Epizody(12)

Promo

Echelon1

Ďaleko lepšie a akčnejšie, než prvá séria. I tak sa ale pripravte na NAJUKECANEJŠIU AKCIU VŠETKÝCH ČIAS a ano, i v rámci anime, kde bežne všetko vysvetľujú počas pólsekundových momentov asi 10 minút. Nejaký zmysel to postráda stále, ale hlavný antagonista má zaujímavú schopnosť - manipuláciu elektrických impulzov a signálu > cyberkinesis. Škoda, že nebude 3. séria, pretože 12. epizóda ukázala potenciál. Objavil sa nový, extrémne silný nepriateľ (dokáže negovať realitu a jej aspekty + ako bonus má schopnosti ako Magneto) a EŠTE MOCNEJŠIE dievča, ktoré vypadá skoro ako Haruhi. ()

daGGos

Rozhodně nejujetější seriál loňského roku. A že to je v už tak hodně pošukaném světě Anime obdivuhodný primát... Druhá sezóna Medaka Box již dočista opouští formát několika oddělených krátkých dějových linek a naplno se pouští směrem čistokrevného bojového shounenu, přičemž naprosto věrně kopíruje absolutně všechna dějová klišé, bez ostychu vykrádá známější žánrové bratříčky, ale to vše podává v tak neuvěřitelné "over the top" formě, že má divák vlastně pocit, že sleduje něco neuvěřitelně originálního a jedinečného. A to jsem si myslel, že po Gurren Lagann už člověk větší mindfuck mít nemůže. Slabší *** ()