ABBA: The Definitive Collection (hudební videoklip)

Hudební

USA, 2002, 136 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (14)

Bohužel asi skutečně definitivní kolekce. Je velmi nepravděpodobné, že by Agnetha a Frida společně dokázaly ještě něco nazpívat, něco natočit. Škoda. " Thank you for the Music"(25.10.2004)

Klipy Abby jsou vesměs jednoduché, laciné a na každém z nich by se bez většího pátrání daly najít dvě až tři mouchy, ale jako celek pro mne představují dokonalý obraz doby, ve které jsem prožíval mládí - takže nostalgických pět hvězd a volný vstup do mého přehrávače 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 12 měsíců v roce až do doby rozpadu mé tělesné schránky.(25.6.2015)

• WANDRWALL

Kdysi frčeli, pak lehký comeback, ale tohle už je navíc, otravné.(25.4.2011)

Srdcovka.(1.9.2012)

Chce se mi říct jen " Thank you for the Music". Zárukou kvality písní je už jen fakt, že se dodnes hrají a objevuje ji už několikátá generace.(29.1.2012)

Sice mi nějaká píseň či klip není občas při chuti, ale jinak se jedná o příjemný výběr toho nejlepšího od mé nejoblíbenější popové skupiny.(31.8.2009)

The Winner Takes It All(13.5.2010)

ABBA byla fenomén a vlastně se dá říci, že svým způsobem i je, protože se její písně hrají v rádiu pořád a nikdo se nad tím nepozastaví. Stejně tak má pořád své fanoušky a to už spolu nehrají hrozně dlouho.(11.12.2012)

famózna abba. predsa mi tu k tej definitíve chýba moja najobľúbenejšia- i have a dream.(12.5.2010)

Ani jako postarší posluchač jazzových standardů, sjiíždějíicí na cestách autem kompletní první čtyři desky Zeppelínů, jsem nikdy nevyhodil stará LP The Album a Waterloo. Nostalgie za plný počet.(6.5.2012)

Hudební "MŇAM".Alespoň pro můj ročník byla,je a bude(stejně jako Beatles) fenoménem.(7.6.2009)

Kolekce 2 CD a 1 DVD kompletně mapující tvorbu jedné z nejlepších hudebních skupin všech dob. Nemá cenu to komentovat - je to hudebně bezesporu to nejlepší co kdy v popu vzniklo. Co se týká obrázků, lze na nich vypozorovat vývoj skupiny od Waterloo až po One Of Us - z původně poměrně zábavných kostýmů k civilnímu pojetí oblečení i klipů samotných, což souvisí nejen s věkem, ale i s měnícími se vztahy ve skupině.(18.6.2011)

Takhle má vypadat pop music.(23.1.2017)

Skvělá skupina ze Švédska se skvělými videoklipy. Jedna z mála dobých věcí, kterou nám přinesla problematická Eurovize.(9.7.2009)