Moje velká indická svatba

Moja veľká indická svadba

Komedie / Romantický / Muzikál

Velká Británie / USA / Indie, 2004, 107 min

• Ewík

Dobrá, jsou tam hezký holky, je to barevný a veselý, ale předvídatelný a ohraný a prostě mně se tenhle typ filmu nelíbí. Kdybych neseděla v buse někde ve Francii, tak by mě nikdo nedonutil na to koukat. Dvě hvězdičky dávám především díky nezapomenutelnému taťkovi, jeho třem bazénům a kobřímu tanci :-D(21.7.2011)

• mat.ilda

Když v televizi opravdu, ale opravdu nic nedávají, je možné vydržet tento spektákl plný barev, tance a hudby, budete se však muset vzdát jakéhokoliv očekávání - ve smyslu příběhu, vtipu, hereckých výkonů, zajímavosti postav.....vlastně úplně všeho. Krom očí pro pláč vám zbydou zas jen ty barvy, tanec a hudba, ale pro změnu to někdy i stačí.(25.9.2009)

Ve filmu mi trochu vadil velký vliv, nejspíš z indické strany - za celý film jsme neviděli jediný polibek, romantické scény jak je dnes známe, se tady vůbec neobjevily. Některým to možná přišlo jako uvolnění od typických amerických "slaďáků", ale na mě to působilo tak nějak zvláštně. Film jako takový byl docela dobrý (indické tance, zpěvy - mooc hezký), ale trochu fádní, už v polovině se dalo odhadnout jak skončí!(16.7.2005)

• Ewey

Opravdu příšerné...četla jsem několik recenzí a komentářů, veskrze hodnotících tento film průměrně a tak jsem doufala, že to zřejmě bude další, sice barevnější a rozjuchanější, ale snad povedené převedení mé oblíbené knihy na plátno, nic velkolepého ani nic strašného...ale promiňte tohle prostě strávit nedokážu, nevydržela jsem do konce. Nikdy jsem neodhalila a nikdy asi neodhalím to kouzlo Bollywoodu, všemi tak vynášené do nebes, na to prostě nemám žaludek.(18.9.2008)

• Andrea1717

Horších filmov som veľa nevidela. To že vo filme hrajú Indovia, neznamená že je to Bollywood. Hrozná miešanina štýlov od muzikálu WSS až po neviem čo. Koho takáto kombinácia napadla? Chvíľami som si nebola istá, či to myslia vážne, alebo je to nejaká dobre ukrytá paródia. Celá koncepcia je špatne, zle úplne na figu. Sorry Aish ani ty si to nevytrhla.(17.7.2017)

• - Paňdžábská svatební píseň s tancem se natáčela celých šest dní. (NinadeL)

• - Bollywoodská verze románu Jane Austenové Pýcha a předsudek. (HappySmile)

• - Druhé setkání Aishwaryi Rai s adaptatací Jane Austen (Pride and Prejudice, 1813). Jejím prvním filmem podle této anglické klasičky bylo Kandukondain Kandukondain (2000) podle Sence and Sensibility, 1811. (NinadeL)