poster

Život s Helenou

 • USA

  Raising Helen

 • Slovensko

  Život s Helen

 • Slovensko

  Život s Helenou

 • Irsko

  Raising Helen

 • Kanada

  Raising Helen

 • Nový Zéland

  Raising Helen

 • Velká Británie

  Raising Helen

 • Austrálie

  Raising Helen

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marys
  **

  Jaj no nerád dávam nízke hodnotenia ale toto bolo naozaj pod úroveň. Tragické zápletky, absolútne nepochopenie vykreslenia vzťahu medzi Helenou a jej najstaršou neterou, nedotiahnuté nikam, hurá úplný znenazdajky happyend no a ešte k tomu aj Paris Hilton. 2* snáď za to, že ma to neotrávilo až tak, aby som od toho odišiel.(6.1.2009)

 • Anglie
  ***

  Jistě, nejedná se o kdovíjaký majstrštyk, ale v rámci žánru to není ani propadák. Helen je v podstatě o cca 10 let mladší verze Carrie ze Sexu ve městě(zvlášť, když hlavní mužskou roli hraje John Corbett, jenž jednu dobu hrál Carrieina partnera). Trocha smutku, trocha humoru.. Helenina proměna z "party girl" na starostlivou nevlastní matku je tu ukázána docela přesvědčivě.(12.9.2004)

 • T2
  **

  Jednoznačne som čakal viac než povrchne ladenú drámu s prvkami suchej komédie, lebo dvojica Kate Hudson a dosť málo využitý John Corbett mala určite na viac, takže ako scenár taj aj réžia Garryho Marshalla dosť zlyhala. Ale hlavne že tam ukázali zhýralú unudenú milionárku Paris Hilton. Decká na čele s Abigail Breslin v celku ušli a zatienili ich postarších kolegov. ║Rozpočet $-miliónovTržby USA $37,486,512Tržby Celosvetovo $49,718,611(8.12.2007)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// někteří oblíbení herci(Hayden Penettiere, Hector Elizondo) a spousta dalších menších hvězdiček, takže slušné obsazení, občas zajímavá scéna s hudebním doprovodem -hodně dlouhé, možná až zbytečně, potom je to dost utahané, navíc bez větších emocí/// Život s Helenou musí být příjemný, je pohledná, talentovaná a ráda se baví. Bohužel se dostane do životních situací, které moc radostné nejsou. Když dostane na starost děti svojí sestry, je to pro ní tak trochu peklo. Sice je má ráda, ale jsou to děti. No a divák se musí projít tím stejným co hlavní hrdinka filmu. A to už opravdu taková zábava není. Navíc je to hodně dlouhé a na nějakou zábavu nebo vtip se zapomělo. Aspoň mě to spíš přišlo občas smutné a vůbec velká část děje se hrne spíš v dramatických kolejích. Tedy tohle je neveselý film o životě s Helenou./// Celkem 58%///(1.9.2008)

 • charmin
  ***

  Rodinný film na skrátenie zimného studeného večera po ťažkom dni plnom vysávania, žehlenia a iných nudných robôt:) Jeden z tých priemerných amerických trojhviezdičkových filmov, kt. chýba síce veľa na to aby boli brilantné, no na druhej strane im človek ani nič nemôže vytknúť, pretože takýto film nie je stavaný na to, aby bol brilantný. Takže kritéria, kt. má Am.3* film splniť - zábavné dialógy, pohľadní herci v hl. rolách, nie veľmi komerčná hudba, obyčajný,no nie nudný námet, a nakoniec režisér, kt. je v oblasti takýchto filmov nie amatér. Vśetky kritéria odškrtané, takže ako som povedala, silnejšich 50% na mieste :) Na dodatok však musím podoknúť, že hláška I'm a sexy man of God ma dostala :)(8.5.2008)

 • - Rozhodčí hokejového utkání pastora Dana je představen jako bývalý olympijský bruslař Scotty Buttons. Jeho jméno je kombinací jmen Scott Hamilton a Dick Button, což jsou oba bývalí olympijští vítězové zlatých medailí pro USA. (HappySmile)

 • - Natočeno ve stejných ulicích Queensu, stejně jako Spider-man (2002) a Může se to stát i vám 1994). (HappySmile)

 • - Během natáčení režisér Garry Marshall často nechtěně oslovoval Kate Hudson jako Goldie. Pracoval totiž s její matkou Goldie Hawn na filmu Přes palubu (1987) a neustále ji oslovoval špatně, protože podle něj nejen vypadají, ale i hrají podobně. Herečka tyto přeřeky brala v pohodě, avšak štáb dal Marshallovi krabičku, do které musel hodit 5 dolarů pokaždé, když řekl její jméno špatně. Za peníze, které se vybraly do konce natáčení, potom Hudson uspořádala pro celý štáb párty. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace