poster

Dvanáct do tuctu

 • USA

  Cheaper by the Dozen

 • Slovensko

  Dvanásť do tucta

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MRPitivier
  **

  Americký sen střední třídy se zde naplno ukazuje ve své lehkomyslnosti... Rodina s 12- ti dětmi mohla zažít lepší dobrodružství, než potkat Ashtona Kutchera nebo fotbalový tým! Chtělo by to více humorné akce, prostě si nemyslím, že z toho nešlo vytáhnout víc, když možností se nabízí nespočetně! Slabé, nudné a trochu postrádá inteligenci!(7.11.2009)

 • golfista
  **

  Pokud si chtějí američani připomínat důležitost rodiny (kterou já také nepopírám !), pak si zvolili opravdu slabou a chvílemi téměř trapnou "komedii". Když už zvolil scénárista tolik těžko uvěřitelnou rodinu, pak mohl vytěžit z tuctu dětí mnohem mnohem víc. To co vymyslel, je natolik stupidní a tak málo vtipné, že nad úspěšností tohohle filmu v Americe zůstává - mírně řečeno - rozum stát..... Něco ještě mohl možná v "akčních" scénách zachránit režisér, ale stal se spíš opak. Dvě hvězdičky, ani vlastně nevím za co.....(2.10.2004)

 • Amroth666
  ***

  12 dětí? To bych se asi zbláznil.Tom a Kate nicméně se s tím vypořádají docela dobře. Zlomový okamžik nastane, když Kate musí jet pryč a vše zůstane na hlavě rodiny. Kluci a holky vyvádějí různé lumpárny jako by se nechumelilo a chudák táta. Bylo mi ho chvilkami i líto.Například, jak k němu přišel jeden ze synů, jestli má dobře úkol a on, že nemá čas. Docela zoufalé a přitom se před jeho ženou tvářil jako by to tam zvládali(mobil). Nikdy nevíme s čím můžou zlobivé děti přijít. Začíná to pravé rodinné peklo z kterého jsem měl opravdu hodně dobrý pocit, jak to bylo natočeno a jaká byla při natáčení pohoda. Bavil jsem se, ale jsou lepší komedie.(17.11.2009)

 • Inspector
  ****

  Veľmi úsmevná záležitosť o ktorú sa postaral výborný komediálny herec Steve Martin a suplovali mu ďalší kvalitný herci ako Ashton a Hillary. Celé sa to viezlo na zábavnej vlne a splnilo to účel. K najlepším scénam patrí jednoznačné tá keď futbalový tím vstúpi na Dylanovu oslavu.(25.12.2013)

 • ivishka
  ***

  Banda dětí(místy teenagerů), z kterých by každému z nás zaručeně ruplo v bedně..Americký způsob jak ukázat, že i velká rodina spojena dvěma milujícími se lidmi může držet spolu ale pouze pokud se naučí zvládat velký zmatek. Myslím, že by se mi líbilo vyrůstat v takové rodině ale řada skopičin je opravdu AMERICKY PŘEHNANÝCH.(7.4.2012)

 • - Tým Oprah je ve skutečnosti tým Ashtona Kutchera z jeho pořadu Punk'd (2003). (HappySmile)

 • - Scéna, kde dvojčata vyhodí celý pytel psího žrádla, nebyla ve scénáři. Dvojčata si to sama vymyslela. (HappySmile)

 • - Steve Martin je velkým fanouškem populárního seriálu Doctor Who a díky tomu, že si zde zahrál postavu jménem Tom Baker, se dostal blízko postavě doktora, kterého devět let hrál právě Tom Baker. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace