Maska Junior

Maska, jr.

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

• Radyo

Sledování této komedie sice nehraničí se sebemrskačstvím, jak by se mohlo zdát z některých komentářů, nicméně pokud se někdo těší na pokračování proslavené Carreyho Masky, bude hodně zklamán. Pár dobrých fórků se dá najít i v tomhle filmíku, ale jako celek je to určeno spíše dorůstající generaci, věkově bych to omezil možná někam max. na 8-9 let, protože starší diváci by již mohli v hluchých momentech (a není jich zrovna málo) usnout nudou.(15.7.2009)

• blackJag

Barvami hýřící kravina, jejíž představitelé si nedokáží usurpovat ani píď divákovy sympatie. Člověk se slzou v oku vzpomene na MASKU Jima Carreyho a popustí uzdu křivce nudy, která při sledování klesá a stoupá od pocitu "k nepřežití" po "přežitelné s vypětím všech sil". Člověka tak ještě pobaví k nepoznání namaskovaný Hoskins v roli Odina, to je ale z výčtu kladů všechno. 15%(6.1.2009)

• sidzej

46. minuta - vtedy totiž nastal zlom a spravil som niečo, čo nemám vo zvyku robiť. Skrátka som vypol PC. Našťastie pre mňa som nevidel jak si tú masku dá na seba to batoľa i keď verím že v tomto filme by miera únosnosti a celkové % hodnotenie išlo určite do mínusu, keby to bolo čo i len trochu možné. Odpad je slabé slovo tak sa zdá, že k súčasným rodinným filmom nejaký ten rok neprivoniam, radšej si budem dokolečka pozerať osvedčené žánrové klasiky typu- E.T., Sám doma či Zachráňte Willyho než čo i len raz do konca dopozerať túto sračku sračiek.(27.3.2008)

• elanista1

Nebudem sa nad tym velmi rozhorcovat, vypol som to po polhodine, lebo som citil ako z toho osprostievam. Masku si pozriem stale rad, aj po stykrat sa skvelo zabavam, ale toto s Maskou spolocneho vela nema. Je smiesne ako Jamie Kennedy vyuziva svojich maximalne 10 hereckych uskrnov a po cely cas nepride s nicim novym. Zmes trapnosti je tu samozrejme tiez pritomny, to by nebola amerika. Odpad.(1.10.2011)

• Gustik5

Co to doprdelkynafialky je??? Ani usnout jsem vzteky nemohl. Jak mohlo někoho napadnout natočit pokračování na již uzavřený film, navíc s idiotským scénářem a krajně nesympatickým nositelem masky, jehož jsem měl chuť odprásknout, a když si nandal tu masku a vyrašily mu ty oranžové vlasy, měl jsem málem infarkt. Kam se to hrabe na Jima.(13.8.2011)

• - Ve filmu Maska (1994) se pes jmenuje Milo, v tomto pokračování je pes Otis, který svým jménem odkazuje na Koneko. V tomto filmu se pes jnenuje Otis. Toto je odkaz na Koneko monogatari (1986), vyprávající o dobrodružstvím Mila o Otise. (rafix)

• - Ve filmu mimo jiné zazní „Puppy Love“ od Paula Anky. (Terva)

• - Ben Stein je jediný herec, který také hrál ve filmu Maska (1994). Ztvárnil Dr. Arthura Neumana. (rafix)