Největší wrestlingová show roku se uskutečnila ve dvou dnech 2. a 3. dubna 2022 na AT&T Stadium (Dallas, Texas). Na kartě se dohromady sešlo šestnáct zápasů.

2. dubna 1) The Usos vs. Shinsuke Nakamura & Rick Boogs (SmackDown Tag Team Championship)
2) Drew McIntyre vs. Happy Corbin
3) Rey Mysterio & Dominick Mysterio vs. The Miz & Logan Paul
4) Becky Lynch vs. Bianca Belair (Raw Women's Championship)
5) Cody Rhodes vs. Seth "Freakin" Rollins
6) Charlotte Flair vs. Ronda Rousey (SmackDown Women's Championship)
7) "Stone Cold" Steve Austin vs. Kevin Owens (No Holds Barred Match)

3. dubna 1) RK-Bro vs. The Street Profits vs. Alpha Academy (Raw Tag Team Championship)
2) Bobby Lashley vs. Omos
3) Johnny Knoxville vs. Sami Zayn (Anything Goes Match)
4) Queen Zelina & Carmella vs. Sasha Banks & Naomi vs. Rhea Ripley & Liv Morgan vs. Shayna Baszler & Natalya (Women's Tag Team Championship)
5) AJ Styles vs. Edge
6) The New Day vs. Ridge Holland & Sheamus
7) Pat McAfee vs. Austin Theory
8) Pat McAfee vs. Mr. McMahon
9) Roman Reigns vs. Brock Lesnar (Universal Championship & WWE Championship Winner Takes All) (TheSpearCZ)

papadoce

WrestleMania je sviatok. Atmosféra v Dallase nenormálna 5*. Dallas cowboys cheerleaders 5*. Teta čo hlásila zápasy 5*. Outfity všetkých 5*. Rick Boogs & Shinsuke Nakamura vs The Usos 4*. Happy Corbin vs Drew McIntyre 4*. Rey & Dominik Mysterios vs The Miz & Logan Paul 5* parádna show. Príchod Bianci 5*. Becky Lynch vs Bianca Belair 5* najlepší sobotný zápas. Seth Freakin Rollins vs Cody Rhodes 5*. Ronda Rousey vs Charlotte Flair 5* submission express. Kevin Owens vs Stone Cold Steve Austin 3*. Samotné zápasy za 4* celá sobotná show za 5*. Nedeľa. Atmosféra o poznanie slabšia 3*. RK-Bro vs Street Profits vs Alpha Academy 5* najlepší nedeľňajší zápas. Omos vs Bobby Lashley 4*. Sami Zayn vs Johnny Knoxville 5*. Naomi & Sasha Banks vs Liv Morgan & Rhea Ripley vs Shayna Baszler & Natalya vs Queen Zelina & Carmella 1* druhý najhorší zápas za celý víkend. AJ Styles vs Edge 5* wrestling classic. Sheamus & Ridge Holland vs The New Day 3*. Austin Theory vs Pat McAfee 5* McAfee neskutočne vyhecoval divákov. Mr. McMahon vs Pat McAfee odpad a tak to doj****i. Roman Reigns vs Brock Lesnar 5*. Trištvrte nedeľnej WrestleManie bolo zbytočnej. Tie 3-4 zápasy mohli byť kľudne v sobotu, plus vynechať Owensa s Austinom a mohla to byť MegaMania. A tie zbytočné návraty k sobote po každom zápase. Menej je niekedy viac. Rozhodne. Sobota za 5*, nedeľa za 3,5*. ()

drake31

WrestleMania 38 je za nami, a ja si budem pamätať len smiech, ktorý mi táto PPV dožičila. Bianca & Becky mali jednoznačne najlepší zápas naprieč dvoma dňami, a rozhodne mal byť Sobotným main eventom. Z tých serióznych zápasov potešilo víťazstvo Sashy a Naomi, taktiež návrat Codyho mi dal zimomriavky a so Sethom mali skvelý zápas. Prekvapením bol Logan Paul, ktorý napriek všetkému a môjmu odporu k jeho osobe, chalan je naturálny sport entertainer talent a je perfektná osobnosť pre WWE. Rovnako ako je aj Pat McAfee, ktorý svoje in-ring talenty ukázal už v NXT, no od kedy je komentátorom SmackDownu ukazuje sa ako jedna z najlepších akvizícii WWE, a jeho zápas(y) počas WM len potvrdili že je fenomenálny sport entertainer. Stone Cold a KO, či Sami a Knoxville dožičili plno zábavy a humoru, a túto WM si budem pamätať hlavne vďaka nim. WWE programy nesledujem vôbec, len počúvam podcast aby som vedel čo sa deje. Nechýba mi to, obzvlášť keď AEW mi dožičí skvelú porciu wrestlingu každú Stredu a Piatok. No, WWE má stále to niečo špeciálne, tú veľkosť, bombastickosť, stupendousness, entertainment, ako aj wrestlerov ktorých zbožňujem a rád sledujem. Mnohé zápasy ma tu nenadchli, nezaujímali, mnohé som strávil sústreďovaním sa na bossov v Elden Ring, no tie ktoré som spomenul vyššie ma nadchli, potešili, pobavili, a ja som si ich náramne užil. ()

• Účasť vo výške 156,352 návštevníkov je rekord. Miesto držala WrestleMania 32 s účasťou 101,763. Háčik je však v tom, že v čísle 156,352 sú zarátané oba dni. (Real Tom Hardy)
  • Oficiální skladou show je píseň „Sacrifice“ od The Weeknd. Druhou oficiální skladou show je píseň „I Feel Good“ od Pitbull ft. Anthony Watts & DJ White Shadow. (TheSpearCZ)