Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Tajné společenstvo, které po staletí ovlivňuje dění po celém světě, čelí vnitřnímu nepříteli. Jeden kanadský novinář by ale tenhle spolek i planetu Zemi mohl zachránit. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (28)

anderson 

všechny recenze uživatele

Peniaze nesmrdia ani ak sú od Netflixu a tak si Mike Myers povedal, že skúsi svoj komediálny comeback. No a vyplodil túto značne slabomyseľnú konšpiračnú paródiu. Sem tam niečo humorné prebleskne, ale inak je to len prehliadka "myersovského" humoru videného už inde a inak. Možno aj v lepšej fazóne. Za dvoch unudených, ale určite štedro zaplatených Ironsov. (9.5.2022) ()

cernakus 

všechny recenze uživatele

Nenechte se zmýlit negativním hodnocením příliš upjatých a přecitlivělých buzen. Je to krátká, trochu nekorektní, trochu přisprostlá a trochu přiblblá jednohubka, která má ambice hlavně bavit. Mike Myers je zpět, byť se po většinu času trochu krotí, oproti jeho standardu na zenitu.  Prostě je to trochu za 4 hvězdy. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Myerse mám rád, jeho humor mi sedí a Pentavirát přesně zapadá do jeho tvorby. Podobně jako jeho další díla i tady občas nezná míru a zbytečně přetahuje už tak hraniční situace, ale pak přijde chvíle, která je extrémně vtipná a fór na hranici geniality. To ovšem není nijak překvapivé, protože tak to měly všechny jeho filmy. Petavirát se strefuje do všech těch konspiračních teoretiků, což zábava je a co víc, na konci se snaží přinést i nějakou tu mesidž, což sice nefunguje úplně na sto procent, ale zas tak moc to nevadí vzhledem k tomu, že to poselství vlastně není zas tak překvapivé - jakkoliv je pravdivé. Pentavirát není pro všechny a rozhodně není pro ty co Myerse nemusí, ale já bych klidně uvítal víc podobných sérií...70% ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Hodně neortodoxní "komediální zábava", u které je třeba už před sledováním přijmout fakt, že prostě nejde o běžný seriál, ale o parodii na všechno, která není seriozní ani v jedné minutě, jde o splácaninu humoru, hlášek a gagů a spíše Myersovu One Man Show než o klasickou filmovou tvorbu. Bohužel na to, jak moc mám hloupý humor rád, tak mě tahle zábava až tak nechytla, většina hlášek šla mimo mě a ačkoliv některé scénky se povedly, jako celek to nepůsobí moc dobře. Budiž uspokojení, že jde o relativně krátké díly, které občas pobaví a rychle odsýpají, ale jinak na tom moc pozitiv nevidím. Kdo vynechá, neudělá chybu... ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Parádní ulítlost. Díky Miku Myersi za ni. Kvalita dílů se rovnala počtu ujetostí v nich obsažených. A tak nejlepší díl byl dílem druhým, kdy došlo na sprostou scénu, která bez vulgarit získala úplně nový rozměr. To bylo geniální. A lehce dojemné finále bylo top, jako vždy, když se vtipný seriál ponoří do melancholických hlubin. Většinou se to povede a je to moc fajn. ()

Galerie (143)

Reklama

Reklama