Skupina šesti teenagerů se vypraví do odlehlé vily, kde jsou terorizování přízraky nacistů zabitých během druhé světové války při pořádání orgií.... (TV Horor Film)

Tsunami_X odpad!

Přiškrcený Fulci, kozy Zory Kerové - Keslerové, nemrtvé nacistické děvky, kokain, duchové a hákové kříže. Typický objednávkový film. ()

darkrobyk

Začátek připomene daleko zábavnější Salon Kitty, nejvtipnější je pak kulečník. Poté následuje nudná podívaná na zmatenou šestici mladých lidí uzavřených v tajemné vile. Utahanému příběhu vévodí mučivě nezáživná karetní hra kombinovaná s ruskou ruletou. Nenápaditý snímek nezachrání ani prsatá Zora, ani rozkládající se mrtvola. Pro mě nejslabší Fulci, kde snad jen hudba za něco málo stála. Nulové gore - žádné podříznutí, žádné vydloubnuté očíčko, ba ani střeva ven. Mistr se spokojil jen s natrženou tváří, zlomeným vazem a rozteklými prsy, divák však rozhodně ne. ()

pornogrind

Běželo to na ve 3 ráno na Horor Film tak jsem toho využil. Kdybych si místo toho užíval kvalitního spánku udělal bych rozhodně líp. Jedna z nejslabších Fulci(ovek), která je nebezpečně blízko odpadu. ()

Campbell

Což o to film je to bombastickej, ale bohužel nejhorší na Fulcim je to že když uvidíte Cat in the brain tak jsem viděly prakticky všechny Fulciho gore. Nejde o příběh, ten se opírá o to že v jednom domě za války umřou nacisti a po několika letech tam přijede parta děcek a v tom domě straší. Ale právě jde o to gore toho tu je poměrně dost ale jak jsem řekl nedokázal jsem si ho pořádně užít právě kvůli Cat in the brain. Nicméně film je to kvalitní a atmosféra je jako vždy skvělá. Sice už tu je vidět ten Fulciho úpadek ale já tohohle chlapa mám rád takže jsem si to dokázal užít na plno. ()

eraserhead666

Ti náckové a jejich úvodní orgie plné sexu, drog a chlastu slibovali tolik dobré podívané a nakonec to byly jen samé kecy s trochou erotiky a jednou jedinou krásně se rozpadající mrtvolou. Jako nahá prsa (všech různých tvarů a velikostí) jsou fajn, ale nesmí to být pomalu to jediné, čím film zaujme, není-li to tedy softeroťákem, a to si myslím, že tenhle film není. Fulciho tvorba je kvalitativně opravdu hodně rozkolísaná. 1,5* ()

Karamanlis

Fulciho filmárske trápenie z doby, kedy mal už svoju zlatú éru za sebou, neslúžilo mu zdravie a iba paberkoval z niekdajšej slávy. Pravdepodobne plánoval natočiť akýsi mix haunted house horroru a nazisploitationu, okorený svojim tradičným trademarkom v podobe nejakej tej abnormálne sa rozkladajúcej mŕtvoly, musím však skonštatovať, že mu tu nevyšlo prakticky nič. Sodoma's Ghost je tak iba naivnou prehliadkou všadeprítomnej teatrálnosti a účelovej, miestami možno až rušivej nahoty, ktorá ako nosný pilier filmu zďaleka nepostačuje. ()

erl

Vyluhovaná Fulciovka. Slabá atmosféra , prakticky žádné gore , nesympatičtí ochotníci a divná hudba. Prostě jedna z mistrovo špatných chvilek.... ()

corpsy

Zrejme Fulciho príspevok do nesúrodej série LA CASA. A takisto aj jeho najhorší režijný ( a scenáristický ) počin. Dementnosť sa dá merať. Tu máme šablónu. ()

Šimpy

Pár nápadů, žel nevyužitých...po celém dnu návrat do stejné vily, ruská ruleta s mrtvým náckem, to nebylo marné. A všude prsa. :-) ()

KASUGI

Lidé tu píší, že film je špatný, protože už to není ten Lucio Fulci. Právě proto je ten film koukatelný. Odprostil se od samoúčelného násilí a z lidí už nedělá tupé ovce jdoucí na porážku. Blboučké to samozřejmě je, ale tématicky to špatné nebylo. Šlo z toho vytřískat víc. ()

folklorman

Počáteční orgie bych u Fulciho očekával mnohem syrovější a zvrácenější, protože takto je to docela fádní laciný pokus o něco perverzního, ale musím uznat, že na takové věci máme vcelku dobře zaběhnuté a rozšířené porno kanály, takže rozhodně za to nebudu nijak snižovat hodnocení. Po příjezdu mentálů do domu nastává nudné vzduchoprázdno zahrnující solidní práci s kamerou. Scény s duchy, ruletou jsou docela fajn - určitě bych vyzdvihl povedenou gore scénu vytékajících sraček z mrtvého muže. Celková kvalita filmu obsahuje všechny typické znaky pozdního Fulciho tvůrčí činnosti, ale třeba pozdní filmy - Casa del tempo, Voci dal profondo a Porte del silenzio jsou určitě lepší. ()

tenebrae86

Fulci na zakázku. Nikomu ze štábu se do natáčení asi moc nechtělo, ale když je to vaše práce, osmdesátá léta pomalu končí a vám se nedaří, tak co vám asi tak zbývá. Na to, že Lucio už kolem sebe neměl svůj klasický tým, jsem výsledek čekal o něco horší, není to taková nuda jak se říká. Zpracováním a atmosférou jde o obyčejné až lehce podprůměrné dobové béčko, ale děj je dostatečně osobitý, aby si zkušený fanoušek film alespoň trochu užil. Stačí nečekat zázraky a vychutnat si třeba nahotu, náckovský fetiš a nebo obludně nechutný rozklad mrtvoly, který se opravdu povedl. Vůbec se ale nepovedl scénář, nebo spíš ani nebyla snaha aby se povedl a celkový potenciál solidního námětu tak zůstal flegmaticky nevyužit. A pak tu máme zajímavou scénku s kartami, která je špatná akorát v tom, že si nedovedu představit, že by někdo chtěl hrát ruskou ruletu, výměnou za sex s pomalu čtyřicetiletou Zorou Ullou Keslerovou. Náhodnému divákovi tento horor silně nedoporučuji. Nevhodné i pro Fulciho fanoušky - začátečníky. ()

Shanen29

Jeden ze slabých Fulciho počinů,jako v jeho osobním životě.Dobrý,zlý,náladový,nevyrovnaný. A i takové jsou jeho filmy. ()

GameboyNES

kouknul jsem nato v rámci maratonu se Zorkou. Mno tohle se zase Fučíkovi moc nepovedlo, sice nějaký gorečko tu máme, hromadu koziček, včetně Zorky :) No takovej slabší průměr. 47% ()

ac1976 odpad!

Bolo to neuveriteľné dobrodružstvo. Pozerať na fulciovku bez jeho typických fulcioviek (prvý náznak po hodine, ale len náznak) je skutočný horor. Toto je jednoducho hnoj. Nepozerať. Vymazať. Pri niektorých "efektoch" mi to pripomenulo Nebojsa s Jankom Kronerom. 😀 Majster brakového hororu natočil čistý brak bez toho, aby v tom bolo niečo čo z neho robilo majstra. Fuj!!! ()