Pomoc!!! Já mám rande

The Third Wheel

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

• Slarque

Ani nevím, který z těch dvou trapáků v hlavních rolích (Luke Wilson a Jay Lacopo) mi vadil víc, Ben Affleck vypadal jako když tam je jen sám za sebe, humor ubohý až žádný. Na stranu pozitiv dávám zhruba dvouminutový štěk Matta Damona, který mě celkem pobavil, a hlavně Denise Richards za to, že se alespoň na něco v téhle ptákovině příjemně koukalo.(21.8.2005)

není to sice nic úžasnýho, ale ty tři dávám kvůli některým vlaastnostem, který máme s hlavním hrdinou společné. oba jsme stydlivý v určitých situacích, aneb jsme nesmělý, ale léčíme se. jinak prostě obyčejnej film. mlhavě vím, o čem to bylo, ale nijak mě to nezaujalo. mimochodem, role Bena Afflecka mě dost pobavila. Možná už konečně našel své archetypální postavy.(20.1.2006)

Pro slušně vychovaného joudu je snadné zamilovat se do sexy nadřízené a zároveň naprosto nemyslitelné, aby svou náklonnost řešil jinak, než ruční prací večer pod peřinou. Ve filmu je však možné všechno a tak může opět vzniknout ten nejohranější příběh, který alespoň na hranici průměru vytahuje osobního vztahový trenér a zábavné kurzovní sázky kolektivu na to, jaké časové, kontaktní či jakékoli jiné mety je schopen Stanley dosáhnout.(10.2.2013)

• castor

Je to jen můj pocit, nebo se Denise Richards tváří všude stejně? Až mám někdy pocit, že má chudinka problém s mimickými svaly.. Přesto je na druhou stranu jediným důvodem, proč vydržet celých devadesát minut filmu. I když jde bohužel jen o fyzický aspekt. Jinak si troufám říct, že účast několika herců (hlavně duo Affleck – Damon) se na filmu podíleli jen z čistého přátelství k režisérovi, producentům nebo z momentálního pominutí mysli. Provařený příběh je nejen nudný, ale místy i neuvěřitelně amatérský!!(25.8.2006)

Trošku utahaná komedie. Ne, že bych se nezasmál, ale trochu mě mrzelo zjištění, že valná většina vtipů se děje mimo hlavního hrdiny, který prakticky není původcem (nebudeme-li počítat jeho tahounství příběhu) sni jednoho. Nakonec vás pobaví film jako celek, ne nějaké výrazné vtipy. Denise Richards nehraje, Luke Wilson je přesně ten trouba, kterého mu předepisuje scénář, navíc to mezi nimi vůbec nejiskří, mnohem více jisker lítá ve druhé půli mezi Affleckem a Melissou McCarthy, ti, co se týče romantiky, jim ten film ukradli. 2.5*(12.10.2015)