Cruel Jaws (TV film)

Peter Benchley (kniha)

Luigi Ciccarese

Perry Pirkanen

• Vishnar

Rád bych tady nahodil odpad, protože film je opravdu otřesně natočený, sestříhaný, zahraný a napsaný. Jenže odpad nechám snímkům, které byly hrozné a nudily. Já se tady vyloženě bavil a ke konci jsem si film vážně užíval. Schéma je jasné - žraločí filmy mají vždy nějakého padoucha, který nedbá na útoky a nechá pláže otevřené nebo nezakáže soutěž regat. V tom případě je to na hlavních hrdinech, aby se s lidožravým žralokem pustili do boje.(22.11.2016)

• DJ Rocco iNc

Preboha, čo to má byť? Veď je to americká verzia filmu Posledný žralok, nehanebne okopírované už aj tak z okopírovaného. A aby to nebolo málo, je tam aj niečo z Čeľustí. Vo filme sú obsiahnuté scény z čeľustí, konkrétne z prvej časti a aj zo spomínaného talianskeho kopíraku. Je to hnus. Nezmyslená plátanina, ktorá ešte obsahuje 90% scén z prírodopisných filmov o žralokoch. Dúfam, že pôvodným tvorcom to nebolo ľahostajné.(12.8.2016)

• corpsy

Snímok, ktorý urobil brakovým talianským vykrádačkám veľkých amerických hitov hanbu. A to tým, že dokonca používa celé zábery z už spomenutých talianskych trashov, ako napr. POSLEDNÝ ŽRALOK. Recykluje už recyklované. Totálny odpad.(3.1.2011)

• SOLOM.

Tento žraločí film se „honosí“ alternativním názvem Jaws 5, ale jinak jde pouze o odpadní kopírku známějších filmů. Režisér Bruno Mattei se vůbec nestyděl šáhnout k podlému plagiátorství a okopíroval většinu scén z filmu Poslední žralok a navíc si „vypůjčil“ i něco ze samotných Čelistí. V jeho podání to však vypadá naprosto tragicky. Nevím čím to je, ale tohohle režiséra začínám nesnášet víc než Uwe Bolla. Co film to pi… Možná bych ještě dokázal mávnout rukou nad tím, že ve většině scén je úplně jiný žralok (beztak jde o záběry z nějakého dokumentu), ale kromě pěkných ženských v plavkách, je tenhle film prachobyčejnou slátaninou a ztrátou času.(8.11.2011)

• ARI50

Nemůžete čekat bombu když je vše hloupe.(4.10.2018)

• - Přestože tento snímek nemá s filmovou sérii Čelisti nic společného, v distribuci byl uváděn jako pátý díl této série. (slatkac)

• - Ve snímku je možné shlédnout několik záberů z filmů Čelisti II (1978), Bestie z hlubin (1989) a Poslední žralok (1981). (slatkac)