Jednoznačne som čakal viac než povrchne ladenú drámu s prvkami suchej komédie, lebo dvojica Kate Hudson a dosť málo využitý John Corbett mala určite na viac, takže ako scenár taj aj réžia Garryho Marshalla dosť zlyhala. Ale hlavne že tam ukázali zhýralú unudenú milionárku Paris Hilton. Decká na čele s Abigail Breslin v celku ušli a zatienili ich postarších kolegov. ║Rozpočet $-miliónovTržby USA $37,486,512Tržby Celosvetovo $49,718,611(8.12.2007)

• splaty

Tak za prvé: 119 min. je zbytečně moc a to z jednoho prostého důvodu: Drive není ani mezi Kate Hudson a pastorem, ani mezi Kate a dětmi. Joan Cusac má sice roli otravné starší sestry, ale je jediná, která v tomhle filmu za něco stojí. Ne že bych neměla Kate Hudson ráda... Jen opět potvrdila že je královnou průměrných rádoby romantických komedií posledního desetiletí. 45%(4.1.2015)

• Jamal

Spíš horší než lepší film na pozdní večer s přítelkyní. Ale aspoň jsem si počas něj dělal něco do školy. Film při kterém hrozí, že se budete trochu nudit. Bez šťávy a bez emocí. A to bych očekával, když jim umřou rodiče, že v něm bude více citů a ne to, že všichni dělají, jako kdyby na to byli zvyklí každý týden. :: (( škoda(6.2.2006)

Proč dávám takové hodnocení?Protože mám slabost pro Kate Hudson z které přímo vyzařuje nezkrotnost a smysl pro humor.I taková ztřeštěná holka po rodinné tragédii pozná co to je mít skutečné starosti - děti.Přes všechny problémy a neshody je nakonec všudypřítomný happy end očekávanou sprškou pro diváka.(5.7.2012)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// někteří oblíbení herci(Hayden Penettiere, Hector Elizondo) a spousta dalších menších hvězdiček, takže slušné obsazení, občas zajímavá scéna s hudebním doprovodem -hodně dlouhé, možná až zbytečně, potom je to dost utahané, navíc bez větších emocí/// Život s Helenou musí být příjemný, je pohledná, talentovaná a ráda se baví. Bohužel se dostane do životních situací, které moc radostné nejsou. Když dostane na starost děti svojí sestry, je to pro ní tak trochu peklo. Sice je má ráda, ale jsou to děti. No a divák se musí projít tím stejným co hlavní hrdinka filmu. A to už opravdu taková zábava není. Navíc je to hodně dlouhé a na nějakou zábavu nebo vtip se zapomělo. Aspoň mě to spíš přišlo občas smutné a vůbec velká část děje se hrne spíš v dramatických kolejích. Tedy tohle je neveselý film o životě s Helenou./// Celkem 58%///(1.9.2008)

• - Natočeno ve stejných ulicích Queensu, stejně jako Spider-man (2002) a Může se to stát i vám 1994). (HappySmile)

• - Kate Hudson byla během části natáčení těhotná. Ve scéně na konci filmu je vidět, jak se podvědomě dotýká při chůzi bříška. (HappySmile)

• - Během natáčení režisér Garry Marshall často nechtěně oslovoval Kate Hudson jako Goldie. Pracoval totiž s její matkou Goldie Hawn na filmu Přes palubu (1987) a neustále ji oslovoval špatně, protože podle něj nejen vypadají, ale i hrají podobně. Herečka tyto přeřeky brala v pohodě, avšak štáb dal Marshallovi krabičku, do které musel hodit 5 dolarů pokaždé, když řekl její jméno špatně. Za peníze, které se vybraly do konce natáčení, potom Hudson uspořádala pro celý štáb párty. (HappySmile)