All Cheerleaders Die

Dellamorte

Ďalší čistý Cheer-oh číry filmový preplesk pre všetkých potenciálnych " zákazníkov ". Tentokrát sa zabudlo úplne na všetko , čo robí film filmom. Aj holky boli pozbierané z kontajnerov , štandard soft red a priblblý močopudný škrekot umocnil Moje presvedčenie o potrebe zavedenia nového paragrafu na ochranu filmového priemyslu a spotrebiteľa, zároveň s nekonečnou sadzbou a to v 2-3. nápravno výchovnej skupine. Takto - kým CHEERka nebude blondínka s 3ma vlasmi po pás , nebude mať len 2 zuby ( 1 deravý očný a 1nu stoličku , ktorá jej bude prerážať lícnu kosť až po obočie ) , kým nebude mať červené oči , 3 prsníky ( z toho 1 na chrbte ) , kým nebude mať bizónie kopytá prispôsobené na cval vpred aj vzad , kým nebude mať miesto nechtov aspoň priemerom 5 cm funkčné vrtáky a jednu ruku od lakťa naformátovanú na bazooku s radiačným uhlom 200 stupňov - tak je nevyhnutné sa snímkom s podobným názvom, v rámci zachovania si duševného zdravia vyhýbať. Ten bodík som asi zabudla pridať nejakému inému titulu - tak tu ostal visieť. ()