poster

Mrtví jako já (TV seriál)

 • USA

  Dead Like Me

 • USA

  Dead Girl

  (pracovní název)
 • Kanada

  Dead Like Me

 • Austrálie

  Dead Like Me

Komedie / Fantasy / Drama

USA / Kanada, 2003–2004, 21 h 35 min (Minutáž: 42–74 min)

Hrají:

Ellen Muth, Mandy Patinkin, Rebecca Gayheart, Callum Blue, Cynthia Stevenson, Laura Harris, Christine Willes, Britt McKillip, Peter Williams, Jasmine Guy, Chris Gauthier, Neil Grayston, Erica Cerra, Jodelle Ferland, Darrin Klimek, Jewel Staite, Fulvio Cecere, Mädchen Amick, Emily Holmes, Pascale Hutton, Michael Eklund, Keith Dallas, Yeardley Smith, Kevin Durand, Claudette Mink, Katharine Horsman, Sonya Salomaa, Harold Perrineau, Lisa Marie Caruk, Christie Laing, Zak Santiago, Katie Stuart, Dustin Milligan, Michael Des Barres, Conan Graham, Paul Anthony, Robin Mossley, Ryan Robbins, Nicki Clyne, Dan Payne, Tegan Moss, Teryl Rothery, Ty Olsson, Kett Turton, Susan Sullivan, Ali Liebert, James Kirk, Tiffany Lyndall-Knight, Eddie Mills, Ben Bass, Sarah Lind, Adrian Petriw, Gary Collins, Tygh Runyan, Tom McBeath, Serge Houde, Daniel Boileau, Philip Granger, Aaron Pearl, Robert Gauvin, Richard Lawson, Tom Butler, C. Ernst Harth, Lochlyn Munro, John DeSantis, John Kapelos, April Telek, Colin Lawrence, Kimani Ray Smith, Alain Chanoine, Michael Rogers, Steven Grayhm, Matthew Currie Holmes, Robin Dunne, Peter Kelamis, William MacDonald, Mary Ann Mobley, Claude Duhamel, Anne Marie DeLuise, Wendy Glenn, Layla Alizada, Michael Kopsa, David Lewis, Peter Bryant, Andrew Moxham, Gavin DeGraw, Sean Owen Roberts, Michael Adamthwaite, Paul Jarrett, Tony Massil, Joseph May, Elias Toufexis, Bruce Fontaine, Cameron McDonald, Peter New, Patti Allan, Kwesi Ameyaw, Ingrid Torrance, Ken Kramer, Bill Dow, Michael Roberds, Tony Alcantar, Cainan Wiebe, Glynis Davies, Paul Kloegman, Sean Campbell, Lorena Gale, Arthur Corber, Terence Kelly, Eve Brenner, Daryl Shuttleworth, Julianne Christie, Stefan Arngrim, Ashley Whillans, Alvin Sanders, Malcolm Stewart, Manoj Sood, Frank Charles Turner, Matthew Robert Kelly, Mary Black, Daniel Bacon, Kirsten Robek, Mark Acheson, Frank Cassini, Lisa Bunting, Gary Jones, Kevin Blatch, Simon Longmore, Haig Sutherland, Blu Mankuma, David Kaye, Robin Webb, Andy Thompson, Heather Feeney, Jackie Burroughs, A.J. Cook, Ian Thompson, Jay Brazeau, Fred Ewanuick, Alex Kliner, Robert Clarke, Venus Terzo, Mike Mitchell, Barbara Barrie, Laura Mennell, Brett Kelly, Dale Hall, Eric McCormack, Piper Laurie, Ryan DeBoer, Emily Perkins, John Waters, Susan Bain, Catherine Barroll, Shelley Berman, Sean Amsing, Ron Small, James Purcell, Peter Hanlon, Campbell Lane, Tyronne L'Hirondelle, Kurt Max Runte, Dee Jay Jackson, Meghan Black, Jenny Mitchell, Tosca Baggoo, Brendan Beiser
(další profese)

Diskuze k TV seriálu (52)

Chceš také sledovat diskuze k sériím a epizodám?
Chceš také zrušit sledování diskuze k sériím a epizodám?
<< novější 2 1
  • 25.2.2012  22:59
  Wheelcrusher
  (hodnocení, komentáře)

  Kterej génius nahrál do galerie k seriálu obrázky z celovečeráku?:)

  • 14.12.2009  00:38
  Santek
  (hodnocení, komentáře)

  Tak můžu níže diskutující uklidnit, že se na to pořád dívám a s netrpělivostí očekávám nové díly. Takže ode mně to má i s českým dabingem vysoké hodnocení.

  • 6.12.2009  11:48
  Balvanos
  (hodnocení, komentáře)

  tenhle seriál je pěknej, klidnej, pohodovej, rozhodně se na to dá koukat

  • 9.8.2009  13:51
  Zaprtek
  (hodnocení, komentáře)

  S názorem, že dabing je příšerný naprosto nesouhlasím. Vlastně se mě zdá dabing od ČT hodně povedený a v některých chvílích lepší než originál (a to CZ dabingy naprosto nesnáším, zpravidla przní film/seriál). Jediné co tam chybí je asi opravdu ten přízvuk Mansona, ale jak to měli udělat? Měli tam dát nějakého slovenského dabéra? :) Seriál si mě získal hned v prvním díle. Kdy Georga řekla:,,Tušíte, jaké to je být na hranici dospělosti a nevědět, kdo jste? Čím chcete být a jestli vůbec chcete být?" (byl jsem na tom stejně) a celkově její pohled na svět je dobrej :). Nechybí vtip a celkově je to hodně dobrý serial. Jediné co mě na tom seriálu štve, že v každém díle tam jsou jiná pravidla. Někdy Rub říká, že si duše měnit nemůžou a je to předem dané. Jindy si to mění mezi sebou jak se jím to libí. A takových věcí, kdy je něco v jednom díle řečeno a v dalším už to neplatí je tam spousta. A taky mě přijde, že polovinu smrtí způsobí ty "smrtky", např. když Daisy jde k Rezkovi v jednom díle pro jeho duši, tak se začne ptát na křížky a on se rozhodne, že ji ukáže zrcátko, ze skříně. A když Daisy, jako že odchází, tak Rezek jde vrátit zrcátko do skříně, která na něho spadne a zabije ho- takže kdyby tam Daisy vůbec nešla, tak se to nestane....a takových smrtí je tam více.

  • 16.6.2009  19:27
  mas0n
  (hodnocení, komentáře)

  DVD se údajně prodává slušně, aspoň podle toho co se dá vyčíst na zahraničních fórech, oficiální čísla neznám. Na další sérii to momentálně bohužel nevypadá...

  • 14.6.2009  22:27
  Bay_watch
  (hodnocení, komentáře)

  jak se prodávalo dývko s filmem? prej, že kdyby dobře, tak by se to mohlo znovu nastartovat. prej

  • 10.6.2009  17:18
  Tom Riddle
  (hodnocení, komentáře)

  2 série, první má 14 dílů, druhá 15.

  • 10.6.2009  17:11
  Bohi
  (hodnocení, komentáře)

  kolik to má dilu a serii

  • 8.6.2009  11:14
  qwerty47
  (hodnocení, komentáře)

  Není to úplně černohumorný seriál, ale je dobrý. Včera to začali dávat od znovu na ČT1 a nevím proč, ale vždycky mě dostane ta konečná scéna pilotního dílu s Que Sera Sera.

  • 23.1.2009  03:13
  zeďa
  (hodnocení, komentáře)

  Jeden ze seriálů s příšerným dabingem. Ani mi tak nevadí ona absence peprných slov, kterými Georga v originále rozhodně neplýtvá, jako přízvuk Masona.

  • 10.1.2009  12:35
  Bolldar
  (hodnocení, komentáře)

  aha.. omlouvám se za špatné info. Našel jsem si informaci ještě jednou a opět přečetl. Na těch stránkách je fim pojmenovaný jako Dead like me- season 3, ale jedná se ve skutečnosti o film. Byla to jedna diskuse a když jsem viděl season 3, přečetl jsem si to, ale asi špatně přeložil. :o)

  • 9.1.2009  13:33
  mas0n
  (hodnocení, komentáře)

  Bolldar: Odkud víš, že bude třetí série????

  • 7.1.2009  18:30
  Bolldar
  (hodnocení, komentáře)

  1) nemám rád seriály (krom simpsonů a Byl jednou jeden) 2) je to jeden z nejlepších zfilmovaných děl, co jsem kdy viděl. Bez originálního dabingu to nehodnoťte prosím, kompletně to shazuje úroveň celého seriálu. ellen je naprosto úžasná a skvěle se pro tu roli hodí (počáteční naivita, její mimika je skvělá a barva hlasu prostě best včetně perfektní výslovnosti, a co se týký vulgarity... mno best :o)) Jinak Mason vs Daisy vs. Roxy .... rofl... skvělá zábava :o) Můj pocit z fimu a třetí řady seriálu je smíšený. šíleně se těším na pokračování, hlavně na georgu, masona, roxi a reggie a hlavne Crystal... skoda Ruba, ale co uz.... ale na druhou stranu mam strach, ze to bude propadak... ta 3. serie :-(

  • 21.7.2008  11:00
  Dudek
  (hodnocení, komentáře)

  Hlavně tenhle seriál neskutečným způsobem belhá na hranici mezi humorem a smrtelnou vážností.

  • 20.7.2008  18:53
  Zeitgeist
  (hodnocení, komentáře)

  Záchodové prkénko z Ruské vesmírne stanice co zabije hned v prvním dílu hrdniku seriálu, ale vy se dozvídáte, že ona "doopravdy" neumřela... co chcete víc? Pro mne to bylo geniální a něco nového.

  • 22.6.2008  11:10
  Menethor
  (hodnocení, komentáře)

  Tenhle serial me dostal svym cernym humorem. Navic hlavni postava se strasny tele, coz taky prispeje ke srande. Dej se sice vyvyji opravdu pomalu, ale to mi zas tak moc nevadilo. Jako rusivy element mi prisla Georgina byvala rodina. Matka byla neskutecna dylina (jine slovo me pro ni nenapadlo) a ostatni taky serialu nijak nepridali. Nemelo to nic spolecneho s dejem a jen to melo priblizit serial k "serialu rodineho typu". Dabing z dvojky je neuveritelny, nikdy jsem neslysel u serialu horsi nez to co se povedlo ceske televizi. Videl jsem jeden dil s dabingem. Na vice jsem nemel odvahu.

  • 1.4.2008  19:11
  Bay_watch
  (hodnocení, komentáře)

  Santek a mibara: dr. house a simpsonovi někam kráčí? nebo kriminální seriály? docela chabej důvod...

  • 3.3.2008  23:39
  mibara
  (hodnocení, komentáře)

  Souhlasím s tím,co zde napsal Santek.Po čtvrtém dílu přemýšlím,jestli to má vůbec smysl dál sledovat.Bojím se,že se budu muset připojit k těm,co o seriálu říkají,že je to nuda.

  • 25.2.2008  22:28
  Santek
  (hodnocení, komentáře)

  Tak po třetím dílu jsem na rozpacích. Příjde mi to jako rodinný seriál z prostředí života po smrti. Je v tom velká dávka cynismu, hodně se umírá ale černý humor se dá očekávat jen zřídka. Svou stylizací postav a dialogy mně to připomíná seriál Odpočívej v pokoji. Jinak nemám vůbec představu kam to všechno kráčí. Zatím jsem nepoznal žádný náznak jestli se bude dít něco jiného než odebírání duší a řešení citové závislosti na bývalé rodině mrtvého. A to je sakra málo na takový seriál :-(

  • 18.2.2008  21:17
  mas0n
  (hodnocení, komentáře)

  Tak toto můžu taky jenom doporučit. Českým dabingem bohužel seriál ztrácí většinu svého kouzla, nejen že je dost nepřesně přeložený, ale i obsazení je opravdu hrozné (Vašut), a hlavně - Ellen Muth má v originále naprosto jedinečný hlas... Ostatní aspoň doporučuji dát seriálu šanci pár dílů, já jsem svoje hodnocení změnil na 100% až po cca 4 - 5 díle...

  • 16.2.2008  22:55
  glassmoon
  (hodnocení, komentáře)

  ja len tolko: vrelo odporucam odigorovat dabovanu verziu a pozriet to v orig. zneni.

  • 14.2.2008  16:02
  Dudek
  (hodnocení, komentáře)

  Matty Tak, tak, když jsem to viděl prvně, také mě to vykolejení nepříjemně vykolejilo...

  • 14.2.2008  11:27
  mas0n
  (hodnocení, komentáře)

  Girili: Myslím, že to tak není. Viděl jsem obě série, a nenašel jsem tam nějaké zmínky o tom, že by to byla její dcera.

  • 13.2.2008  22:10
  Opsha
  (hodnocení, komentáře)

  Vy jste mne tu lákali na černý humor, a toho je tam asi tak slabých patnáct procent. Mnohem víc je tam trapného sentimentu (hned první facha je jak vystřižená z (ne)-blehé paměti Doteku Anděla, a když jsem viděl scénu s výprodejem garáže, musel jsem se tlouct do hlavy, jaká je to blbost. Jediné co chválím je ten občasný vzácný černý humor a plus pro mne je i použití mojí oblíbené písničky Helll od Squirrel Nut Zippers. Pilot nepřesvědčil, ale hodnotit budu až po víc dílech. Pokud jde o život po životě, víc se mi líbil Beetlejuice.

  • 12.2.2008  18:20
  Santek
  (hodnocení, komentáře)

  No první díl mně zatím přesvědčil o tom, že se mám podívat na ten druhý. Uvidíme co na to druhý díl.

  • 12.2.2008  16:44
  Matty
  (hodnocení, komentáře)

  PIlotní epizoda na ČT2 byla úžasná až na dvě věci: na snahu tvůrců vytřískat za každou cenu maximum z rozpočtu, který měli (vykolejení vlaku bylo zbytečné a nehezké) a na český dabing, který mi, ač neznám originál, nepřišel úplně OK (hlavně ten Vašut zní dosti rušivě).

  • 11.2.2008  23:19
  Girili
  (hodnocení, komentáře)

  ---SPOILER--- Pochopila jsem to spravne, ze Roxy ma byt Kiffanina matka? Jak by ale mohla mit tak starou dceru, kdyz jeste v osmdesatych letech tancila a zila na private evidentne single jen s zarlivou spolubydlici takytanecnici...? :-o

  • 14.1.2008  17:34
  glassmoon
  (hodnocení, komentáře)

  DVD maj-jun 2008

  • 13.12.2007  23:14
  Tom Riddle
  (hodnocení, komentáře)

  Páni, tak to vypadá hodně dobře :o) Ten úvod skoro jak parodijka na Sawčko.

  • 10.12.2007  00:12
  glassmoon
  (hodnocení, komentáře)

  http://www.ellen-muth.com/forum/viewtopic.php?t=3503&postdays=0&postorder=asc&start=750 asi treti prispevok zhora je linka na trailer k filmu DLM (nedarilo sa mi ju zkopcit sem - neviem preco) + na su tam aj fotky z natacania http://www.ellen-muth.com/gallery.aspx?id=66

  • 24.11.2007  22:51
  jojoping
  (hodnocení, komentáře)

  Z IMDb zmizli všetky údaje o premiére celovečerného filmu a tak to nevidím veľmi ružovo. Buď sa to ruší, alebo odkladá na neurčito. Kto má nejaké zákulisné informácie, nech dá vedieť.

  • 19.11.2007  03:49
  Tom Riddle
  (hodnocení, komentáře)

  Ne. Daisy je jiná... Ano, není tam Rube. Ne. Je to jen jeden film. Ano. Aspoň nějak to pokračuje. Ano i ne, klady převažují.

<< novější 2 1
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace