Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Irene a Franklin Yorkovi, manželé v důchodu, mají tajemství: komoru zahrabanou na jejich dvorku, která zázračně vede na podivnou opuštěnou planetu. Když dorazí záhadný mladý muž, klidná existence Yorkových je narušena a tajemná komora, o které si mysleli, že ji tak dobře znají, se ukáže být mnohem víc, než si kdy dokázali představit. (Prime Video)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Omnislash 

všechny recenze uživatele

Stejny podraz jako Za hranicí (seriál) (2022). Scifi prvek je zde jen do poctu, aby si tvurci mohli zatrhnout checkbox. Naprostou vetsinu casu o nem nevite a pro dej neni podstatny. Misto toho sledujete pribeh dvou duchodcu, jednoho uprchlika, otravneho souseda a dvou dam nekde z mexika. Problem je, ze ani tenhle majoritni content nema hlavu ani patu, nikam se nehybe a vlastne to vypada, jako by slo o nejakou improshow, kde kazdych 10 minut prevezme stafetu nekdo jiny a prilepi k te hroude nudne hliny nahodne dalsi kousek bez ladu a skladu. ()

Ocampa 

všechny recenze uživatele

Krásné, zkoukl jsem jedním dechem. Příběh Franklina a Irene vyobrazený od doby co se poznali, až po dobu ve stáří je opravdu něco. Krásný příběh ve kterém jsou zrcadleny sebemenší momenty lásky, důvěry i stáří, které jsou zpracovány se vší vděčností i lásky. Drama se sci-fi tématikou tajemné komory, která vás přenese na různé místa po Zemi, ale i na jinou planetu. ()

Reklama

Richi007 

všechny recenze uživatele

Ačkoliv jsem fanda sci-fi, vůbec mě nevadilo, že ta sci-fi stránka tady byla spíše takový doplněk a hlavní bylo spíše sledovat příběh a vztah dvou hlavních protagonistů. Herecké výkony skvělé a rozhodně jsem se nenudil. Myslím, že první série měla být spíše takové představení pro další zajímavý příběh z další planety a velice mě mrzí, že se toho nedočkáme. Je to promarněná škoda zajímavého projektu, který se mohl vyvíjet dál. Možná měl Amazon trošku přidat rychlost a víc to rozvířit od poloviny série a třeba by se toho chytlo víc lidí. ()

Ydrosten 

všechny recenze uživatele

Ukázky vypadaly zajímavě a i ten nápad není špatný ale opět jako u mnoha a mnoha současných seriálů, je to úplně o něčem jiném než "jiné planetě". Když se ani ve 4 díle v podstatě nic nestalo a pořád sledujeme 2 staré lidi, souseda na zabití, neznámého mladíka, 2 migrantky + sem tam další postavičky z maloměsta, nic jiného se o té jiné planetě nedozvíte. V půlce 5 dílu jsem to ukončil a vůbec mě to nezajímá. Pokud bych mohl odhadnout tak děj je tak na film + předpokládám že jako všechno v posledních několika letech to nemá ani konec. Jako jsem byl naštvaný ze seriálu "Za hranicí" tak tohle to samé (doslova) akorát že tady není díra v zemi ale "výtah" na spoustu míst jak na naší planetě, tak i na jiné. Čekal jsem přemýšlivé sci-fi o smyslu života, o planetách a jejich významu, proč tu jsme , co jsme zač, kdo to tady vytvořil a proč ..... Tu jinou planetu tady uvidíte jen ve dvou scénách a i ty se podařilo udělat nudně protože sledujeme rozhovor dvou starých lidí o tom že už jsou staří a sedí přitom v křesílkách na jiné planetě. Sledoval jsem nudné povídání postav a nudné tajemné linie dalších postav o kterých se prostě nic nedovíte, z nichž ani jedna mě nezajímá. Dám sem jednu hvězdu ale bude to jen proto že odpad si to nezaslouží a více hvězd nemám za co udělit. ()

Barbeeh odpad!

všechny recenze uživatele

Toto bolo najdlhšie utrpenie môjho života. A to som prežila dojebané detstvo, dve gastroskopie, dve kolonoskopie, dvoje štátnic so psychopatmi, čo si potrebovali niečo dokazovať, aj keď nemuseli. Dva vzťahy, ktoré trvali viac ako mali, dokonca jeden stále nejakým spôsobom pretrváva. Dúfam, že neplánujú v tomto potrate pokračovať ďalšími sériami. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama