Případu se ujímá státní zástupce Strzelecki. Zawieja se nevzdává, ale vzepře se příkazům svého šéfa a pokračuje ve vyšetřování případu. Dítě zavražděné ženy je stále nezvěstné a nové stopy nikam nevedou. (HBO Max)

Necrotongue

Ani jsem už nečekal, že by tvůrci dokázali ve finále zachránit situaci, faktem ale je, že se o to ani nepokusili. To, co se v závěrečné epizodě dělo, místy hraničilo s parodií a předání hledané osoby nejbližšímu příbuznému mě rozchechtalo definitivně. Jakoby nestačilo, že se u něj vrchní inspektorka Zawieja tvářila jako Marie, Matka boží, ale celou dobu to vypadalo, že ten chlapík řekne něco ve smyslu: "Ja pierdole! A co já teď s tím?", a vzhledem k tomu, co jsem se od tvůrců o panu Kosińském v průběhu seriálu dozvěděl, bych se mu ani nemohl divit:-) / Poučení: Když se ti hroutí život pod rukama, mohou tě dorazit i dobré zprávy. ()

drackula

Pre dramatizáciu boli niektoré scény pravdepodobne úmyselne trochu nelogické, ale kašlať na to. Atmosféra bola dobrá a tak som ochotný to odpustiť. Záver uspokojivý a v istom momente predídateľný. 80% HBO Max ()

chrispe

Nebylo to špatný. Spoilery!!! Překvapilo mě, že padouši měli vlastně prázdný ruce a že Zawieje tak dlouho trvalo, než si tu indicii, co "golf" vypustil, spojila. A nechápu, jak si to Anka představovala. ()