lesumir

To je mega koňomutina! :D:D:D Ok, beru to, že né každý to pochopí, není na to správně naladěn, ale dávat tomu odpad? Vždyť ty hlášky jsou legendární a pokud se někdo začne bavit na téma komedii, kdykoliv si každej vzpomene na dRRRrrrsnou koňomutinu :D Je to kultovní, je to zábavný a ty hlášky jsou prostě luxusní. Káááámen! :D Já se dokonale bavil. ()

Brouk odpad!

No to je vrchol..... Proč já jsem vlastně na to koukal... Aha už vím... Původně jsem nechtěl tenhle hnus ani okomentovat, ale z druhé strany po shlédnutí tohohle paskvilu jsem neuvěřitelně (v rámci duševního vzpamatování) rychle prošel pro mě obtížné 3 levely DOOM 3, za což musím tvůrcům tohoto filmu poděkovat... A všem doporučuji pokud se chcete na tenhle film opravdu podívat a jak trapný je G.Depardieu nainstalujte si na PC nějakou RPG hru... Fakt to zabere... Ještě, že jsem na to nešel do kina, pak bych musel navštívit místo střelby nějakou nálevnu.... :-( ()

liskam

Stupidní kravina po všech stránkách. Primitivní děj bez nějakého pěkného nápadu zůstal pouze primitivním dějem. Herecké výkony z doby kamenné. Mnozí z herců mě svým trapným vystupováním úplně lezly na nervy. Ano, byli tam pokusy o vtipy, ale opravdu jen pokusy. Scénář psalo asi nějaké děcko a jeho o rok starší seorozenec udělal hudbu. Za mě 30% ()

Carol Pifková

Tak primitívne až je to smiešne, aspoň pre mňa, pretože ako tak sledujem niektorých znechutených užívateľov, tak asi tomu neprišli na chuť ako ja. Takmer všetky hlášky z filmu ovládam, proste sa mi vryli do pamäti lebo také somariny ako koňomut a housmuťátka som ešte nikde nepočula, a takéto žvásty si zapamätá proste každý, kto venoval filmu pozornosť a netváril sa pritom akoby jedol citrón. Ach, nebe! 4* ()

Slartibarkfast

"Ten ovcemut vypadá bez srsti jako prasemut". Co vám budu povídat. Hovadina je to podle mě neskutečná, ale mělo to něco do sebe. Rozhodně nejsem ten typ, co uvidí chlapa s exkrementem na hlavě a začne aplaudovat ve stoje na znak uznání a obdivu nové módy. Ale také nejsem typ, co by dával okamžitě odpad a ohrnoval nad tím nos. Pár veselých momentů tam bylo, a i když je to prvotřídní hloupost, tak jsem to dokoukal až do konce bez jakýchkoli problémů a následků. 40% ()

• Všechna zvířata ve filmu mají kly, s výjimkou opic. (Milan25)