O.C. (TV seriál)

The O.C.

O.C. California

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2003, 92x43 min

Ben McKenzie, Mischa Barton, Rachel Bilson, Adam Brody, Peter Gallagher, Melinda Clarke, Chris Carmack, Tate Donovan, Autumn Reeser, Danielle Bisutti, Samaire Armstrong, Alan Dale, Wayne Dalglish, Michael Cassidy, Shannon Lucio, Navi Rawat, Ashley Hartman, Logan Marshall-Green, Ryan Donowho, Johnny Lewis, Rosalind Chao, Shailene Woodley, Nikki Reed, Bonnie Somerville, Nicholas Gonzalez, Chris Pratt, Nikki Griffin, Marguerite Moreau, Kathleen York, Eric Balfour, Brian McNamara, Daphne Ashbrook, Jeffrey Dean Morgan, Willa Holland, Camille Langfield, Kelly Rowan, Steffany Huckaby, Taylor Handley, Michael Bailey Smith, Michael Adler, Paris Hilton, Barry Newman, Diana Gitelman, Olivia Wilde, Morena Baccarin, Amber Heard, Drew Fuller, Billy Campbell, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, AnnaLynne McCord, Maggie Hai-Uyen, Amanda Righetti, Bug Hall, Lisa K. Wyatt, Eric Mabius, Johnny Messner, Jeri Ryan, Kim Delaney, Emmanuelle Chriqui, Paula Trickey, Bradley Stryker, Nichole Hiltz, Christopher Cousins, Paul Wesley, Gwendoline Yeo, April Grace, Eric Allan Kramer, Colin Hanks, Linda Lavin, Holly Fields, Michelle Hurd, Michael Simpson, Matt Cohen, Rigo Sanchez, Aya Sumika, Travis Van Winkle, Jaime King, Kevin Sorbo, Julie Skon, Michael Nouri, Robert Picardo, Erick Avari, Tia Carrere, Steve-O, Kristen Renton, Lucy Hale, Kevin Rankin, Kimberly Oja, Timothy Omundson, Rob Brownstein, Krista Kalmus, Connor Webb, Cam Gigandet, Ellen Hollman, Alain Uy, Jonathan Kowalsky, Brandon Quinn, Gary Grubbs, Cassie Jaye, Al Sapienza, Natalina Maggio, Jackson Rathbone, George Lucas, Sarah Christine Smith, Blake Gibbons, Justin Chon, Channon Roe, Dana Davis, T.J. Thyne, Sandra McCoy, Bella Thorne, Don Perry, Nevin Millan, Amy Clover, Samantha Quan, Kayla Ewell, Jessica Williams, Adam Jamal Craig, Rodney Rowland, Matt Barr, Michael Reilly Burke, Alaina Huffman, Ellen Woglom, Chris Brown, Lisa Rotondi, Dwight Hicks, Shane Ryan, Gregory Itzin, Garrett M. Brown, Stu 'Large' Riley, Julia Ling, Ashley Benson, Shane Haboucha, Tony Denison, Eden Sher, Lorna Scott, Jeff Witzke, Kat Graham, Gabriel Liotta, Tom Wright, Jesse Heiman, Tiffany Thornton, JD Pardo, Janel Parrish, Kathleen M. Darcy, Jonathon Trent, Gary Weeks, Matt Crabtree, Wilson Bethel, Max Greenfield, Isabel Cueva, Jay Kenneth Johnson, Chriss Anglin, Dani Lennon, Robert Schwartzman, Kyle Bornheimer, Collin Stark, Jeff Hephner, Ray Laska, Sean Blakemore, Christopher Lawford, Mark L. Young, José Zúñiga, Alison La Placa, Fivel Stewart, Bre Blair, Christopher Showerman, Leslie Stevens, Mitchell Fink, Richard Herd, Paul Ganus, Max Burkholder, Gina Gallego, Camille Mana, David Rountree, Jennifer Freeman, Michael Mantell, Todd Sherry, Demetrius Navarro, Alison Simpson, William Abadie, Wyndoline Landry, Meredith Majors, Bruno Amato, Chase Kim, Tina Morasco, Parvesh Cheena, Michelle Ongkingco, Erin Foster, Kady Cole, Mim Drew, Jim Pirri, Brandon Stacy, Tom Schmid, Gérard Ismaël, Bridgett Newton, Lamont Thompson, Andy Mackenzie, Nathan Peterson, Preston James Hillier, Tristan Price, Henri Lubatti, Daniel Booko, Casey Nelson, Chelsea Smith, Jennifer Churchich, Christopher Backus, Mark Heidelberger, Michael Schur, Cathy Lind Hayes, John F. Beach, Kat Sawyer, Gary Hershberger, Matt McKenzie, Brian Guest, Erik Valdez

