poster

Před svatbou ne

 • anglický

  Heartbreakers

Drama

USA, 1984, 98 min

Režie:

Bobby Roth

Scénář:

Bobby Roth

Producenti:

Bob Weis

Střih:

John Carnochan

Scénografie:

David Nichols, Lilly Kilvert

Kostýmy:

Betsy Jones
(další profese)
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $148,750Tržby Celosvetovo $-(29.6.2009)

 • mysicka
  ***

  pokusí se mi někdo vysvětlit tenhle debilní českej překlad názvu filmu???(13.9.2007)

 • Houdini

  Zlatý Medvěd - výběr(17.5.2006)

 • Jossie
  ***

  Jen kvůli tomu chlapskému přátelství se na ten film dá koukat, ale ty tanečky a ty potvory ženské se mi vůbec nelíbily. Ale jinak tahle mužská vlastnost, nezahodit přátelství kvůli tomu, že vám někdo přebral vysněného partnera, mě vždycky fascinovala.(13.4.2007)

 • kleopatra
  ****

  Kámoši do deště, kterým už není dvacet, se jako protiklady přitahují a tak bohém koření podnikatelskou nudu romantikovu, za to v něm má trpělivého posluchače a záložnu. Blue (sexy Coyote) maluje fantastické (!!!) obrazy, žije týdny v jednom tričku, odpadkovým košem je mu celý ateliér, ujímá se žen, kterých se bez boje vzdá Eli (sexy Mancuso). Ten kromě toho sbírá ony odpadky, pálí smradlavá trika a stojí při něm. Dojem trochu kazí známky tehdejších let - tanečky na dýzách, předpotopní érobik, hadříky -, ale jinak se mi film o kamarádství a tenzích mezi muži (kteří nesrovnalosti narozdíl od žen řeší tím, že si dají na tlamu) moc líbil. A prosím - zlikvidujte ten šílený český název - nikdo se tam nevdává, nežení, ani se k tomu nechystá!(4.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace