Pomoc!!! Já mám rande

The Third Wheel

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

Pro slušně vychovaného joudu je snadné zamilovat se do sexy nadřízené a zároveň naprosto nemyslitelné, aby svou náklonnost řešil jinak, než ruční prací večer pod peřinou. Ve filmu je však možné všechno a tak může opět vzniknout ten nejohranější příběh, který alespoň na hranici průměru vytahuje osobního vztahový trenér a zábavné kurzovní sázky kolektivu na to, jaké časové, kontaktní či jakékoli jiné mety je schopen Stanley dosáhnout.(10.2.2013)

Taková škoda, ze začátku to byla prostě neskutečná řežba, kde byl naprosto úchvatnej Ben Affleck a scéna, kdy Luke Wilson odchází z práce a následně má jet pro Denis Richards byla ultimátně brutální, jenže bohužel po vstupu somráka do filmu zábavnost dosti poleví, sice je to pořád skvělý, ale už ne tak jako to bylo na začátku, kdy bych tomu fláknul 5* a ještě bych bušil do kompu, aby mi nabídnul šestou. Ale Denis Richards je stejně kočka(18.7.2008)

Pro je to film rozhodně pro 3 hvězdčky, když jsem na něj dlouho nezapomenul a ještě si pracně vyhledal jeho název. Žádná laciná komedie, ale dokonalý Jay Lacopo zde předvádí Bohémský život, Denise Richards svou krásnou postavu, Luke Wilson svůj herecký talent a dokonce máme na očích i Bena Afflecka a v jedné scéně se mihne Matt Damon. Moc podařený film a věřte nebo ne, ale možná bych dal i tu 4 hvězdičku za hezké pobavení. :)(12.4.2011)

Žádná katastrofa se nekoná, rozhodně jde o mírně netradiční romantickou komedii, ve které má jeden trouba docela štěstí že jde na rande s Denise Richards. Ben Affleck jako mentor a zároveň bookmaker je skvělý. Menší roličku expřítele si zde střihnul Matt Damon. Luke Wilson je opět neskutečně prkený. Naproti tomu filmu dodává kouzlo Jay Lacopo. Takže asi tolik. 60%(16.3.2014)

není to sice nic úžasnýho, ale ty tři dávám kvůli některým vlaastnostem, který máme s hlavním hrdinou společné. oba jsme stydlivý v určitých situacích, aneb jsme nesmělý, ale léčíme se. jinak prostě obyčejnej film. mlhavě vím, o čem to bylo, ale nijak mě to nezaujalo. mimochodem, role Bena Afflecka mě dost pobavila. Možná už konečně našel své archetypální postavy.(20.1.2006)