Reklama

Reklama

Man Thing

  • USA Man-Thing
Trailer

Obsahy(1)

Během průzkumu ložisek ropy zmizí uprostřed bažin několik zaměstnanců velké naftařské společnosti. Vyšetřování se ujímá místní šerif, který musí čelit staré seminolské legendě, jež se probudila k životu. Man-Thing - přízrak, který se plíží močály a nemilosrdně spálí dotekem každého, kdo má jen trochu strach. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (70)

corpsy 

všechny recenze uživatele

No dosť ma iritujú tie negatívne recenzie. Suma sumárum vraj najhorší Marvel. No ono určite sa to nedá zrovnávať s vysokorozpočtovkami z kín, ale aby človek tomu dával podobné hodnotenia ako sr@čkám od Asylumu, tak to teda nie. Vizuálne je to nesmierne pôsobivé ( takto skvele vytvorené bažiny som zatiaľ v žiadnom inom filme nevidel ), má to akciu, na marvelovku nezvyčajne tvrdé gore a sympatické postavy. Čo na tom, že sa to spustilo v lacné béčko, hlavne že to parádne baví. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

I přes velmi nízké hodnocení, které tento kousek na internetu má, se zde dá nalézt několik zajímavých okamžiků, které určitě stojí za zhlédnutí. Bohužel jich není zas až tolik, abych s tím podprůměrným procentuálním hodnocením nesouhlasil. U podobných filmů jenž se snaží opírat o nějaké legendy (ať už pravdivé či fiktivní) hodně záleží na vytvoření správné atmosféry, která diváky připoutá k obrazovce. Tady však na ní jaksi pozapomněli, protože až na pár záblesků jsem jí povětšinu času postrádal. Jisté náznaky tu sice byli, ale necítil jsem z toho onu pověstnou šťávu (napětí), při kterém by se mi měli ježit hrůzou chlupy. Přitom začátek vypadal docela slibně, jenže nepříliš zdařilý výběr hereckého osazenstva a slabé digitální efekty vzali za své. ()

Reklama

Fallen_One 

všechny recenze uživatele

Zpočátku to vypadalo na průměr. Slušná atmosféra, dobrý triky. Postupně se ale na to začala nabalovat klasická klišé, herci nehráli zrovna přesvědčivě a postupně se to vykorunovalo naprosto nelogickým ocicmáním, které se konalo ještě na samý konec. Předvídatelnost, pár mrtvých blbů a počítačová příšera. Jediný, za co stojí dát alespoň těch 20%, je jakž takž ucházející bažina a mladá kočka na začátku, co ukáže perfektně tvarované poprsí. A že ty stojí za vidění! ()

Smileface 

všechny recenze uživatele

Začátek byl spíše detektivní a tohle Man Thingovi sedělo: Zohavená těla, záhadný močál, malé město kde se téměř každý zná, bohatá těžařská společnost a skupinky velmi divných lidí. Bohužel ani ne od půlky filmu se vše smrsklo v pouhé chaotické bloudění po močálech a následné vyvražďování bloudících jedinců velmi kýčovitou a nudnou metodou. Nakonec to dopadlo jak jsme od první minutky odhadovali ovšem rozhodně nikdo nečekal tak stupidně udělané monstrum, to už je trošičku moc i na mě a hážu tento film tak kam patří, do močálu na hranici odpadu. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Tohle je MARVEL. A vznikl dva roky po prvním Hulkovi a tři před prvním Iron-Manem. Přesto se o něm na stránkách Marvelu nedočteme. Je možné, že se stydí za to, jak moc neotřelý film pod jejich taktovkou vznikl. Je to krvavé a hambaté (ano, šokující jak se kamera u MARVELovky neštítí ani nechuťáren, ani holých ženských bradavek). A přitom to není o moc víc debilní než She-Hulk, ke které se hrdě hlásí. A to, že na Man Thing studio  zapomnělo, dokazuje o neuvěřitelných 17 let později Werewolf by Night. Takže, proč ten poprask s nejhorším filmem od MARVELu? Za mě ani omylem. Ne, není to skvost. Ale rozhodně ne taková tragédie jak se na CSFD píše. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (7)

  • Film byl původně určen rovnou na DVD, avšak na halloweenský svátek roku 2004 byl uveden v kinech. (Terva)

Reklama

Reklama