DVD 1: 1. Oh! You Pretty Things (from Old Grey Whistle Test) (1972)
2. Queen Bitch (from OGWT) (1972)
3. Five Years (from OGWT) (1972)
4. Starman (from Top of the Pops) (1972)
5. John I'm Only Dancing (1972)
6. The Jean Genie (1972)
7. Space Oddity (1972)
8. Drive-in Saturday (from Russell Harry Plus Pop) (1973)
9. Life on Mars? (1973)
10. Ziggy Stardust (from the motion picture) (1973)
11. Rebel Rebel (from TopPop) (1974)
12. Young Americans (from the Dick Cavett Show) (1974)
13. Be My Wife (1977)
14. "Heroes" (1977)
15. Boys Keep Swinging (1979)
16. D.J. (1979)
17. Look Back in Anger (1979)
18. Ashes to Ashes (1980)
19. Fashion (1980)
20. Wild Is the Wind (1981)
21. Let's Dance (1983)
22. China Girl (1983)
23. Modern Love (1983)
24. Cat People (Putting Out Fire) (from Serious Moonlight Tour) (1983)
25. Blue Jean (1984)
26. Loving the Alien (1985)
27. Dancing in the Street (with Mick Jagger) (1985)

DVD 2: 1. Absolute Beginners (1986)
2. Underground (1986)
3. As the World Falls Down (1986)
4. Day-In Day-Out (1987)
5. Time Will Crawl (1987)
6. Never Let Me Down (1987)
7. Fame '90 (1990)
8. Jump They Say (1993)
9. Black Tie White Noise (1993)
10. Miracle Goodnight (1993)
11. Buddha of Suburbia (1994)
12. The Heart's Filthy Lesson (1995)
13. Strangers When We Meet (1995)
14. Hallo Spaceboy (1996)
15. Little Wonder (1997)
16. Dead Man Walking (1997)
17. Seven Years in Tibet (1997)
18. I'm Afraid of Americans (1997)
19. Thursday's Child (1999)
20. Survive (1999) (bublajsa)

Slasher

To nejlepší od Bowieho ve velký kompilaci videoklipů. Nejsem nutně stoupencem všech etap jeho tvorby, blízká je mi výhradně ta sedmdesátková a pak pozdní (která už tu logicky chybí), ale i tak nezbývá než respektovat to neuvěřitelný tvůrčí chameleonství i v průběhu "disko éry". O něco víc jsem si tak užil dokumenty FIVE YEARS a SOUND & VISION. Právě odešla jedna z největších legend muziky, inovátor a tvůrčí génius. ()

Bebacek

Chtěla bych být tou China Girl...! No ale vážně, myslím, že by Bowie mohl natočit klip i se mnou - když jsem ho totiž viděla, jak tam s Jaggerem při Dancing in the Street hopsá po silnici, úplně jsem viděla sebe, jak za poslechu hudby skáču po posteli a dělám, že hraju na kytaru. Fialové kalhoty ve stylu Jaggera 80. let bych u máti ve skříni určitě našla, takže Davide.. napiš! ()

Dadel

Porce téměř padesáti klipů, mapující 3 dekády kariéry nejslavnějšího androgynního marťana v popmusic, od živých vystoupení pro BBC z počátku sedmdesátých let přes trochu vlažnější leta osmdesátá až po opulentní dekadentní podívané jako třeba "Strangers When We Meet" nebo "Hearts Filthy Lesson" (znáte i ze závěrečných titulků k Fincherově Sedmi) z let devadesátých. Pro fanoušky esenciální kolekce. ()

Mononoke.

Davidovy nejznámější pecky, klipy z koncertů i studiovky. Sice se drtivá většina z nich dá najít na YouTube, ale mít je pěkně pohromadě a navíc v dobré kvalitě je povinností každého fanouška. ()

javak810i

Krom toho, že byl Bowie dle mého názoru jedním z nejlepších zpěváků 70. a 80. let a hrdě se pro mě řadí po bok takových hvězd jako Freddie Mercury, nebo Michael Jackson, tak mu vděčím i za naprosto skvělý soudtrack k mému oblíbenému filmu Labyrint. Teď navíc přišel po delší pauze jeho comeback. Legenda zůstane legendou - 5*. ()

willow666

Umělec, někdy označovaný jako chameleon, člověk, co vždycky předbíhá svou dobu... Pokud se rozhodnete blíže seznámit s tvorbou pana Davida Bowieho, je toto DVD jednoznačně ideální volbou. ()

hans500

Kolekce 47 klipů mapuje bohatou tvorbu Davida Bowieho od počátku 70. let (Ziggy) až po konec let devadesátých. Většina Bowieho klipů má špičkovou úroveň provedení a samotné hudbe nelze vytknout samozřejmě nic. Jednoznačně 5*. ()

donkocicak

Vynikající DVD, které potěší každého fanouška Davida Bowieho. Snad jen škoda, že se tu neobjevily i klipy k písním Under Pressure, The Drowned Girl, This Is Not America a When The Wind Blows. Ve třech z nich ale Bowie vůbec nevystupuje, takže se zas tak moc nestalo. Zasloužený plný počet bodů. ()

jprmusic

Doporučuji: Starman, Space Oddity, Life On Mars?, Ziggy Stardust, Heroes, Wild Is The Wind, Letś Dance, Modern Love, China Girl, Absolute Beginers, Time Will Crowl, Hallo Spaceboys, Thursdayś Child. ()