Man Thing

Man-Thing

Akční / Horor / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2005, 97 min

• Jordan

vynikajúci námet spracovaný v excelentnom scenári, do hĺbky vykreslené postavy, motivácie ich konaní, svižné a vtipné dialógy, prvotriedne efekty a dychberúca atmosféra - to všetko robí z filmu Man Thing nadpriemerný hororový zážitok a . . . nie, nie, nebojte sa, iba srandujem, je to príšerná hovadina, najhoršia comixová adaptácia všetkých dôb, nepochopiteľný výplach filmovej žumpy. všimli ste si, že 90% scenára pozostáva z toho, že po sebe jednotlivé postavy kričia v tmavej bažine? A nikdy to nikto nepočuje. No skrátka "skvost" . . .(30.8.2006)

• solskjaer

NUUUUUDA! Za celou dobu sledování MAN THING jsem třikrát usnul, jednou se zasmál, několikrát jsem si řekl " to snad není možný", no a ten zbytek jsem prozíval. Děsná nuda a zbytečná ztráta času. Tohle jestli měl být horor tak to pak MAXIPES FÍK je krvelačnej thriller. Špatní herci, bezduchá atmosféra, špatný scénář, hudba, ale hlavně hrozný exteriéry. Copak už jste někdy viděli naftařský závod s třemi zaměstnanci? Na filmu jsem neshledal vůbec nic co bych mohl ocenit, vlastně ani nevím za co jsem dal tu jednu hvězdu.(18.2.2006)

• Mr.Dude

Man Thing kývl na to, že se o něm natočí film a dokonce si v něm i sám zahraje. Byl z toho celej udělanej, jenže si blbeček nepřečetl scénář, díky tomu, že v bažinách chodil za školu, se nenaučil číst. K tomu ješte potom během natáčení zjistil s jakýma amatérama bez špatky talentu musí spolupracovat na tomhle bažinovým pornu, točeným za pár dollarů, který by mi nestačily ani ke koupy tohoto dvd průjmu. Rozmyslel si to a chtěl se na to vysrat .Jenže smlouva mluvila jasně, vycouvat z toho nemohl, tak se aspoň domluvil s režisérem na tom, že se tam ukáže jen dvě minuty. ta jedna hvězda je za tu blonďatou kozatou pipku.(5.4.2015)

• pepino

No co k tomu říct. Nejsem jiného názoru než tady ostatní. Ale odpad to není určitě. Za běčko bych to neoznačil, protože bych tím zbytečně urazil béčka. Spíše je to zmršený horor. Námět vypadal celkem dobře, zápletka ze začátku taky, kamera mi přišlá vyjímečná, zvlášť ty rychlé prostřihy a změny filtrů. Ale potom už to zklouzává ke klasickým hororům alá Hollywood. Mladý policajt "krasavec", "překrásná" dívka, zlý a nelidský šéf vrtů, zvláštní fotograf se dvouma rotvajlerama atd atd. A vlastně bych ještě zapomněl na nestvůru která je naneštěstí zmršená nejvíc ze všech. No prostě vcelku ztráta času. Píšu ale záměrně vcelku protože nějaké pozitiva by se tam určitě našli a proto hodnocení "odpad" si určitě nezaslouží....(13.7.2006)

• DjMetal

Som strasne zalozeny na horory, ale toto?? Nie, to nemalo s tym nic spolocne, Jedine ta blondina. To ku horore patri...Ale bolo to fest trapne. Ziadne strhanie, grafika 0, hudba 0, dej 0. Nelubel sa mi vobec. Brettovi Leonardovi sa nejako nedaria tie horory. Ako aj Travnikar. Nie je to moj styl,aj ked sa na to da pozerat. Ale na Man Thing nie!(12.4.2008)

• - Příběh se sice odehrává mezi státy Florida a Lousiana, natáčení však probíhalo v Austrálii. (Terva)

• - Během testovací projekce odešla polovina diváků ještě před koncem promítání. (-bad-mad-wolf-)

• - Autorem stejnojmenného komiksového příběhu, který posloužil jako předloha k tomuto snímku, je Steve Gerber. (Terva)