Maska Junior

Maska, jr.

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

• Darth Sidious

Néé. Opravdu néé. Je to nemožné. Jima Carreyho nikdo neumí nahradit. A tohle není ani zdaleka výborné pokračování. To je urážka. Nemá to ani anomovaný seriál. tohle je trapné, ubohé a přebytečné. Jen se to snažilo přiživit na slávě, kterou si Maska získala.(27.3.2011)

• Boogeyman

Upřímně jsem čekal něco hrošího, pár vtípků je docela povedených a ani triky nejsou nejhorší.(24.12.2008)

• Jamal

bohužel jsem zvědavost neodehnal a pustil si jeden z nej .... nejvíce nudných filmů, které jsem měl možnost viděl. nezasmál jsem se snad ani jednou, jen jsem doufal kdy už to skončí, protože jsem ani neměl sílu sáhnout po ovladači vypnout film, hrůza(28.5.2006)

• Rosana

Vyřvaný kýč, který se snaží odkazovat na animované filmy pro děti, dopadl spíše jako pouťový dům hrůzy, kde je všechno kýčově namalované a je vám z toho jenom na blití. Tu hvězdičku dávám za efekty a sympatického záporáka, ale s původním filmem to nemá nic společného. Ono to vlastně nemá ani s FILMEM jako takovým nic společného...(24.12.2008)

• Webb

Kromě efektů a digitálních triků bohužel tento film nic nenabízí. Vidět ho podruhý, tak bych možná šel s hodnocením ještě dolu.(24.12.2008)

• - Ve filmu mimo jiné zazní „Puppy Love“ od Paula Anky. (Terva)

• - Ben Stein je jediný herec, který také hrál ve filmu Maska (1994). Ztvárnil Dr. Arthura Neumana. (rafix)

• - Snímek se umístil na 38. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)