poster

Maska Junior

 • USA

  Son of the Mask

 • Slovensko

  Syn masky

 • Slovensko

  Maska, jr.

 • Velká Británie

  Son of the Mask

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *

  Tohle je hodně šílené. Jsem si skoro jistý, že Maska junior patří mezi filmy, které by neměli vznikat a nepochopím jak nějaké studio mohlo dát Lawrenci Gutermanovi na tuhle kravinu 84 milionů dollarů. Budiž v dnešní době jsme zvyklí na hodně "zvláštní" rozpočty, ale film je kvalitativní dno komediálních šíleností, v kterém vlastně nic vtipného není. Je tu jeden Bůh, Loki, který hledá svou masku (zvláštní, že Bohové si věci takhle musí hledat, že? Já si taky myslel, že být jednou z nejvyšších bytosti znamená trochu jiný servis...). Pak je to jeden blbec, tedy karikaturista, co ji má. Jeho synáček, kterému se moc líbí a pes, který na ní žárlí. Je to taková malá rodinka že? Ještě by to chtělo vánoční stromeček a Santa Loki vám přinese všem dárečky děti... Pokud nebudete nuceni e dívat na tento film a budete mít na výběr např mezi Maskou Junior a Teleshoppingem... Možná by jste si mohli říct, že i v americe na teleshopping kouká víc lidí než na tohle ;)(5.5.2007)

 • Rudinsky
  **

  Ja vôbec nechápem prečo túto megabláznivú komédiu radíte do odpadu. Asi je to debilným scenárom, nehercami a absolútnou absenciou čohokoľvek filmového. Ale ja som si tie kraviny jednoducho vychutnal. Asi preto, lebo som potreboval vypnúť a naskytol sa mi tento film...Ťažko posúdiť, ale rozhodne som sa nad tou stupiditou nasmial.(31.8.2009)

 • Sabiana

  K žehlení, aby nebylo ticho, to celkem stačí. Ale i ta půlhodinka téhle katastrofy mi stačila. Všechny triky jsou hrozně přehnané, což vo to. Ale oni jsou i hrozně špatně udělané. Občas máte pocit, že se nedíváte na otřesné pokračování úspěšného filmu Maska, ale na nízkorozpočtovou animaci pro děti. Marně jsem tady hledala nějakou známou tvář z prvního dílu, která by mi vykouzlila úsměv na rtech a ono nic. Nastěstí samotná dřevěná maska vypadala podobně. Aspoň že ten nápad se ztělesněním Lokiho tady byl. Ikdyž ani to není žádná sláva, protože vypadá, jakoby zběhl z motorkářského gangu se špatnou pověstí. Takže od nuly k nule. Tady se někdo pokusil z drobků, co zbyly po rohlících, slepit rohlík nový. Taky jak jinak to mohlo dopadnout... Příště si k žehlení pustim hudbu!(9.7.2009)

 • drankeryth
  ***

  Na to, ze je to film skor urceny pre detskeho divaka, tak ma to aj docela dost bavilo pozerat. Docela casto sa bolo na co aj pozerat, co som ani v najmensej chvili neocakaval, co sa vyklube z tohoto filmu. Docela casto sa vo filme nieco dialo a nuda skoro vobec nedostala miesto, aby sa tu preukazala. Preto filmu davam take vyssie hodnotenie, lebo ma to fakt bavilo a nevadil mi cas straveny pri tomto filme.(23.9.2012)

 • seed8038
  ***

  Keby som to mal hodnotiť len za seba tak by "toto" dostalo maximálne 1 hviezdu, avšak nemohol som si nevšimnúť ako to bavilo moju dcérku (má 5 rokov) ba dokonca si to už viac krát pýtala znova pustiť... Tak som sa rozhodol pre takéto hodnotenie: 1 hviezda za mňa, 5 za dcéru v priemere to máme 3 celkovo... (tento film by som označil ako DN - dospelým neprístupné ;)(7.4.2012)

 • - Ve filmu Maska (1994) se pes jmenuje Milo, v tomto pokračování je pes Otis, který svým jménem odkazuje na Koneko. V tomto filmu se pes jnenuje Otis. Toto je odkaz na Koneko monogatari (1986), vyprávající o dobrodružstvím Mila o Otise. (rafix)

 • - Snímek se umístil na 38. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)

 • - Ve filmu mimo jiné zazní „Puppy Love“ od Paula Anky. (Terva)