V labyrintu smrti

Nezabudnuteľná

Sci-Fi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1996, 117 min

• hladass

Béčko jako stehno se zajímavým nápadem, ale scénáristicky a režijně naprosto nezvládnuté... A přitom základní myšlenka není vůbec špatná, jen by to chtělo trochu originality a fantazie místo kupy klišoidnách scén a mohl vzniknout parádní film, jakéhokoliv žánru... Herci hrají na své poměry docela dobře a film táhnou, ale co z toho, když velké množství zbytečně natahovaných a stupidních scén tenhle kus naprosto pohřbívají... Za mě těžce promarněný potenciál...(16.8.2016)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $2,821,671Tržby Celosvetovo $3,500,000/60%/(23.6.2006)

• Pohrobek

Nejspíš původní a originální nápad. O jeho přijatelnosti a stravitelnosti však už lze pochybovat. Scénář ještě snese svoji béčkovou kategorii, ale jeho režijní ztvárnění je úplně nemožné. Film si díky němu ne a neudržet jednotné tempo a alespoň trochu zaujmout. Ray Liotta svoji roli zvládá na a možná i poněkud nad svou obvyklou úroveň. Trochu potěšit může ještě tak ne úplně klišovitý závěr.(27.12.2004)

• ripo

Ray Liotta ? Záruka toho, že pôjde o béčko ako vystrihnuté zo žurnálu .... Myšlienka dobrá, avšak výsledkom je chabý čajový odvar. Presne taký čajový, ako bol jeho scenár.(7.5.2007)

Mám rád snímky tohoto typu. Ray Liotta podává jeden ze svých lepších hereckých výkonů a scénář ani režie nepostrádá nápady a hlavně není to předvídatelné.(23.2.2009)

• Slarque

Originální námět plně opodstatňuje přívlastek sci-fi, ale vypadá to, že scénárista nevěděl co s ním. Zbyla pouze hromada známých klišé. Kdyby to natočil schopnější režisér (a radši s někým jiným v hlavní roli), mohla tahle slátanina vypadat i zajímavě. Takhle jsem váhal, jestli dvě hvězdičky nejsou zbytečně moc.(29.12.2004)

Rozhodně nově a zajímavě natočený thriller. Dobrý nápad a skvělý Ray Liotta táhnou film. Depresivní stavy jsou natočeny stilem, že si je dokážete představit. Bohužel (bohudík) však na film zachvíli zapomenete...(27.12.2004)

Nápad mi přijde hodně zajímavý..ale to je asi tak všechno , a myslím že ty 3 hvězdičky tomu právem odpovídají.(18.4.2011)

• Martin741

Scenar vyzera byt zaujimavy, ale film v kinach komplet zhorel, nebolo ani na vyplaty hercov. Dahl teda asi natocil najhorsi film kariery : 15 %(24.1.2017)

Námět se mi zdál docela slušný a Liotta v hlavní roli byl rozhodně vynikající. 60% hvězdiček(3.10.2010)

Vcelku příjemné překvapení, jež svým vyzněním trochu připomíná knihu "I když půjdu stínem šeré smrti".(3.10.2010)

Nápad se musí uznat jako originální, bohužel zpracování je dost slabé. A Ray Liotta jako hrdina mi tam taky moc nesedí.(19.8.2003)

Me to az tak hrozny neprislo, ale pravda je, ze prvni polovina filmu fungovala lepe nez ta druha. Celkove prumerny snimek, ktery neurazi, ale ani neobohati..(20.4.2011)

• pend

Spousta klišé, nevyužitý herecký ansámbl.(16.7.2007)