Energická Helen Harrisová pracuje jako asistentka šéfky modelingové agentury Dominique a žije vysněný život, plný večírků a módních přehlídek. Je úplně jiná než její sestry Jenny a Lindsay. Její život se však dramaticky změní, když Lindsay s manželem zahynou při autonehodě a ona se má stát opatrovnicí jejich dětí, patnáctileté Audrey, desetiletého Henryho a pětileté Sarah. Helen je sice sestřinou volbou překvapena, protože ideální matkou by pro děti byla spíš Jenny, ale je odhodlána její přání splnit. Sežene velký byt a najde pro ně novou školu, vedenou sympatickým pastorem Danem Parkerem. Vrátí se do práce, jenže skloubit profesi s rodinou není vůbec snadné. Když musí děti vzít na módní přehlídku, která jejich vinou skončí průšvihem, a navíc zaviní, že sejde z dohodnutého fotografování modelky Martiny, dostane výpověď. Zatímco hledá novou práci, musí řešit problémy se Sárou, která si neumí zavázat tkaničky, s Henrym, jenž odmítá hrát basketbal, i s Audrey, která se začne scházet s největším darebákem na škole. Zcela vyčerpaná Helen přizná, že na roli matky nestačí, a dovolí Jenny, aby děti vzala k sobě. Vrátí se do práce k Dominique, rychle však zjistí, že už nic není jako dřív. (TV Nova)

Trailer

pepo

Na prachoch pri filme zalezi. A na kazdom filme Garryho Marschalla to bolo vidiet. Bez ackoveho stabu a dobrych hercov by to bol iba obycajny televizny hnoj s dobrou temou, s nie sto, ale minimalne stotisickrat ohranym klise. Takto je to v pohode jednohubka. A velka skoda, ze Kate Hudson sa vyhybali ambicioznejsie a kvalitnejsie projekty 6/10 ()

T2

Jednoznačne som čakal viac než povrchne ladenú drámu s prvkami suchej komédie, lebo dvojica Kate Hudson a dosť málo využitý John Corbett mala určite na viac, takže ako scenár taj aj réžia Garryho Marshalla dosť zlyhala. Ale hlavne že tam ukázali zhýralú unudenú milionárku Paris Hilton. Decká na čele s Abigail Breslin v celku ušli a zatienili ich postarších kolegov. ║Rozpočet $-miliónovTržby USA $37,486,512Tržby Celosvetovo $49,718,611 ()

Rosaviva

Jak by řekl kdejaký recenzent "Prostě další film s Kate Hudson". A já už na tohle rčení začínám být docela alergická, ano Kate Hudson hraje jen v sentimentálních romantických komediích. Ale mě se na tom prostě nezdá nic špatného, když chci relaxovat, tohle je přesně typ filmu který vyhledám. Co se týče námětu, celkem se mi zdá originální, i když jsem teď nedávno viděla jeden na podobné téma, tentokrát s Katherine Heigl, který byl lepší, ale i tenhle se mi docela líbil. Nevím sice jestli si ho někdy pustím znova, ale připadá mi to jako jasný průměr, takže za 3* ()

sedm.1

Ani moc nevím co na takovýchto filmech okomentovat.Pustit to a buď to s nablblým úsměvem dokoukat až do konce a říct,to byla zase hovadina,nebo to s nablblým úsměvem dokoukat až do konce a říct si,to jsem si ale pohodičkově odpočinul,a nebo varianta třetí,s nablblým úsměvem to v půlce vypnout,protože to je po sté omletá blbůstka.Život s Helenou jsem dokoukal s nablblým úsměvem až do konce a nemyslel jsem si na konci o tom filmů vůbec nic,neboť jsem měl naprosto vypnuto.Jde o velmi,velmi nezáživný a chvílemi hodně nudný a fádní romantickou komedii s prvky dramatu,ale "díky" hercům a to především pak díky naprosto selhávající Kate Hudson nefunguje ani jeden z těchto žánrů.John Corbett sice jako protipól milý je,ale dostal minimum prostoru a ostatní jen přicmrndávaj,tu vtipněji,tu trapněji,ale vůbec né vyrazněji.Nejde zkrátka ani o zábavu,ani o navození romantiky,ani o drama k zamyšlení,jde jen o typickou "hollywoodstory",kde všichni jsou tak skvělý,dobří,rozumní,hodní a krásní,až to dokáže otrávit i toho největšího životního optimistu,zvlášť pak při tom neodvratném slaďoučkém happyendu.Uf :( ()

freddy

Rozpaky. To je to, co mne v souvislosti s tímto filmem napadá. Jistě, je to docela pohodový film o životě jedné mladé slečny a o tom, jak se snaží vychovávat děti své zesnulé sestry. Je to pohodová podívaná, která člověku dodá snad i trochu té dobré nálady a životního optimismu. Ale nacházím i jedno velké mínus tohoto filmu. A to sice, že mi zde chyběla zápletka. Pokud chce někdo natočit film bez zápletky, tak by měl mít kvalitní scénář a měl by toho diváka zaujmout něčím jiným, než zápletkou. Ale to se v tomto případě nestalo. Takhle je to jen něco mezi dramatem a komedií ze života několika lidí. A nic víc nemá tento film co nabídnout. Herecké výkony jsou průměrné. Dějově je to možná dokonce trochu podprůměrné. Ale pořád je to klidná a optimistická oddechovka pro volné chvíle. A právě za to dávám dvě hvězdičky, protože koukat se na to dá a někomu se to určitě bude i líbit. Ale filmy bez zápletky obvykle hodnotím menším počtem hvězdiček, než kolik bych dal, kdyby tam nějaká ta zápletka byla. Takže dvě hvězdičky. ()

• Rozhodčí hokejového utkání pastora Dana je představen jako bývalý olympijský bruslař Scotty Buttons. Jeho jméno je kombinací jmen Scott Hamilton a Dick Button, což jsou oba bývalí olympijští vítězové zlatých medailí pro USA. (HappySmile)
  • Během natáčení režisér Garry Marshall často nechtěně oslovoval Kate Hudson jako Goldie. Pracoval totiž s její matkou Goldie Hawn na filmu Přes palubu (1987) a neustále ji oslovoval špatně, protože podle něj nejen vypadají, ale i hrají podobně. Herečka tyto přeřeky brala v pohodě, avšak štáb dal Marshallovi krabičku, do které musel hodit 5 dolarů pokaždé, když řekl její jméno špatně. Za peníze, které se vybraly do konce natáčení, potom Hudson uspořádala pro celý štáb párty. (HappySmile)