Maska Junior

Syn masky

Maska, jr.

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA, 2005, 86 min

Keby som to mal hodnotiť len za seba tak by "toto" dostalo maximálne 1 hviezdu, avšak nemohol som si nevšimnúť ako to bavilo moju dcérku (má 5 rokov) ba dokonca si to už viac krát pýtala znova pustiť... Tak som sa rozhodol pre takéto hodnotenie: 1 hviezda za mňa, 5 za dcéru v priemere to máme 3 celkovo... (tento film by som označil ako DN - dospelým neprístupné ;)(7.4.2012)

• elanista1

Nebudem sa nad tym velmi rozhorcovat, vypol som to po polhodine, lebo som citil ako z toho osprostievam. Masku si pozriem stale rad, aj po stykrat sa skvelo zabavam, ale toto s Maskou spolocneho vela nema. Je smiesne ako Jamie Kennedy vyuziva svojich maximalne 10 hereckych uskrnov a po cely cas nepride s nicim novym. Zmes trapnosti je tu samozrejme tiez pritomny, to by nebola amerika. Odpad.(1.10.2011)

• iXtr3m3

Maska s Jimom Carrey bola jednou z najlepšie spracovaných Jimových komédii a niekto sa fakt musel snažiť, aby prvotnú myšlienku takto dokonale pochoval... Slabá ale naozaj slabá jedna hviezdička, ktorú dávam už len z nostalgickej spomienky na prvú masku, za dobrý úmysel o oživenie s katastrofálnym výsledkom a za... už ma nič nenapadá? Prečo vlastne dávam tú hviezdičku??? :-)(9.1.2009)

• Sabiana

K žehlení, aby nebylo ticho, to celkem stačí. Ale i ta půlhodinka téhle katastrofy mi stačila. Všechny triky jsou hrozně přehnané, což vo to. Ale oni jsou i hrozně špatně udělané. Občas máte pocit, že se nedíváte na otřesné pokračování úspěšného filmu Maska, ale na nízkorozpočtovou animaci pro děti. Marně jsem tady hledala nějakou známou tvář z prvního dílu, která by mi vykouzlila úsměv na rtech a ono nic. Nastěstí samotná dřevěná maska vypadala podobně. Aspoň že ten nápad se ztělesněním Lokiho tady byl. Ikdyž ani to není žádná sláva, protože vypadá, jakoby zběhl z motorkářského gangu se špatnou pověstí. Takže od nuly k nule. Tady se někdo pokusil z drobků, co zbyly po rohlících, slepit rohlík nový. Taky jak jinak to mohlo dopadnout... Příště si k žehlení pustim hudbu!(9.7.2009)

• sidzej

46. minuta - vtedy totiž nastal zlom a spravil som niečo, čo nemám vo zvyku robiť. Skrátka som vypol PC. Našťastie pre mňa som nevidel jak si tú masku dá na seba to batoľa i keď verím že v tomto filme by miera únosnosti a celkové % hodnotenie išlo určite do mínusu, keby to bolo čo i len trochu možné. Odpad je slabé slovo tak sa zdá, že k súčasným rodinným filmom nejaký ten rok neprivoniam, radšej si budem dokolečka pozerať osvedčené žánrové klasiky typu- E.T., Sám doma či Zachráňte Willyho než čo i len raz do konca dopozerať túto sračku sračiek.(27.3.2008)

• - Ve filmu mimo jiné zazní „Puppy Love“ od Paula Anky. (Terva)

• - Ben Stein je jediný herec, který také hrál ve filmu Maska (1994). Ztvárnil Dr. Arthura Neumana. (rafix)

• - Roli Tima Averyho odmítl Jack Black. (rafix)