Pokřivená srdce

Crooked Hearts

USA, 1991, 113 min

• jhrasko

113 minút filmárskej nudy a scenáristických klišé. Vyjma Vincenta D´Onofria som neveril nikomu ani kúsok emócie. Podobná téma oveľa originálnejšie spracovaná v C.R.A.Z.Y.(16.5.2009)

• Brouk

Snímek s neúměrně dlouhou stopáží a o tom to celé je. Zkrátit film o několik desítek minut hned by to bylo minimálně o jednu hvězdu navíc.(21.6.2010)

• Tommassi3

"Tahle rodina je jako droga a my jsme feťáci.." Pokřivená srdce představují jednu dysfunkční rodinu prostřednictvím jednoho poměrně v důsledku dysfunkčního filmu, a to rozhodně všem slibným předpokladům navzdory, ať již v osobě Taka Fujimota, jednoho z nejpřirozenějších kameramanů, či v té spoustě tehdy ještě "pouze" velmi talentovaných hereckých nadějí s Jennifer Jason Leigh, Juliette Lewis, režisérem Peterem Bergem či tradičně vyšinutým Vincentem D'Onofriem na čele.. Michael Bortman mluví o shakespearovském dramatu, ale to jsou jen plané žvásty.. Ostatně těch tenhle snímeček skýtá v dialogu jako máku.. Takové shakespearovské nudle s mákem..;)(25.8.2016)

• Terva

Příběh utrápené rodiny, která se i přes nekončící problémy a konflikty zoufale snaží držet pohromadě. A já se snažil zoufale neusnout.(19.7.2011)

Zpracování pokulhává za námětem, přesto se jedná o velmi silný snímek. "Těžko se vyrovnáváme s tím čeho se na nás dopustili druzí, horší je to s tím, čeho jsme se dopustili ale sami..." Pravidlo číslo 16: "...odpouštím".(26.9.2008)