Reklama

Reklama

Pentavirát

(seriál)
  • USA The Pentaverate
Trailer 2
Komedie
USA, 2022, 2 h 40 min (Minutáž: 21–31 min)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Tajné společenstvo, které po staletí ovlivňuje dění po celém světě, čelí vnitřnímu nepříteli. Jeden kanadský novinář by ale tenhle spolek i planetu Zemi mohl zachránit. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (22)

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Jestli máte rádi Austina Powerse, jste tady správně. Jestli ne, no tak určitě najdete jiný seriál, který vás bude bavit, a tuhle typickou myersovinu necháte nám. Já jsem nesmírně spokojený a opravdu chválím Netflix za to, že Miku Myersovi dal příležitost (a prachy), aby si tak zařádil. V Pentavirátu nechybí nic, co od něj čekáte, a je v něm navíc i pár věcí, které byste nečekali. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Myerse mám rád, jeho humor mi sedí a Pentavirát přesně zapadá do jeho tvorby. Podobně jako jeho další díla i tady občas nezná míru a zbytečně přetahuje už tak hraniční situace, ale pak přijde chvíle, která je extrémně vtipná a fór na hranici geniality. To ovšem není nijak překvapivé, protože tak to měly všechny jeho filmy. Petavirát se strefuje do všech těch konspiračních teoretiků, což zábava je a co víc, na konci se snaží přinést i nějakou tu mesidž, což sice nefunguje úplně na sto procent, ale zas tak moc to nevadí vzhledem k tomu, že to poselství vlastně není zas tak překvapivé - jakkoliv je pravdivé. Pentavirát není pro všechny a rozhodně není pro ty co Myerse nemusí, ale já bych klidně uvítal víc podobných sérií...70% ()

Reklama

Houbiczska 

všechny recenze uživatele

Hodně neortodoxní "komediální zábava", u které je třeba už před sledováním přijmout fakt, že prostě nejde o běžný seriál, ale o parodii na všechno, která není seriozní ani v jedné minutě, jde o splácaninu humoru, hlášek a gagů a spíše Myersovu One Man Show než o klasickou filmovou tvorbu. Bohužel na to, jak moc mám hloupý humor rád, tak mě tahle zábava až tak nechytla, většina hlášek šla mimo mě a ačkoliv některé scénky se povedly, jako celek to nepůsobí moc dobře. Budiž uspokojení, že jde o relativně krátké díly, které občas pobaví a rychle odsýpají, ale jinak na tom moc pozitiv nevidím. Kdo vynechá, neudělá chybu... ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Peniaze nesmrdia ani ak sú od Netflixu a tak si Mike Myers povedal, že skúsi svoj komediálny comeback. No a vyplodil túto značne slabomyseľnú konšpiračnú paródiu. Sem tam niečo humorné prebleskne, ale inak je to len prehliadka "myersovského" humoru videného už inde a inak. Možno aj v lepšej fazóne. Za dvoch unudených, ale určite štedro zaplatených Ironsov. (9.5.2022) ()

Blackhand47 

všechny recenze uživatele

Po Piklírně, kterou jsem nedokoukal, jsem si na Netflixu pustil další seriál založený na konspiračních teoriích a nemůžu říct, že by to bylo o tolik lepší. Myers má se svými kostýmy samozřejmě svoje kouzlo, ale humorem se zasekl daleko v minulosti, byť tu byly momenty, které se dle mého názoru povedly... ty byly ale především spojené s bořením čtvrté stěny, ať už to byl poměr stran v USA a Kanadě, měnící se vyprávění v úvodních titulcích nebo odkazy na samotný Netflix a jeho politiku. Zápletka jako taková i víceméně funguje, jenže v závěru se bortí a vy si říkáte, zda to vůbec dává smysl. Za několik funkčních vtipů a solidní začátek tomu dávám čistých 50% ()

Galerie (143)

Reklama

Reklama