kareen

Polovina komických situací je postavena na tom, že pravěcí lidé předjímají zvyky a chování dvacátého prvního století, ta druhá pak na přitroublosti všech zúčastněných. Není to nic nedívatelného, no v mém případě převládala spíš nezúčastněná nuda. Našlo by se tam pár ucházejících kameňáků, ale obecně mi tento druh humoru zas tak moc neučaroval. ()

Stanislaus

RRRrrrr!!! je na jednu stranu neskutečně stupidní, nechutná, ale na druhou stranu vtipná a nápaditá komedie, která obsahuje spoustu šíleností. Soupeření o šampon, strach z noci, švadlena kytaristka, šéfova "pěkná" žena, ondulované vlasy, "-muti", Kameni atd. Další Funés či Drž hubu! to rozhodně není, nicméně stojíte-li o nevinnou oddychovku na odpoledne, neváhejte a urrrrrrrčitě to zkoukněte. ()

Carol Pifková

Tak primitívne až je to smiešne, aspoň pre mňa, pretože ako tak sledujem niektorých znechutených užívateľov, tak asi tomu neprišli na chuť ako ja. Takmer všetky hlášky z filmu ovládam, proste sa mi vryli do pamäti lebo také somariny ako koňomut a housmuťátka som ešte nikde nepočula, a takéto žvásty si zapamätá proste každý, kto venoval filmu pozornosť a netváril sa pritom akoby jedol citrón. Ach, nebe! 4* ()

Segrestor

Snímek prostého, ale docela vtipného, názvu RRRrrrr!!! se mi jevil jako nápady našlehaný dobrodružný film. Brzy jsem ale zjistil, že o žádné dobrodružství z pravěku se tolik nejedná a hraje se především na vtip. Tím se děj uzavírá. Skoro bych se nebál říci, že požírá, jako had zakousnutý do svého ocasu. Smyčka nad humorem se stahuje a stahuje. Problém je totiž v tom, že když film nemůže nabídnout nic než humor, nemá žádného záchytného bodu, o který se divák může opřít, když mu specifický (a zde velmi - tak trochu montypythonovsky, ale po americku - ano, po americku) humor nesedne. Zrovna tak jako mně. Šavlozubá zvířena pobavila, stejně jako mnoho dalších gagů, čím originálnějších, tím lepších, ale celkově mi oči od slz smíchu docela vysychaly. Úplné mlácení hlavou o zeď v záchvatech smíchu asi mít nikdo nebude. Ale to se dá oželet. Říkejme tomu od teď netradiční usměvný fantasy film. Trochu člověk zapláče, pokud bude čekat na takový ten humor, který je vlastní klasickým francouzským komediím, ten známý francouzský humor. A Depardieu jako Obelix z Namibie to zrovna dvakrát nezachránil. ()

lesumir

To je mega koňomutina! :D:D:D Ok, beru to, že né každý to pochopí, není na to správně naladěn, ale dávat tomu odpad? Vždyť ty hlášky jsou legendární a pokud se někdo začne bavit na téma komedii, kdykoliv si každej vzpomene na dRRRrrrsnou koňomutinu :D Je to kultovní, je to zábavný a ty hlášky jsou prostě luxusní. Káááámen! :D Já se dokonale bavil. ()

• Ve scéně, kdy Kudrnáč (Pef Martin-Laval) poprvé spatří Guy (Marina Foïs), opírající se o strom, lze si všimnout, že má vzhledem k době nelogicky vyholené podpaží. (chleba24)