Pomoc!!! Já mám rande

The Third Wheel

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

Žádná katastrofa se nekoná, rozhodně jde o mírně netradiční romantickou komedii, ve které má jeden trouba docela štěstí že jde na rande s Denise Richards. Ben Affleck jako mentor a zároveň bookmaker je skvělý. Menší roličku expřítele si zde střihnul Matt Damon. Luke Wilson je opět neskutečně prkený. Naproti tomu filmu dodává kouzlo Jay Lacopo. Takže asi tolik. 60%(16.3.2014)

Pro je to film rozhodně pro 3 hvězdčky, když jsem na něj dlouho nezapomenul a ještě si pracně vyhledal jeho název. Žádná laciná komedie, ale dokonalý Jay Lacopo zde předvádí Bohémský život, Denise Richards svou krásnou postavu, Luke Wilson svůj herecký talent a dokonce máme na očích i Bena Afflecka a v jedné scéně se mihne Matt Damon. Moc podařený film a věřte nebo ne, ale možná bych dal i tu 4 hvězdičku za hezké pobavení. :)(12.4.2011)

Taková škoda, ze začátku to byla prostě neskutečná řežba, kde byl naprosto úchvatnej Ben Affleck a scéna, kdy Luke Wilson odchází z práce a následně má jet pro Denis Richards byla ultimátně brutální, jenže bohužel po vstupu somráka do filmu zábavnost dosti poleví, sice je to pořád skvělý, ale už ne tak jako to bylo na začátku, kdy bych tomu fláknul 5* a ještě bych bušil do kompu, aby mi nabídnul šestou. Ale Denis Richards je stejně kočka(18.7.2008)

• Slarque

Ani nevím, který z těch dvou trapáků v hlavních rolích (Luke Wilson a Jay Lacopo) mi vadil víc, Ben Affleck vypadal jako když tam je jen sám za sebe, humor ubohý až žádný. Na stranu pozitiv dávám zhruba dvouminutový štěk Matta Damona, který mě celkem pobavil, a hlavně Denise Richards za to, že se alespoň na něco v téhle ptákovině příjemně koukalo.(21.8.2005)

Trošku utahaná komedie. Ne, že bych se nezasmál, ale trochu mě mrzelo zjištění, že valná většina vtipů se děje mimo hlavního hrdiny, který prakticky není původcem (nebudeme-li počítat jeho tahounství příběhu) sni jednoho. Nakonec vás pobaví film jako celek, ne nějaké výrazné vtipy. Denise Richards nehraje, Luke Wilson je přesně ten trouba, kterého mu předepisuje scénář, navíc to mezi nimi vůbec nejiskří, mnohem více jisker lítá ve druhé půli mezi Affleckem a Melissou McCarthy, ti, co se týče romantiky, jim ten film ukradli. 2.5*(12.10.2015)