Epizody(5)

Trailer

M.i.k.e

další minisérie těžící inspiraci z prakticky nevyčerpatelné studnice reálných zločinů a i když má Candy fajn herce a celkem solidní atmosféru přelomu sedmdesátých a osmdesátých let, tak by jí mnohem víc slušel celovečerní formát. Opravdu zajímavé jsou totiž pouze první a poslední epizoda a ty zbylé tři jsou vícmeméně jen vata, která by se dala v pohodě smrsknout do jednoho dílu...60% ()

Lillyilly

Ja mam tyhle sedmdesatkovy a osmdesatkovy mordy proste rada, takze za me 5. A Jessica byla fakt dobra, celkem se i podobala te realne Candy. A prozivala jsem to s ni. ()

YumiOkami

průměrný true crime seriál. začátek byl nudnej, nicméně pak se to každou další epizodou zlepšovalo, přičemž poslední byla opravdu povedená (ta gore scéna 💘 úplnej the shining toto). — jessica biel byla úžasná. ostatní byli ok, jen chci vyzdvihnout postavu právníka candy - ten mě vážně pobavil. hlavně jeho “výhra v poutech” :D || ❝𝐍𝐞𝐱𝐭 𝐭𝐢𝐦𝐞 𝐰𝐡𝐞𝐧 𝐲𝐨𝐮’𝐫𝐞 𝐟𝐞𝐞𝐥𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐚𝐝 𝐛𝐞𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐝𝐢𝐝𝐧’𝐭 𝐠𝐞𝐭 𝐰𝐡𝐚𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐰𝐚𝐧𝐭, 𝐲𝐨𝐮 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐰𝐚𝐢𝐭 ’𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐆𝐨𝐝 𝐡𝐚𝐬 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐛𝐞𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐟𝐨𝐫 𝐲𝐨𝐮.❞ 🍭🪓 ()

Daiker

Kdo má rád True story bude spokojený. Obě herečky jsou skvělé, příběh je dobře zpracovaný, má to takovou nepříjemnou atmosféru (víte co se stalo a přesto je to napínavé, aspoň první a poslední díl) Samotná vražda je dost krvavá...... PS Justina Timberleka bych nepoznal 🙂 ()