poster

Karetní hráč

 • Itálie

  Il cartaio

 • USA

  The Card Player

Krimi / Horor / Mysteriózní

Itálie, 2004, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kombajn
  ***

  Od mistra Argenta by člověk přece jen mohl čekat víc... Pravda, hudební složka filmu je děsivá, ale asi jiným způsobem, než bylo zamýšleno. Jinak nadstandardní obrázky detailů mrtvol (není jich zas tolik) jsou asi tím nejlepším co je ve filmu k vidění. Film balancuje mezi ** a ***, nakonec jsem zvolil ***, přestože je potřeba smutně konstatovat, že od dob Inferna tvorba pana Argenta lehce devalvovala...(10.11.2004)

 • k212
  ***

  Římská kriminálka se po odpoledních baví pokerem o lepé děvy, za zády jim funí irčanský policejní ochlasta, neb první oběť byla Britka, a k vykutálené partičce se přidává mladičký gambler, aby to úchylovi za klávesnicí pořádně natřel. Nebýt dvou opravdu povedených scén (honička po domě + koleje), neodpustitelných detailů těl obětí, vtipného námětu a téměř 8-bitové tucárny za tím vším, nedokoukala bych to. No a navíc jsem čekala brutus horrorus a ona je to nakonec krimoška říznutá thrillerem. I když docela originální, lehce nestandardní a atmosférická. 50%(20.5.2009)

 • Dexter1
  **

  2* dávam tomuto giallu hlavne kvôli záveru. Ukončenie celej kriminálnej zápletky a hlavnej motivácie vrahovho konania boli na zaplakanie a posledné scéna na veľké pobavenie. A v podstate scén, na ktorých sa som sa dosť bavil, a asi som nemal, bolo dosť. Ale musím uznať, že sem-tam sa vo filme našiel aj nejaký ten svetlejší filmový bod.(16.7.2010)

 • Ruut
  *

  Celou dobu hrají vrah s policií po internetu pokr o život nevinných obětí. Skoro pokaždé vyhraje vrah a oběť zabije. Načež ji policie najde někde v zapadlých zákoutích Říma. A celou dobu se snaží policie vypátrat odkud že to náš tajemný zlosyn hraje. Když už ke konci filmu vítězoslavně jeden z policajtů zahlásí: "Máme ho, je v Římě !", tak já jenom zírám. Proč jsem tentokrát mistrovi nedal odpad? Snad kvuli stále slušnému castingu hezkých bab. A jinak opravdu nevím...(14.12.2006)

 • POMO
  **

  Televízne lacný thriller s jedinou dobrou (prekvapivou) scénou a jednou dobre zahranou postavou (mladý Remo). Globálne ale jediné, v čom je snímka menším fiaskom než predchádzajúci Argentov opus Vrah prichádza v noci, je fungujúca logika. Zvyšok je iba odstáta voda na zaliatie polomŕtvych kvetín. Argento je proste kaput. Neobťažujte sa a radšej si pustite dejovo podobnú, ale technicky kvalitnú a v závere vyhrotenejšiu Smrť On-line.(22.1.2009)

 • - Do jedné z vedlejších rolí (unesená dcera vrchního komisaře) byla obsazena dcera režiséra Daria Argenta Fiore. (SOLOM.)