Reklama

Reklama

Epizody(5)

Obsahy(1)

V tomto mrazivém kriminálním americkém seriálu, který byl natočen podle skutečných událostí, se setkáme se zdánlivě spokojenou matkou Candy (Jessica Biel), která pravidelně chodí do kostela na předměstí jednoho texaského předměstí. Vše je v pořádku do té doby, než se zamiluje do manžela své nejlepší přítelkyně Betty Gore (Melanie Lynskey), která byla později nalezena mrtvá brutálním způsobem. Candy se stává hlavní podezřelou a chystá se na svůj soudní proces... (Trajektt)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Lillyilly 

všechny recenze uživatele

Ja mam tyhle sedmdesatkovy a osmdesatkovy mordy proste rada, takze za me 5. A Jessica byla fakt dobra, celkem se i podobala te realne Candy. A prozivala jsem to s ni. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

další minisérie těžící inspiraci z prakticky nevyčerpatelné studnice reálných zločinů a i když má Candy fajn herce a celkem solidní atmosféru přelomu sedmdesátých a osmdesátých let, tak by jí mnohem víc slušel celovečerní formát. Opravdu zajímavé jsou totiž pouze první a poslední epizoda a ty zbylé tři jsou vícmeméně jen vata, která by se dala v pohodě smrsknout do jednoho dílu...60% ()

Reklama

Daiker 

všechny recenze uživatele

Kdo má rád True story bude spokojený. Obě herečky jsou skvělé, příběh je dobře zpracovaný, má to takovou nepříjemnou atmosféru (víte co se stalo a přesto je to napínavé, aspoň první a poslední díl) Samotná vražda je dost krvavá...... PS Justina Timberleka bych nepoznal 🙂 ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

průměrný true crime seriál. začátek byl nudnej, nicméně pak se to každou další epizodou zlepšovalo, přičemž poslední byla opravdu povedená (ta gore scéna 💘 úplnej the shining toto). — jessica biel byla úžasná. ostatní byli ok, jen chci vyzdvihnout postavu právníka candy - ten mě vážně pobavil. hlavně jeho “výhra v poutech” :D || ❝𝐍𝐞𝐱𝐭 𝐭𝐢𝐦𝐞 𝐰𝐡𝐞𝐧 𝐲𝐨𝐮’𝐫𝐞 𝐟𝐞𝐞𝐥𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐚𝐝 𝐛𝐞𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐝𝐢𝐝𝐧’𝐭 𝐠𝐞𝐭 𝐰𝐡𝐚𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐰𝐚𝐧𝐭, 𝐲𝐨𝐮 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐰𝐚𝐢𝐭 ’𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐆𝐨𝐝 𝐡𝐚𝐬 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐛𝐞𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐟𝐨𝐫 𝐲𝐨𝐮.❞ 🍭🪓 ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama