poster

Konec Divokého západu (TV film)

 • USA

  Buffalo Girls

Western

USA, 1995, 180 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

 • golfista
  ***

  Na televizní film dost dobré obsazení, ale žádné projevy náklonnosti nebo odporu k nějaké postavě se nedostavily. Prostě jak už tady někdo napsal - plochý film bez emocí.(27.4.2003)

 • Jenda
  **

  Shrňme to, dobré obsazení, ale jinak celkem nuda, a to po pořádně dlouho(17.1.2007)

 • Gary
  ***

  Nepříliš zábavný a okatě televizní film se zestárlou Anjelicou Huston v hlavní roli (ač ne špatnou).Ten film prostě sledujete a nedostavují se žádné emoce.Kdyby se alespoň někomu daly držet palce,brečet s hlavními ženskými představitelkami nebo se alespoň zasmát,ale nic.Tři hvězdičky kvůli sympatickému Gabrielu Byrneovi a jedinému zábavnému zkostnatělému Jacku Palanceovi.(19.4.2003)

 • danecek24

  53. Zlatý Glóbus za rok 1995 - nominace (2) - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Melanie Griffith, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Sam Elliott(9.3.2009)

 • VanTom
  ***

  Herecké výkony spousty známých herců jsou slušné, ale celý film je strašně plochý, bez emocí či nějakých zapamatovatelných scén. Ale výprava je na televizní film velmi dobrá, pod kvalitním režijním dohledem to mohlo být naprosto o něčem jiném.(24.4.2003)

 • Huguette
  ***

  Film mám ráda jen kvůli jinačí roli Anjeliky Huston, která podobné role příliš nehraje. První část je celkem přijatelná, ale druhá je až protivně ufňukaná a ubrečená. Objektivně musím uznat, že film je, jak tady někdo řekl, plochý...ale subjektivně - vím, že si ho čas od času pustím kvůli dostaveníčku s Anjel =)(14.11.2011)

 • gidzitka
  ****

  Na televizní film vynikající, přestože bych tu a tam ocenila více dramatičnosti i toho patosu - přece jen western. Snímek měl značně realistický nádech, tedy dost kopanců od Života, kterej přesto stojí za to žít:). Anjelica Huston v netypické, ale sympatické roli a velryby, které bych i já jednou chtěla spatřit na vlastní oči. V konečném součtu oslava života a opravdových lidí.(14.2.2015)

 • jopal
  ****

  Mam rad realisticke westernove filmy o zapade. Filmy z ktorych sala nostalgia, nedotknuta priroda, ferove jednanie a drsny zivot zalesaka. Tento bol jeden z nich. Chytil ma za srdce a este aj na druhy den drzi...(23.7.2014)