Black Books - Série 1 (série)

Komedie

Velká Británie, 2000, 2 h 22 min (Minutáž: 22–25 min)

Komentáře uživatelů k sérii (4)

 • angloumene
  ***

  Black Books sice zabaví, ale jejich starší datum výroby je hodně znát. Nejen oblečení, ale i všechny vtipy patří spíš než do nového milénia do devadesátek. Na několik podařených vtipů se obvykle vrší řada těch rozpačitých až trapných. Jednotlivé pointy jsou často dopředu známé a charaktery se chovají nerealisticky až hloupě. Přesto některé fórky pobaví svou originalitou a občas člověka dokáží i rozesmát. Dobrá nálada po zhlédnutí je tedy zaručena :)(12.8.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Většinou mi smích v pozadí u sitcomů docela vadí (autoři doslova volají: Směj se, blbečku!). Ale u britcomů mi vůbec nevadí. Asi je to tak proto, že miluju britský humor... Dylan Moran je v roli neustále navátého Bernarda nepřekonatelný, Tamsin Greig je k sežrání, no a Bill Bailey je prostě bůh. A jak praví jeden z uživatelů: Dobrá nálada po zhlédnutí je stoprocentně zaručena. Jen a jen doporučuji ;) ... british stuffs rules!(9.4.2018)

 • Renfield
  ****

  Vydařená série, která obsahuje i můj vůbec nejoblíbenější (hororový) díl Hrozny hněvu! Dylan Moran je jako knihkupec Bernard výborný a s přispěním Billa Baileyho utáhne celou sérii. Tedy, nejen tuhle sérii. 80%(5.6.2016)

 • rashaverak
  **

  2 dobry fory a 30 trapnych na jeden dil(20.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace