něco slabší. Největší devízou tohoto dílu jsou určitě výborné podmořské souboje, které mi ovšem přijdou, že jsou natočeny trochu chaoticky. Záporák Emilio Largo mi přišel nevýrazný (když porovnám třeba s Goldfingerem).(2.12.2007)

 • EdaS
  *****

  Thunderball jede v zajetých kolejích skvělých předchozích dílů, ale trošku ho v mých očích srážejí dvě věci - přemrštěná stopáž a zrychlené záběry, které vypadají opravdu divně. Jinak je to ale samozřejmě výtečná zábava a bondgirls jsou tentokrát opravdu k nakousnutí (dobře, tak k nakousnutí víc než jindy :o)).(16.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace