Reklama

Reklama

Medailon

  • Hongkong Fei long zai sheng (více)
Trailer

Legenda říká, že se každých tisíc let narodí chlapec, který spojí poloviny starodávného amuletu a tím probudí nadpřirozené síly, které jsou v něm ukryty. Ty by rád získal bezohledný zločinec Snakehead, který zjistí, že oním zázračným dítětem je malý Jai, žijící v buddhistickém chrámu v Hongkongu. Rozhodne se ho unést, plány mu však překazí místní policista Eddie Yang a nezávisle na něm také agent Interpolu Arthur Watson. Sledují ho do chrámu. K agentovu zděšení se policista rozhodne zachránit Jaie z hořící budovy, místo aby honil prchajícího zločince. Tomu se nakonec podaří chlapce unést a propašovat ho do Irska. To Eddie jen tak nenechá a vydá se za ním. Na místním velitelství Interpolu potká starou lásku Nicole Jamesovou. Společně sledují Jaieho stopu do doků, kde narazí na lidský kontraband. Dostanou se do přestřelky s pašerákem Lesterem Wongem, jehož hlavním cílem je zadržet zázračného chlapce. Eddie se ho pokusí zachránit, ale je i s ním uvězněn v kontejneru, který se zřítí do vody. Jaiho zachrání, ale sám se utopí. V tu chvíli však chlapec předvede schopnosti medailónu. Než se Nicole a Arthur nadějí, je Eddie znovu naživu. Nový a lepší - neprůstřelný, neúnavný a mírně antigravitační. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (164)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Nechapu ty nizky hodnoceni, netvrdim, ze se jedna o kdovico a i v Jackieho filmografii to je spis prumer, ale film jsem videl uz nekolikrat a vzdy me dobre pobavi. Cely je to v podstate o Jackiem, kterej provadi sileny kousky normalne a tady ma navic superschopnosti, takze je silnejsi a rychlejsi a nekdy si tvurci s bitkama fakt vyhrali. Problem je trosku v pribehu, sice nekde nedrhne, ale je fakt hodne slabej, navic cela ta mytologie okolo vyvolenyho je sfouknuta tak dvema vetama. Dalsi drobna chybka je Lee Evans, ja ho sice mam celkem rad uz od Honu na mys, ale tady opet dela blbecka a agenta mu fakt neverite. Naopak mile potesila Claire, ktera je moje oblibena herecka, hraje slusne, sekne ji to a zvladne i nakou tu bitku. Slabsi 4*. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

V podstatě pěkně nudná blbost, ale s Jeckie Chanem to je o třídu lepší, sice už je pěkně starej, ale pořád zvládá všchny akční scény celkem bezproblému a jelikož je chreografie na dobrý úrovni a opět je v podání Chana i vtipně podaná, tak se na to dá dobře koukat, ale ta omáčka kolem je teda hodně podprůměrná ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

nejsem pravidelným divákem J. CHANA. i když mi nevadí. i když mi připadá jako starej dědek. trapný inspektor watson a (už od joe blacka) moje milá claire forlani jsou důkazem, že karate se dokáže naučit opravdu každý (kromě mě). děj je takovej na komedii málo humornej, na akční film spíš pro děti. P.S. i závěrečné titulky mě zklamali. ()

choze 

všechny recenze uživatele

TUXEDO v bledě modrém, jen Hewitt byla vystřídána Forlani a multifunkční smoking nahradil všemocný medailon, ale otřesně počítačové souboje zůstaly. Přesto se mi líbily a hlavně za ně dávám tři hvězdy. Zuřivě přehrávající Evans mě neiritoval ani zdaleka tak jako upištěný Chris Tucker v KŘIŽOVATKÁCH SMRTI, škoda jen, že Forlani nedostala větší prostor, protože je (nejen) v černé kůži fakt k sežrání. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Medailon, Mýtus nebo takový Smoking. Ono je to všecko na jedno brdo, ale na druhou stranu se to snaží být stylové. Jenže příběh je divnej, nudnej, děj taky za moc nestojí a jediné co zbývá je, že Jackie stále má do čeho kopnout i když stáří je stáří. Na něm se to moc nepodepisuje. Všecko si vždycky dělal sám, zranění si způsobil kolikrát, ale pokaždé se do všeho opřel a všecko spokojeně dokončil. Medailon teda dokončovat nemusel. Je to takový typ zbytečného filmu. Možná jeho komika je zábavná, ale jak je teda možné, že zatím nejlepší film, ve kterém hrál byl na emoce vypjaté chvíle New Police Story. Možná by to mohl zkusit někde jinde, než v komedii. Možná by mu to za to stálo. ()

Galerie (85)

Zajímavosti (8)

  • V průvodci dublinského hradu v Irsku se píše, že Jackie Chan během natáčení tohoto filmu vyskočil na trůn, což z něj dělá prvního člověka po králi Jiřím V., který na něm seděl. (HappySmile)
  • Eddie Yang (Jackie Chan) nosí hodinky značky Breitling Chrono Avenger. (dyfur)
  • Původní název filmu byl "Highbinders" (Podvodníci). (HappySmile)

Reklama

Reklama