Když je nadějná mladá umělkyně přinucena zapsat se do středoškolského atletického týmu, využije příležitost, aby si získala srdce dívky, do které je už dlouho zamilovaná. Ale záhy nečekaně zjistí, že se jí líbí někdo jiný, a odhaluje, co znamená pravá láska. (Disney+)

silentname

"Crush" je teda celkom slušný mix všetkého. Podľa určitých komentárov som zhodnotil, že takto nejako asi vidia mnohí svet budúcnosti. Kde už heterosexualita skoro neexistuje, rodičia majú sex-open domácnosť a podobne. A je treba uznať, že tento film pritiahol niektoré situácie tak neuveriteľne za vlasy, že z toho miestami vzniká skoro absolútne absurdný film. No nemôžem povedať, že by v sebe nemal niekoľko dobrých momentov. V prvom rade by som povedal, že to zamilovanie, ktoré tu vznikne pôsobí veľmi úprimne. Keď sa Paige s AJ rozprávajú, panuje tam medzi nimi niečo úprimné. A vďaka tomu tie scénky fungujú veľmi dobre. A hoci je tu ten ľúbostný trojuholník, niekedy len človek potrebuje postrčiť správnym smerom. No neznamená to, že by Gabby bola len nezaujímavou postavou do počtu. Myslím si, že aj ona si nájde tie svoje momentky, ktoré fungujú. Je pravda, že film je plný "cringe" dialógov, ktoré by v realite nikdy nikto nepovedal, no minimálne čo sa týka dialógov medzi našimi hrdinkami, tam som taký pocit nemal. To je skôr prípad riaditeľky, matky Paige, trenéra a podobne. A keď tie momenty prídu, človek len prevráti očami. Nie je to skvelý film, ale mohlo to byť horšie. A aspoň niečo podľa mňa zvládol. Hodnotenie: C ()

Aljak

Typická teenage coming-of-age rom-com s jemnou športovo-umeleckou témou presiaknutou lesbickou esenciou. Musím uznať, že postavy boli celkovo sympatické a aj zápletka mala čosi do seba, takže celkovo sa na to pozeralo celkom dobre. Aj keď to vo svojej podstate nebolo nič výnimočné, tak ten trojuholník Paige - AJ - Gabriela so sebou priniesol relatívne zaujímavý dej, ktorý sa neustále vyvíjal. Takže v podstate to bolo pre mňa prekvapenie, lebo som od toho nečakal v podstate nič. 3* ()

Wysch

Hodně špatný. Kdybych chtěl dělat lesbickou/queer/coming-of-age romantiku pro 21. století, nenapíšu v každých pěti minutách alespoň jedno "gay" nebo "queer". Tohle je přesně ten důvod, proč západní produkce neumí napsat dobrou female představitelku, nebo v tomhle případě aspoň dobrou romantiku. A než se tu do mě pustí nějaká lesbička nebo queer osoba, že jako straight o tom vím prd, tak řeknu jen, že taková Korea nebo Japonsko to zvládaj prostě líp. ()

Joppo88 odpad!

Nie som si istý, či môžem hodnotiť a písať, ale po 5 minútach som začal viac používať ovládač... posúvať, preskakovať... a... toto sa jednoducho nedá... des po všetkých stránkach. A to teraz nehovorím o neustálom natláčaní istej ideológie, už sa bojím každého filmu/seriálu, ktorý je novšieho dáta. To čo je... tfuj ()

Marze

Ustredni pribeh  je jednoduchy ,s trochou humoru. Mlada umelkyne na vysoke skole objevi, co vlastne mikuje. Film pusobi, ze se nemuze rozhodnout jestli to mysli uprimne, ci jen predstira  Casem se to ustali na bezny hollywoodsky teen pribeh zkoumajici radosti byti a LGBT a Ta prava se stava preslazenym. Herci jsou solidni a  typicky americky ruznorodi, az si nasinec predstavuje, jak tu soulozi rasy dohromady, jak bude za par let vypadat typicky americky krizenecky univerzalni tlusty americky vorisek. ()