Tenhle seriál je možná strašná hovadina, to opravdu nikomu neberu, ale dnešní díl s Paris Hilton byl naprostá pecka. Předešlé jsem sice nepovažoval za příliš dobré, ale tohle se prostě povedlo. Samotný děj byl velmi jednoduchý, ale ta chvíle, kdy se objevila Paris jako Kate a rozjela sebeparodii, to byl opravdu moment, na který se jen tak nezapomíná.(27.1.2007)

můj jeden z nejoblíbenějších serialu:)) Vždy jsem se na něj těšil ...Jako menší jsem to sledoval a nemohl mi ujít ani jeden díl!.. Prostě genialita ! Benjamin McKenzie,Rachel Bilson,Mischa Barton a Adam Brody absolutně nejlepší herci ze seriálu, ale jinak tam hráli ostatní herci taky dobře! :) .. Ten seriál prostě miluju!(9.6.2010)

Trošku nechápem škodoradostné komentáre a hodnotenie odpad. Sama niesom nejaká tupá puberťáčka a zároveň mám nasledovaných veľa seriálov, od tých kvalitnejších az po najprimitívnejšie telenovely a povedala by som, že mám celkom nadhlad.. The O.C. sa mi páčil, páči a zrejme stále aj páčiť bude, sledujem ho snáď už v tretej repríze a stále na ňom nevidím nič zlé, priemerné, a už vôbec nič tupé. Naopak ho považujem za celkom svieži, dynamický, nápaditý, moderný, miestami chytrý a inteligentný (Seth je fakt skvelý chlapík) seriál, ktorý ma oslovoval v časoch prvej velkej lásky na strednej škole a úplne rovnako ma oslovuje aj dnes keď už mám čo to za sebou a končím výšku. Pre mňa je The O.C. skvelý seriál !!!(5.9.2011)

• Gemini

Muhahahahahahá, no ty krávoooooo...promiň, lásko, ale já prostě nemůžu. Ještě jednou se tam mihne ten jak říkáš hlavní hrdina se svým neuvěřitelným a věčným trpitelským výrazem a promluví si vážně se svým úžasným adoptivním otcem, co není jeho adoptivní otec, i když to tak vypadá, a spáchám sebevraždu návštěvou tvých na můj vkus příliš komunistických prarodičů vlastnících čivavu:)) Ano, tak takhle jsem vypadal po půlce jednoho dílu tohoto úžasného háj sosájety veledíla, a nebýt u toho moje přítelkyně, tak to možná bylo ještě o kus horší. A UŽ NIKDY VÍC se k tomu nepřiblížím bez ovladače v ruce...(31.1.2007)

Průměrný americký seriál z prostředí střední školy, kde se donekonečna řeší vzájemné vztahy několika hlavních hrdinů. Tu se rozejdou, hned se zase dají dohromady, znovu se rozejdou a tak dále a tak dále. Jinak jsou zde pro mě docela sympatičtí hrdinové, scénář taky není úplně nejhorší, vtipy se občas taky povedou. Slabší než můj oblíbený Dawsonův svět, ale lepší než většina podobně laděných seriálů ze všek koutů naší planety.(18.12.2007)

• - Herci Tate Donovan (Jimmy Cooper) a Chris Carmak (Luke Ward) patří podle titulků k hlavním postavám první řady, přesto se neobjeví v každém díle. Naopak Rachel Bilson (Summer Roberts) je jen speciální host, přesto nechybí v žádné epizodě první série. (Džejkop)

• - Do role Marissy (Mischa Barton) byla původně zvažována Olivia Wilde, avšak scénáristům přišla příliš drsná. Přesto se však v seriálu objevila, a to v roli Alex. (tedvidek94)

• - Ve 26. epizodě Seth sežene falešné občanské průkazy. Na svém má falešné jméno C.B. Cebulski, což je redaktor v komiksovém vydavatelství Marvel Comics. Ryanovo falešné jméno je Marty Navis, který je ve skutečnosti scénáristou. (Hal_Moore)