Reklama

Reklama

Recenze (6)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Dazdivy film noir, ktoremu suverenne vladne Joseph Cotten /Obcan Kane/ a vyborna Rhonda Fleming /Pryc pd minulosti 1947, Rozdvojena Duse 1945/. Zapletka je ale dost prizemna, jednoducha /pomsta policajtovi za cosi/, ale zase aspon nie je hlupa : 78 % ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Podivně slizkou atmosférou nasáklé béčko, kde opravdu krásně prší. Morálně dost nejednoznačný hrdina Josepha Cottena a efektně úchylný padouch potěší každého noirového fandu. ()

Reklama

Topco 

všechny recenze uživatele

Jednoduchý noirik so starnúcim, no stále rovnako sympatickým Josephom Cottenom. Ide o typicky 50tkový príbeh s priamočiarym príbehom pomsty kriminálnika policajtovi, v ktorom sa však toho veľa nedeje. Prihadzujem hviezdu navyše za príjemnú minutáž, vygradované finále a hlavne toho skvele obsadeného, slizkého psychopata. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Dobre noir becko s prijemnou stopazi, s Rhondou jako manzelkou vysetrovatele Cottena a s padouchem Wendellem. Na druhou stranu je skoda, ze z kratke stopaze se tam vetsina prodiskutuje v interierech na ukor akce. Protoze tohle melo byt proste akcnejsi. Uz vzhledem k tomu, ze v polovine padesatych let uz bylo v noir filmu natoceno a videno temer vse, a konverzacni pribeh s beznou zapletkou (pomsta padoucha poldovi) tezko mohl divaka povalit uzasem na zada. P.S.: prseni tam sice je, ale zname mnohem uprsenejsi filmy, ze... 2+ ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Deštivý noir, který je až do posledního okamžiku pořádně napínavý. Obrýlený psychopat coby záporák je opravdu exkluzivní a Cotten nezklame nikdy :-) ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama