Shawn Levy a jeho ďalšia komerčná šťastena vďaka rodinným komédiám, našťastie nie je to nejak moc prehnane otravné aj keď na moralizovanie tam samozrejme príde, o to čo je dobré pre deti a čo nie je, zopár vtípkov sa tam nájde ale výbuchy smiechu zas nehrozia. ║Rozpočet $40miliónovTržby USA $138,614,544Tržby Celosvetovo $190,212,113/50%/(4.1.2008)

Banda dětí(místy teenagerů), z kterých by každému z nás zaručeně ruplo v bedně..Americký způsob jak ukázat, že i velká rodina spojena dvěma milujícími se lidmi může držet spolu ale pouze pokud se naučí zvládat velký zmatek. Myslím, že by se mi líbilo vyrůstat v takové rodině ale řada skopičin je opravdu AMERICKY PŘEHNANÝCH.(7.4.2012)

12 dětí? To bych se asi zbláznil.Tom a Kate nicméně se s tím vypořádají docela dobře. Zlomový okamžik nastane, když Kate musí jet pryč a vše zůstane na hlavě rodiny. Kluci a holky vyvádějí různé lumpárny jako by se nechumelilo a chudák táta. Bylo mi ho chvilkami i líto.Například, jak k němu přišel jeden ze synů, jestli má dobře úkol a on, že nemá čas. Docela zoufalé a přitom se před jeho ženou tvářil jako by to tam zvládali(mobil). Nikdy nevíme s čím můžou zlobivé děti přijít. Začíná to pravé rodinné peklo z kterého jsem měl opravdu hodně dobrý pocit, jak to bylo natočeno a jaká byla při natáčení pohoda. Bavil jsem se, ale jsou lepší komedie.(17.11.2009)

Slušná komedie, která nabídne několik docela úsměvných situací. Ovšem, že bych se při nich popadal za břicho, tak to se rozhodně říct nedá. Tedy když to shrnu, tak užitý humor nebyl nijak převratný. Osobně rodinu, která má tolik děcek, neznám, tudíž to byl opravdový unikát. Děj, zápletka a vyvrcholení se nevyhnou opakovaním už dříve přežvýkaného.(22.9.2010)

• Havala

Stýv Martin, Bože na nebi!!! Viděl sem to díky tomu že se mě nechtělo nic dělat, ani jít se okoupat, a když to brácha pustil, co už? Jako výkvět tuposti americké kultury, křečovitě naaranžované scénky jakože je to vtipné - plásal po kuchyni a lovil žabu či co, a všecko kolem padalo a létalo - takový bordel nemají snad ani cigáni v kuchyni a to je jich tam asi 2x víc!!! Navíc konec byl jasný, žádně překvápko, Boss mrtvý, hrdina slaví uspěch. Ministerstvo kultury varuje: podobné filmy kráti život o 98 min. :-( 8%(19.6.2007)

• - Scéna, kde dvojčata vyhodí celý pytel psího žrádla, nebyla ve scénáři. Dvojčata si to sama vymyslela. (HappySmile)

• - V jedné z posledních scén, která se odehrává na nádraží, běží Mark (Forrest Landis) k mámě (Bonnie Hunt) a při objetí jí srazí sluneční brýle z hlavy. V dalším záběru má ovšem brýle zpět na hlavě, ačkoliv Marka stále objímá. (Zephyr01)

• - Režisér Shawn Levy si ve filmu střihl roličku reportéra, který žádá Toma o vyjádření. (HappySmile)