Před svatbou ne

Scénografie:

David Nichols, Lilly Kilvert

Kostýmy:

Betsy Jones

Kámoši do deště, kterým už není dvacet, se jako protiklady přitahují a tak bohém koření podnikatelskou nudu romantikovu, za to v něm má trpělivého posluchače a záložnu. Blue (sexy Coyote) maluje fantastické (!!!) obrazy, žije týdny v jednom tričku, odpadkovým košem je mu celý ateliér, ujímá se žen, kterých se bez boje vzdá Eli (sexy Mancuso). Ten kromě toho sbírá ony odpadky, pálí smradlavá trika a stojí při něm. Dojem trochu kazí známky tehdejších let - tanečky na dýzách, předpotopní érobik, hadříky -, ale jinak se mi film o kamarádství a tenzích mezi muži (kteří nesrovnalosti narozdíl od žen řeší tím, že si dají na tlamu) moc líbil. A prosím - zlikvidujte ten šílený český název - nikdo se tam nevdává, nežení, ani se k tomu nechystá!(4.1.2007)

• Houdini

Zlatý Medvěd - výběr(17.5.2006)

pokusí se mi někdo vysvětlit tenhle debilní českej překlad názvu filmu???(13.9.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $148,750Tržby Celosvetovo $-(29.6.2009)

Jen kvůli tomu chlapskému přátelství se na ten film dá koukat, ale ty tanečky a ty potvory ženské se mi vůbec nelíbily. Ale jinak tahle mužská vlastnost, nezahodit přátelství kvůli tomu, že vám někdo přebral vysněného partnera, mě vždycky fascinovala.(13.4.2007)